تعداد بازدید : 947440
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۲۲:۱۱:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۸ ۰۵:۱۶:۳۶
(ویرایش)

ممنونم گلی جون.امیدوارم هم مشکل من هم مشکل همه ی عزیزانی که مثل من هستن حل بشه به امید خدا.

تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۲۲:۱۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۸ ۰۵:۱۶:۳۶
(ویرایش)

ممنونم گلی جون.امیدوارم هم مشکل من هم مشکل همه ی عزیزانی که مثل من هستن حل بشه به امید خدا.

تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۲۲:۳۰:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

بانوي ٢١٢ خانم قاسمي هست كه كاربر اينستا بود، بهش تبريك ميگم و براشون ارزوي خوشبختي ميكنم، شرح حال ايشون و فردا اينستا ميتونيد بخونيد، به اميد بانو شدن بقيه😍

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۲۳:۳۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۰۱:۳۰:۴۹
(ویرایش)

عزیزم من با دستکش درست میکنم بعد تو حموم تمرین میکنم من عقد کردم تمرین سخته خانوادم نمیدونن نمیخوام بفهمن برا همین  حس کردم خیس شده تغییر سایز داده حالا فردا باز یبار ده میسازم فک کنم اون ده  بوده خیس شده شده ۹

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۱۲ ۰۰:۰۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۰۹:۵۹:۱۴
(ویرایش)

سلااااااام من دیگه رسیدم به سایزای آخر و دعا میکنم خیلی از ماها قبل از ورود به ماه رمضان بهترین خس رو تجربه و بانو بشیم و خیلیامون منتظر این اتفاق هستیم تا بهترین احساس که احساس مادری هست تجربه کنیم

الان سایز12_13 هستم و سایز همسرم 13 هست تا چه سایزی برم خوبه ؟؟؟؟؟؟

دوست دارم مادر بشم و همسرم پدر
۱۳۹۵/۳/۱۲ ۰۱:۰۱:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

من الان از تمرین اومدم.با سایز ۶.۵-۷.۵ راحت شدم و رفتم سایز بعد یعنی ۷.۵ -۸.۵.اواسط واژن بسته شد وقتی داشتم داخل میبردم ولی با کگل و روحیه ی خوب تونستم تا انتها وارد کنم و به خوبی عقب و جلو کنم.فردا هم با همین سایز تمرین میکنم و اگه خوب بود میرم بعد.

۱۳۹۵/۳/۱۲ ۰۱:۰۹:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

سلام عزيزان، انشالا همگي خووب باشين.

به بانوهاي ٢١١ و٢١٢ تبريك ويژه ميگم و از اينكه ميبينم خيلي ها به اين سرعت درمان ميشنخوشحالم و اميدوار. من امروز دومين قدم در جهت درمانمو برداشتم.قدم اول ديروز بود كه مشاوره حضوري با خانوم خياباني عزيزم داشتم. قدم دومم امروز بود كه خريد دستكش براي ساخت ديلاتور و لوبريكانت بود. شرمنده من يكم دير قدم بر ميدارم اخه فردا مسافرت ميرم و اميدي ندارم كه تمريناتو بتونم اونجا انجام بدم . فقط يه مطلب...اين دستكشي كه من گرفتم از اين دستكش سفيداس ولي داروخونه گفت اينا استيريل نيس و من سايز ٨-٧.٥ ميخواستم كه گفت اين سايز medium هست. نميدونم درسته يا نه؟؟؟؟؟؟

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۳/۱۲ ۰۱:۳۳:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۲۱ ۱۶:۴۶:۱۰
(ویرایش)

سلام و تبریک به بانوهای جدید....من پریود شدم و نمیتونم تمرین کنم. امروز روز چهارمم تموم شد. توو این چهار روز اصلا نمیتونستم کگل کنم، چون درد در ناحیه زیر دلم داشتم....فکر کنم از فردا بتونم کگل کار کنم.

اگر کاری برات مهم باشه، راهشو پیدا میکنی.اگر برات مهم نباشه، بهانشو پیدا میکنی.
۱۳۹۵/۳/۱۲ ۱۰:۱۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۲ ۱۳:۴۷:۵۵
(ویرایش)

منم دیروز با سایز 13 تمرین کردم خوب بود فقط اولش اذیت میشم 

امروزم باز تمرین میکنم فقط ترس لعنتی نمیزاره خوب پاهامو باز کنم

۱۳۹۵/۳/۱۲ ۱۱:۴۳:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۳ ۱۸:۴۱:۱۱
(ویرایش)

ببین فاطم جون...

عزیزم ب نظر من توالان نسبت به من یه مرحله جلویی منم 4ماهی میشه ازدواج کردم ببین عزیزم بنظرمن اصلن ب دنبال راهی ک درد نکشی ویا بی حس کنی ویا هرچیز دیگه ای نباش سعی کن باترست روبرو بشی اونوقت اسونتر میشه کارت من خودم خیلی میترسیدم قبل ازازدواج حتی تودوران مدرسه ک فکرشو میکردم همین باعث شد منم مثل تو بشم و نذارم شوهرم جلو بیاد اوایل عروسی اسپری لیدوکائین ژل هرچیزی ک فکرشو بکنی استفاده کردم ک دردشو نفهمم اما هربار فقط ناامید میشدم و درد بیشتری میکشیدم حتی ب دنبال راه بیهدش کننده بودم یا داروهای خاب اور تااینکه خسته شدم هم از زندگی هم از همه چی گذاشتمش کنار ب شوهرم گفتم برو ی زن دیگ بگیر من واقعا نمیتونم دارم زجر میکشم اما اون براش مهم نبود میگفت عیب نداره اگ نشد هم ک نشد لذت با دردکشیدن تو برای منم درداوره لذت نیس یه سه ماه از زندگیم گذشت میرفتم مهمونی ناراحت میشدم میگفتم چرااینهمه زن ابان خوشحال و من نیستم تواین سه ماه همیشه غصه میخوردمو ناراحت بودم خیلی ذهنمو مشغول کرده بود و گریه میکردم همیشه

۱۳۹۵/۳/۱۲ ۱۱:۴۷:۵۲
(ویرایش)

تواین سه ماه بدترین روزای زندگیم بود تااینک تصمیمی گرفتم یه تکونی بخودم بدم ازکسی راهنمایی میخاستم بهم میگفتن تولوسی وگرنه ماهم دختر بودیمو ازین حرفا برای اولین بار رفتم دکتر زنان بهم گفت پردت ساییده شده اما پاره نشده گفتم من خیلی درد دارم گفت بالاخره باید تحمل کنی و ازین حرفا بازم ناامیدتر از قبل بهم یه ژل داد گفت اینو بمال روانگشتت هرروز یه بار انگشتتو بکن تو واژنت برام خیلی سخت بود بعد 5روز تصمیم گرفتم اینکار و بکنم هرروز یه مقدار از انگشتمو میکردم داخل   انگشت اشاره تاچند روز ک تونستم کامل انگشت اشارمو داخل کنم ودرد نکشم دیدم بخام اینجوری پیش بره خیلی طول میشکه و ازطرفی برای بارداری میخاستم اقدام کنم تصمیم گرفتم باالت همسرم پیش برم ازاون روز منی ک اصلن نمیذاشتم همسرم انگشتشو به واژنم بزنه کرم ب الت همسرم میمالیدم هرروز یه مقدارشو داخل میکردم شاید خیلی کم تااینکه بعد یه هفته بانو شدم و الان زندگیه شادی دارم فقط منتظر یه نی نی هستم 

۱۳۹۵/۳/۱۲ ۱۱:۵۰:۴۰
(ویرایش)

من اونموقع بااین سایت اشنا نشده بودم و نمیدونستم ک میتونم بادیلاتور تمرین کنم یا هرچیزی خودم باخودم تصمیم گرفتم کم کم باالت همسرم پیش برم تا هم باهم دوست بشیم هم دیگ نترسم درضمین با پوزیشن زن رو مرد زیر پیش میریم هنوز باپوزیشن مرد رو زن زیر راحت نیستم و نمیتونم ولی ایشالله ب همین زودیا بااونم تمرین میکنم خلاصه عزیزم الان عزمو جذب کن و فرصتای زندگیتو هدر نده اگ نمیتونی ب روش من پیش بری تو همین سایت به روش همه ی خانمها و کسانی بانو شدن و واژیمونیسم داشتن وباتمرین های اینا پیش برو ایشالله مشکلت بهمین زودیا هل بشه

۱۳۹۵/۳/۱۲ ۱۱:۵۲:۴۲
(ویرایش)

حل بشه خخ...

درضمن فاطمه جان من کسی بودم ک درد زیادی کشیدم اما وقتی اینجوری باتمرین پیش بری وباالت همسرت دوست بشی باهاش اشتی کنی و نترسی درداولی ک داره فقط به اندازه ی نیش پشس و خیلی کمه اما خوشحالی بعدش این دردو ازیادت میبره و بعدازاون زندگیت لذت بخش میشه عزیزم موفق باشی من فاطمه 19ساله هستم خوشبختم ازاشناییت

۱۳۹۵/۳/۱۲ ۱۲:۳۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۸ ۱۳:۲۹:۵۹
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم من هر روز امیدوارتر از روز قبل میشم  امروز کلی با سایز 6 هر دو پوزیشن کار کردم  کلی هم کگل کار کردم بعد سایز 7 امتحان کردم حتی خیلی بهتر از سایز 6 بود فقط یه سوال دارم طول دیلاتور هم مهمه ممنون از همگی

تو فرمانده لحظه های زندگیت هستی
ثانیه هـا مأمورند خوشبختے رابه تو برسانند

"شـروع کن"
خوشبختی جایش

همینجاست ڪنار تو
نگذار زندگی از مقابل چشمانت بگذرد.
۱۳۹۵/۳/۱۲ ۱۳:۴۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲ ۲۲:۲۰:۴۰
(ویرایش)

سلام.من حدود 10روزه که نبودم.پریود بودم.اما بالاخره برگشتم.اصلا حال خوبی ندارم.امروز یه دیلاتور درست کردم که اندازه دورش 9سانت بود.خیلی بدقلق بود.دیوانه شدم نمیدونم چرا نمیشه اینارو درست کرد.اه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه  ......ازش خیلی بدم میاد.کلی فشار دادم تا بالاخره رفت.درد داشت.اصلا حرصم گرفته بود واسه همین فشارش میدادم.اعصابم خورده.حالم ازین کار بهم مبخوره.سه ساله ازدواج کردم ولی تا حالا نتونستم لذت جنسی رو بچشم.خب منم آدمم دیگه.دلم میخواد خب......اصلا از شوهرمم بدم اومده.فقط به فکر خودشه.حتی وقتی میاد سمتم میدونم که فقط بخاطر خودشه.حتی با نوازشهاش هم حال نمیکنم....

امیدوار...
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران