تعداد بازدید : 947341
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۱۶ ۲۰:۱۹:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۶ ۰۰:۲۵:۴۸
(ویرایش)

مرسى سلما جون واقعاً منتظر اقدام هستم اما هرروز كه به ١ سايز ميرسم فرداش نميتو نم با همون سايز تمرينو شروع كنم بايد حتماً از سايز كوچكتر شروع كنم و بعداز راه افتادن اون برم سايز بالاتر و اين نگرانم ميكنه كه تو اقدام اذيت شم به جز اين بايد برسم به سايز ١٤ و ١٤/٥ برام دعا كن بتونم اقدام كنم چون اصلاً دلم نميخواد اين دفعه اقدامم بى نتيجه باشه ميخوام سر بلند شم 😭

۱۳۹۵/۳/۱۶ ۲۱:۳۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۰۹:۵۹:۱۴
(ویرایش)

سلام من امروزم با سایز 12،13 تمرین داشتم فقط اولش تمیتونم و باید با سایز ماقبل شروع کنم

سایز همسرم 13 هست لازمه 13_14 رو هم بسازم

دوست دارم مادر بشم و همسرم پدر
۱۳۹۵/۳/۱۷ ۰۷:۴۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۶ ۰۰:۲۵:۴۸
(ویرایش)

مرسى سلماجون و بانوى سپيد همش برميگردم به سايز ١٢ تا تمرينم راحتتر شه،٢ بار سايز گرفتم ١٤ و ١٤/٥ بود و اين ميترسونه منو،به هر حال براى اقدام عجله نميكنم خوب شدن كامل و هميشگى برام خيلى مهمتره

۱۳۹۵/۳/۱۷ ۰۸:۰۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۷:۰۰:۵۴
(ویرایش)

سلام به خانم خیابانی عزیز، مریم جون، سلما جون و همه دوستان خوب انجمن

من دوباره تمریناتم رو بعد پریود شروع کردم که مجبور شدم از سایز اول تا سایز (انتها 7/5) رو تمرین کنم که بتونم سایز (انتها 8) رو کار کنم و امروز سعی میکنم با این سایز تمرین کنم. فقط یه مشکل دارم که این بار بعد پریوذم به طور مداوم و در تمام طول روز ترشحات زیاد دارم و همش لباس زیرم خیس میشه که شفاف و لزج هست. لطفاً راهنماییم کنین که چیکار کنم برطرف بشه؟ ممنونم

تنها تکیه گاهم در زندگی خدای مهربونمه.
۱۳۹۵/۳/۱۷ ۰۹:۲۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۶ ۱۳:۴۹:۰۳
(ویرایش)

سلام يه سوال وقتي اين ديلاتورهارو استفاده ميکنين پرده که اسيب ميبينه بايد چکار کردمن دوسدارم همسرم خودش رده و ببره نه با وسيله

کاش ميشد به وقت نياز مرد....
۱۳۹۵/۳/۱۷ ۰۹:۲۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۶ ۱۳:۴۹:۰۳
(ویرایش)

از کجا بايد تمريناتو برداشت من تازه امروز عضو شدم اشنايي ندارم با سايت

کاش ميشد به وقت نياز مرد....
۱۳۹۵/۳/۱۷ ۰۹:۴۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

بانوي سپيد جان خيلي خوشحالم كه دوست گلت هم موفق شده ، بهار جون بانوي ٢١٥ گروه هستن و از طرف ما بهش تبريك بگو و ازش بخواه كه بخصوص يكماه اول از هر فرصتي براي دخول استفاده كنه تا تمرينش تكميل بشه

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۳/۱۷ ۰۹:۴۸:۱۲
(ویرایش)

آيناز جان شما بعد از تمرين با ديلاتور سوزش داري يا در كل روز يهو سوزش ميگيري؟؟

بنفشه جان سايز ١٤ زياد بزرگ نيست نترس، تا سايز ١٤ تمرين كن بعدش كه ميري اقدام متوجه ميشي اصلا ترسي نداشته و الكي به خودت استرس ميدادي

۱۳۹۵/۳/۱۷ ۰۹:۵۴:۱۱
(ویرایش)

نگاهي جان اگه ترشحاتت سفيد و شفاف و لزج هست مشكلي نداره، اما اگه رنگ كرمي هست و بو ميده از عفونت هست

شقايق٦٨ جان صفحه ي اول اينجا همه موارد خيلي دقيق و كامل توضيح داده شده، اگه بخوني متوجه ميشي، درضمن توضيح دادم كه با تمرين با ديلاتور پرده بدون اينكه متوجه بشي پرده كنار ميره و حتما در اين مورد با همسرت صحبت كن، اگه تمايل به تمرين داشتي نامت و به شقايق٦٨(...) تغيير بده تا بدونم در حال تمريني

۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۰:۳۵:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۰۷:۲۴:۱۴
(ویرایش)

با سلام به خواهرای گلم

منم دیروز در دو نوبت نیم ساعته با همون سایز 10 و 11 تمرین کردم و امروز رو میخام با سایز 11 و 12 تمرین کنم . فداتون anim2-thanks

خدایا دوست دارم
۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۰:۴۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۲ ۱۳:۴۷:۵۵
(ویرایش)

سلام منم چند روز نبودم ولی اخرین بار یعنی روز 4 شنبه با سایز 13 برای بار دوم و یا سوم تمرین کردم مشکلی نداشتم

دوباره رفتم برای اقدام برای بار دوم چون من رو تونسته بودم بایکم درد پیشرفت کنم ولی زیر رو نه اون شب زن زیر و مرد رو رو هم شد بازم دوباره اقدام کردم ولی زن زیر نشد ولی زن رو میشه 

و 1 چیزی من احساس ببخشید چیشم میگیره وقتی کامل میشه 

۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۱:۳۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۱:۴۴:۲۹
(ویرایش)

سلام به دوستان خوبم

من پریودم تموم شد و به تمرین برگشتم

به سایز 11 رسیده بودم  امروز با سایز 10 شروع کردم

کویر جان تسلیت میگم بهت خدا بهتون صبر بده

۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۱:۵۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۲۱:۳۴:۴۷
(ویرایش)

سلام.دوستای عزیزم ممنونم از همدردیتون .لطف کردین

۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۲:۵۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۳ ۲۱:۴۷:۲۰
(ویرایش)

سلام من نمیدونم چم شده من تا 3 تا گوش پاک کن راحت رفتم الان دو روزه هر کار میکنم حتی ی گوش ما ک کن هم نمیتونم تو اب ولرم هم نشستم خودمم میدونم کاریم نمیشه کگل هم کردم بازم انگار انقباض وارم واقعا مستاصل شدم؟

خداوند به هر کس که بخواهد بی حساب میبخشد...
الا بذکرالله تطمئن القلوب
۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۳:۲۸:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۸ ۰۲:۲۵:۲۸
(ویرایش)

سلام 

من دیروز و امروز با دیلاتور سایز دو ابتدا 6 انتها 7بلندی 10 سانت حدود یک ساعت تمرین کردم دیروز فقط زن زیر تمرین کردم سوزش و کشیدگی خیلی کم بود

امروز از تمرینم خیلی راضی هستم هم زن رو و هم زن زیر کار کردم سوزش خیلی خیلی کمتر بود کشیدگی هم نداشتم فقط وقتی لوبریکانت خشک می شد کشیدگی ایجاد می شد با تمدید ژل رفع می شد در دو حالت هم عقب جلو بردم مشکل خاصی نداشتم

فقط گاها احساس می کنم نوک دیلاتور حین عقب جلو بردن به جایی می خوره که حس دستشوئی داشتن بهم دست می ده 

در کل خوشحالم فکر کنم تا دو سه روز دیگه می تونم برم سایز بعدی

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران