تعداد بازدید : 948198
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۹:۰۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۹:۲۷:۱۷
(ویرایش)

سلام عزیزان من 2روز مهمان داشتم اصلا نتونستم تمرین کنم:-( 

اما امروز باسایز 7با همسرم تمرین کردم اولش میترسیدم همسرم انجام بده خودمو سفت کردم یکم سوزش داشتم اما کم کم عاادت کردم وراحت بود .از فردام به مدت4روز سفر میرم تمرین نمیشه کرد اما کگل انجام میدم 

ان شاا. زود بتونم تمام کنم

خداکته منم بتونم امید بر خدا
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۲۰:۰۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۱ ۲۳:۵۰:۰۹
(ویرایش)

دوساله عقد هستم در این زمان همسرم خیلی اصرار به دخول داشته ولی من هربار بخاطر ترس شدید از پارگی و... قادر به انجام رابطه نبودم خیلی میترسم مشکلم برطرف نشه و زندگیم خراب بشه.و اینکه تمایلی به انجام تمریات  دیلاتور ندارم .لطفا راهنمایی کنین

زندگی بعد بانو شدن خیلی شیرینه :-D
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۲۰:۱۷:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۲ ۲۱:۲۷:۴۷
(ویرایش)

سلام 

من وقتى ميخواستم گوش پاكن داخل كنم نميشد اما با انگشتمً يه خورده راحت تَر بود يه كوچولو داخل ميرفت اما يه چيزى به انگشتم ميخورد مثل يه تيكه گوشت واسه همين چندشم ميشد ادامه بدم اما بالاخره بعد از ٤ ساعت تلاش تونستم يكم از گوش پاكن داخل كنم اماً بايد پاهامو ببندم يا بالا بگيرم وگرنه نميتونم پاهامو باز بگيرم و انجام بدم چون هم دردم مياد و چندشم ميشه و ناخوداگاه پاهام بسته ميشه .

وقتى هم انگشت يا گوش پاك كن داخل ميكنم ميسوزه

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۲۰:۴۱:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۰۹:۵۷:۵۸
(ویرایش)

سلام سلام جون من بعداز مدتی دوباره تمرینات رو شروع کردم سایز ابتدا 9 انتها 10 قد 13یکم سوزش و درد داشتم

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۲۰:۵۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلااااام عزیییزان

من امرووووز دوباره با سایز قبلیم تمرین کردم ، 11.5-12.5 طول 13. امروز خیلی بهتر بوووود! حدودا 1.5 ساعت تمرین کردم باهاش. تند تند هم انجام دادم... زن رو خیلی راحتر رفت داخل و کلا با زن رو راحت ترم! من تو حالت زن رو زانوهام رو زمینه نمیتونم رو حالت دستشویی زیاد طاقت بیارم... اشکالی نداره؟

راستش هنوز سایز همسرمو نمیدونم... مریم جون سلما جون قراره امشب سایز بگیرم اگه اندازش اکی بود میتونم برم اقدام؟

هرچند امادگی ذهنیشو ندارم... آخه تا حالا همسرم واسم وارد نکرده! دوست نداشته! راستش از خودش یکم میترسمsad

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۲۳:۴۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۳:۵۷:۰۵
(ویرایش)

من امروز تمرينمو بعد از يه هفته پريودي انجام دادم ، فقط يه بار وقت كردم انجام بدم . اول با سايز شماره دو يعني قطرش ٦ سانت انتهاشم ٦ سانت تمرين كردم ، تقريبا راحت رفت داخل . بعد با سايز بعدي يعني سايز ٧ سانت انتهاشم ٧ سانت كه اونم يكم بيشتر زمان برد ولي داخل رفت ، تقريبا راحتم عقب و جلو ميشد ، خداروشكر تا حالا سوزش يا دردي نداشتم ، فقط اولش يكم سخته انگار به يه بن بست ميرسه 

۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۰:۰۸:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام من دیشب چون ژلم تموم شده بود یکم با سایزم تمرین کردم باز نمیتونستم تند تند تکون بدم سوزش و کشیدگی لعنتی

الان میخام دوباره تمرین کنم سایز ۵،۵ ۶،۵ امیدوارم ایندفعه دیگه راحت باشم باهاش

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۰:۱۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

سلام

امروز ا ساعت با ديلاتور ٧_٨ تمرين داشتم و سر اين سايز فعلا موندمworry

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۱:۰۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سلام 

من امشب یک ساعت و ربع تمرین کردم ، ربع ساعت اول با ۹ ، یک ساعت با ۱۰ ، خدا رو شکر باهاش راحت شدم و تند عقب جلو کردم anim2-4d564ad6 بدون کشیدگی و سوزش. 

سلما و مریم جون فردا هم باهاش تمرین میکنم، اگه دیگه خیلی خوب و راحت بود میتونم برم ۱۱ ؟

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۱:۳۱:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان.  

سلما جون مریم جون من سایز همسرمو امشب گرفتم... ابتدا 12 ، انتها 12.5... اما وسطش نمیدونم چرا 13anim2-65d6a5d6s

مگه دارییییم؟ مگه میشه؟anim2-21

منظور از ابتدا از زیر کلاهکه؟ اگه از اونجاست که 12 هستش! چون سر آلت که خیلی دورش زیاد نیست، کمتره!

یکم پایینترش میشه 13 تقریبا! 

امشب راستش ترسیدم نرفتم اقدام.. قلبم داشت میومد تو دهنم!cry من میترسم نمیدونم چراااااا!!! anim2-wacsmiley

۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۸:۲۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۳ ۲۲:۵۰:۱۰
(ویرایش)

سلام، من دیشب 50 مین تمرین داشتم، دو روز پیش گوش پاکن ها رو طی کرده بودم، اومدم دیلاتور اولی رو بسازم که دیدم قطر گوشپاکن 7تاییم 5 هست، منم دیلاتود اولی رو با قطر 6س ساختم، قدشم 8س بود، البته تقریبا نیم ساعت اول از گوشپاکن اولی شروع کردم، تا آخری، یه ربع بیست مین آخر با دیلاتور کار کردم، البته بماند که اولش خیلی سخت وارد شد، یعنی اصلا وارد نمیشد، اما دیگه بعدش باهاش راحت بودم، به نظرتون یه کم کند کنم و دوباره رو همینا باشم، یا برم دیلاتور 7س؟

۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۹:۵۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۷ ۱۳:۳۱:۰۰
(ویرایش)

سلام ب همه دوستای گلم.

مریم جون سلما جون خدا قوت.

من سایز 8 رو کار کردم و باهاش راحتم.anim2-a2d3 البته فقط زن زیر کار کردمanim2-21 از فردا سایزای بزرگتر رو کار میکنم. تا وقتیکه برسم ب سایز 13 ک سایز شوهرمه. anim2-65d6a5d6s

امیدوارم هممون ب هدفمون برسیم بزودی.

بازم مرسی از شما مریم گلی و سلما جونanim2-40

هیچوقت دیر نیست.
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۱۱:۲۹:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۹ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

سلام خدا قوت بانوان آینده😘

گزارش: با دیلاتور دوم که سایز۶.۵ بود کار کردم.خداروشکر سوزش نداشتم..فقط یه کم حالت چندشی داشتم که بهش بی توجهی کردم و با ژل زیاد و کگل راحت تر شدمanim2-a2d3..بعدش سعی کردم سریع تند و عقب کنم و در دو پوزیشن انجام دادم..دادم دست همسرمanim2-smiliess1اولش خیلی ترس داشتم..ولی روی هم رفته خوب بود..الان میخوام سایز بعدی رو درست کنمanim2-4d564ad6

وای خدای من اوایلش با کگل حالم بد میشدanim2-wacsmiley..الان به اینجا رسیدمanim2-thanks

موفقیت حتمیه..فقط کافیه حرکت کنیم
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۱۲:۰۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۲ ۰۰:۲۲:۱۹
(ویرایش)

سلام می کنم به همه دوستای عزیز

من تا به امروز کاربر خاموش بودم. دیشب به لطف خدا و خوندن کل پست های اینجا و  بخشی از انجمن 94 تونستم بانو بشم. همینجا اول از همه از بارانای عزیز سپاسگذارم چون برای اولین بار سال گذشته با سایت ایشون بود که به وجود این اختلال پی بردم و تابستون گذشته هم این انجمن رو پیدا کردم و چند صفحه ای رو مطالعه کردم. منتها به دلیل اصلی تنبلی و نداشتن پشتکار روزانه و شاید هم ترس این کار رو شروع نکردم و بالکل اینجا رو فراموش کردم. تا اینکه از دو مرداد شروع به تمرین کردم و نهایتا بعد این مدت که تقریبا دو ماه با احتساب روزهای پریود و مهمونداری بود به نتیجه رسیدم. نمیدونم چی بگم از روند طول درمان. چه از اون روزایی که با ترس و دلهره شروع کردم، چه روزایی که با یه سایز راحت میشدم و کلی تشویق میشدم به ادامه درمان و چه روزایی که ناامید مطلق! کار هر روز من شده بود چک کردن سایت و خوندن پیاما به طوریکه دیگه کاربری های خیلیا رو میشناسم و پیگیر گزارشاتتون هستم.

برای همتون از خدا اول از همه صبر و پشتکار برای به نتیجه رسیدن میخوام، امیدوارم ناامیدی تو این مسیر سراغتون نیاد و هر روز از روز قبل بهتر پیش برین. ضمن اینکه خوندن پست های انجمن 94 رو هم بهتون توصیه می کنم. سوالاتی اونجا توسط کاربرا مطرح شده بود که به من خیلی کمک کرد.

از دو دوست عزیزی که با صبر و حوصله پاسخگوی سوالات هستن و همچنین خانوم خیابانی که با ایجاد این انجمن سهم مهمی در روند تکمیل درمان این اختلال دارن هم ممنون و سپاسگذارم. 

دلتون آروم باشه الهی و زندگیتون سرشار از دلخوشی

دیگه چی بنویسم؟
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۱۲:۳۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام دیشب تمرینم افتضاح بود اصلا هیچکدوم از دیلاتورا داخل نشد انگار مسدودش کرده بودن😅این دیلاتور دوم خیلی داره اذیتم میکنه امروز باز تمرین میکنم دعا کنین کارم رو به جلو بره

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران