تعداد بازدید : 947411
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۱۳ ۰۶:۴۵:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۵ ۰۹:۵۸:۳۵
(ویرایش)

دیگه حالم از زندگی و ازینکارا بهم میخوره

۱۳۹۵/۳/۱۳ ۰۹:۴۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

Mona2 جان اين اقدام زود هنگام به شما چند تا نكته روزگوش زد كرد، يكي اينكه تمريني كه وابسته به اينه باشه فايده نداره، دوم اينكه شما هنوز ترس ناخوداگاهت از بين نرفته و باور نداري ديلاتور اصلا بهت اسيب نميزنه براي همين تمرينت طولاني شده و بايد حتما پاهات وباز باز تمرين كني، سوم اينكه اصلا نه خودت نه همسرت پوزيشن بلد نيستيد و توي رابطه هول ميشيد و باعث عدم نعوظ همسرت ميشه، شما بايد رو اين سه نكته اي كه گفتم خيليييي وقت بذاري تا بتوني درستشون كني، تمام پوزيشن ها هم توي كانال هم تو اينستا هست، اصلا تو كانال يه پست پوزيشن اقدام گذاشتم برو ببين و جدا از اينكه تمرين ميكني هر بار معاشقه باهمسرت سعي كنيد يواش يواش اقدام كنيد تا اون ترس و هول شدنتون از بين بره كم كم و مدلها رو باد بگيريد، البته تاكيد ميكنم با همسرت صحبت كن  كه قراز نيست حتما رابطه كامل بشه و اين نوعي تمرين هست و اصلا با فشار و زور تلاشي به وابطه نداشته باشيد

دريا گلي مرسي كه بهمون سر ميزني😍

گلي جان ممنون كه كمك ميكني به بچه ها خسته نباشي🌹

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۱:۵۷:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۲۱:۳۵:۱۱
(ویرایش)

سلام و ممنون از سلما و گلی و مریم جون.

درسته من هنوز از آینه استفاده میکنم و باید یادبگیرم سایزای بعدیمو بدون آینه تمرین کنم. و من مریم جون فهمیدم که نه خودم نه شوهرم پوزیشن بلد نیستیم. یعنی عکساشو میبینیما اما موقع عمل حالتش رو هم میریم ولی انگار شوهرم نمیدونه آلتشو دقیقا چیکار کنه. میگه تو باید تنظیمش کنی. منم که نمیبینم. من بیشتر تمرینام هم زن زیر بودم و فقط با این حالت راحتم. بخاطر همین نمیتونم زن رو اقدام کنم که اداره آلتش دست خودم باشه. و چندوقته خیلی فکرم مشغوله که نکنه شوهرم بخاطر من مشکل نعوظ پیدا کرده و اگه درمان نشه چجوری میخواییم اقدام کنیم. مریم جون بخدا من از دیالاتور نمیترسم و برام چیز عجیبی نیست ولی نمیدونم چرا ایننجوری میشه. من همیشه تو تمرینامم اول که میخوام دیالاتور را وارد کنم خیلی سختمه اما وقتی میره داخل دیگه برام سخت نیست، فقط اولش برام کابوسه. مطمئنم اگه آلت شوهرمم بره اولش داخل دیگه حله. ولی اولش خیلی سختمه حتی کلی هم کگل کردم با آلت اما نشد یعنی تا میخواست فشار بده خودمو میکشیدم عقب.

khodaaaa
۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۲:۳۷:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۳ ۲۱:۴۷:۲۰
(ویرایش)

سلام دوستان 

تو رو خدا کمکم کنید من خیلی بی عرضه هستم

حتی نتونستم ی گوش پاک کن کوچیک رو وارد کنم انقد گریه کردم که حد نداره ی سانت میره تو دیگه نمیره همه کارایی که گفتید هم انجام دادم شیب دار گرفتم اما راستشو بخواید فک میکنم خودمو سفت میکنم چیکار کنم هر کار میکنم حواسم و ب اهنگ و تی وی پرت کنم نمیشه بیشتر حواسم جمع میشه تو رو خدا کمکم کنید دارم میمیرم

خداوند به هر کس که بخواهد بی حساب میبخشد...
الا بذکرالله تطمئن القلوب
۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۲:۳۸:۲۱
(ویرایش)

Mona2 جان حتما ديلاتور و بده دست همسرت تا برات وارد كنه تا متوجه مسير ديلاتور بشه، يا اگه راحتي انگشتش و وارد كنه، در مورد پوزيشن هم همونطور كه گفتم باهم بعد از معاشقه تمرين كنيد، بعدم من واقعا موندم تو پوزيشن زن رو و زن زير هر دو زن الت و ميبينه و ميتونه مسلط باشه، زن رو كه زن خودش الت و ميتونه بذاره ورودي واژن و اروم بشينه روش و در زن زير هم اگه زن پاهاش و كامل باز كنه و زير باسن يه بالش بذاره و بعد الت و بگيره و بذاره ورودي واژن و بعد شل كنه تا مرد كم كم داخل كنه، پس در هر در زن ميتونه مسلط باشه، در مورد اول تمرين هم بايد به اين باور برسي كه اين ديلاتور ترس نداره كه اولش واست كابوس نشه، ولي اينم بگم كه همه اولش بكم سوزش دارن چون واژن اماده نيست و طبيعي هست، به الت لوبريكنت زياد بزن تا سُر بشه

۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۲:۵۰:۵۹
(ویرایش)

هرمس جان هيچكس به اندازه ي خودت نميتونه كمكت كنه، گريه و عصبانيت و افسردگي هم باعث پسرفتت ميشه، بيين تنها راه تمرين با گوش پاك كن فقط فقط پرت كردن حواس و شل و ريلكس بودن هست، و اينكه لوبريكنت زياد بزني، تو بايد به اين باور برسي كه ديلاتور يا گوش پاك كن كلا در اختيار تو هست و راه واژنت هم بازه و گوش پاك كن اصلا توان اسيب رسوندن به تو رو نداره، نه خشن هست نه تيز هست، كاملا نرم هست، تو يكبار شل باشي و به حالت بازي بازي و لذت اين كارو كني اونوقت ديگه تمرين واست راحت راحت ميشه، مگه اينهمه بانو شدن و دارن تمرين ميكنند كسي اومده بگه ديلاتور من و خورد يا كُشت؟؟😄😄 مسلما نه، پس به ترس الكي و كاذبت غلبه كن و با خودت بگو همه ي اينايي كه توي سايت بانو شدن و درحال تمرين هستن همه مثل تو با علائم تو واژينيسموس داشتن و تونستن پس منم ميتونم، با لبخند و به اميد اينكه ميتوني برو سر تمرين، يا اگه از گوش پاك كن خوشت نمياد،ناخن انگشت وسطت و كوناه كن و لوبريكنت زياد بزن و انگشتت و وارد كن كه متوجه بشي واژنت بازه بازه، حتما عكس واژن و كه توي كانال و اينستا گذاشتيم كه نشون ميده واژن خيلي باز و انعطاف پذيره رو حتما ببين، برو ببينم چكار ميكني، منتظر گزارشت هستم البته اين بار بايد با خوشحالي بياي بگي تونستي

۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۲:۵۳:۰۰
(ویرایش)

چشم مریم جون سعیمو میکنم واسم دعا کنید 

۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۲:۵۷:۱۸
(ویرایش)

آيدا٧ جان خوشحالم كه باز برگشتي سر تمرينت و اميدوارم حال مادرت بهتر شده باشه، خواهشا زودتر تمرين كن و گزارش بده تا زودتر درمان بشي، درمانت خيلي در روحيت اثر مثبت داره، نامت و به آيدا(...) تغيير بده گلم

كاش خبري از Gandom  و هستي٩٤ هم بشه، گندم و هستي جان ازت خواهش ميكنم اگه اين پيام و ميخوني يه پيام بذار

۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۴:۲۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۵ ۰۳:۰۳:۵۶
(ویرایش)

ممنون گلی جان و سلما جون و مریم عزیز از راهنماییتون.نام کاربریمو تغییر دادم.منم خیلی منتظرم گندم برگرده.

گندم جان اگه این پیامو میخونی بیا از خودت یه خبری بده بیا دوباره باهم شروع کنیم.

تقدیر،تعبیر انسانهای عادیست و تغییر،تدبیر انسانهای عالیست.
۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۶:۲۳:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲ ۲۲:۲۰:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان.میشه یه بار خوووووووب بهم توضیح بدین برای دیلاتور سایز 8/5 به بالا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ انگشت بزرگه دستکش دیگه بزرگتر ازین نمیشه آخه!!!! من میخوام تمرین کنم ولی آخرش نفهمیدم چطوری اینارو درست کنم؟!!!

امیدوار...
۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۶:۲۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲ ۲۲:۲۰:۴۰
(ویرایش)

گلی جون و سلما جون مرسی از توجهتون.من دیروز حالم خیلی خراب بود.اما دارم سعی میکنم که بهتر بشم.واقعا مرسی از توجهتون.........بوووووووووووس گنده تقدیم شماvalentine

امیدوار...
۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۷:۱۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۵ ۲۱:۰۷:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستان.من الان سایز 11 هستم.)ابتدا 10.8 انتها 11.2(. از دوستانی که درمان شدن میخوام بپرسم که آیا برای تستهای پاپ اسمیر و غیره با اسپوکولوم راحت بودند؟راستش من تازه دیروز تصویرش رو دیدم و به نظرم اومد خیلی بیشتر از آلت جنسی باید واژن رو باز کنه.از این مسئله خیلی ترسیدم. دکتری که تست میگیره اگه بدونه ما واژینیسموس داشتیم اقداماتی انجام میده که انجام تست راحتتر بشه؟آخه جنسش رو هم با بیرحمی پلاستیکی و فلزی ساختن!angry نمیشد ژله ای یا از یه جنس نرمتر بسازن؟!!

نمیشه خودمون یکی بخریم و قبل از دکتر رفتن مثل همین دیلاتورها امتحانش کنیم؟دکتر اجازه میده خودمون اسپوکولوم رو داخل واژن کنیم و بعد دکتر بازش کنه؟یهو خیلی نگران شدم.لطفا مریم جان یا سلما جان یا از دوستانی که تجربه شو داشتن جواب بدن.ممنونم

ما برای اتفاقی نو از خواب برمی خیزیم
۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۷:۲۱:۳۰
(ویرایش)

من دوباره الان اومدم گوش پاک کن وارد کنم ی کوچولو بیشتر از دفعه قبل رفت داخل ولی میرسه به ی جایی میسوزه دیگه نمیتونم داخل کنم بدنم سفت میشه

۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۷:۲۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۵ ۲۱:۰۷:۵۸
(ویرایش)

هرمس جان تجربه من اینه که وقت سوزش همونجا نگهش داری و یه کم آروم به یک جهت دیگه تغییر مسیر بدی.انگار غیر از جهت سوزش جهتهای دیگه ای هم هست که کار راحتتر باشه.ضمنا کگل و لوبریکنت فراوون هم کمک میکنه به رفع سوزش و ادامه کار.

ما برای اتفاقی نو از خواب برمی خیزیم
۱۳۹۵/۳/۱۳ ۱۷:۳۱:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۶ ۰۰:۲۵:۴۸
(ویرایش)

سلام شين من قبل از اينكه از ديلاتور هم استفاده كنم و تمرين كنم تست پاپ اسمير دادم كلاً پزشكا اجازه نميدن خودت كارى كنى من درد داشتم اما سريع انجام ميشه بايد راحت باشى و خودتو بالا نگيرى،من چندبار با پزشك معاينه شدم وارد كردن وسيله ى معاينه توسط اونا راحتتراز خودمونه اما بازش كه ميكنن درد داره كه بايد با نفس عميق و آرامش تحمل كرد

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران