تعداد بازدید : 948336
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۰:۴۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

مهد، شب خوبه ادامه بديد

پرنيان دددد جان قبلش توي تشت اب ولرم بشين و كگل كن و لوبريكنت بيشتر بزن، در كل مشكلي نيست

شيوا جان ممكنه براي تغيير سايز عجله كردي نگران نباش و ادامه بده

مهلاا جان چطور ممكنه گوش پاك كن بره تو مجراي ادرار؟؟؟😬 باز وارسي و انجام بده گزارش بچه ها هم بخون تا ترست بريزه بعد باز شروع كن

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۰:۴۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۲:۱۰:۰۲
(ویرایش)

سلام به دوستای گلم

مدتی نبودم دلم برای اینجا تنگ شده بود. anim2-40

تبریک میگم به بانوهای جدید. من که بانو شدم تا چند روز بعدشم همسرم نبود یا مهمون داشتیم نتونستیم نزدیکی داشته باشیم و بعد پریود شدم. bad

پریودهای منم که 10 روزه است و فردا پاک میشم. احساسم بهم میگه اینبار برای نزدیکی به مشکل بخورم.  مریم و سلمای عزیز چه کنم؟

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۰:۵۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۸:۱۸:۰۷
(ویرایش)

سلام دوستان خوبم منم دیشب بانو شدم البته اصلا با برنامه ریزی نبود چون من هنوز یک سایز تا سایزه همسرم مونده بود و چون بدجور سرماخوردم دو روز تمرین نداشتم دیگه امروز فردا هم تاریخه پریودم بود گفتم موند واسه ۱۰ روز دیگه اما دیشب با اینکه شوهرم میگفت الان نه ولی فقط واسه تمرین که ببینم چقدرش وارد میشه انجام دادیم و شد kissblinkهم زن زیر هم زن رو و اینقد گریه کردم از خوشحالی تا خوابم رفت واقعا خدارو شکر میکنم و تشکر میکنم با تمام وجود و تمام قد از​سلما جون که تو اینستا در اوج ناامیدییه من جواب اولین کامنتم رو در کمتر از یک دقیقه داد و منو با این انجمن آشنا کرد از مریم عزیز که با حوصله وقتشو در اختیارم قرار داد از خانم خیابانی و بارانای با سخاوت که بنیانگذاره یک همچین انجمنی شدن. من حتما حتما هدیه ای رو که اصلا قابل شما عزیزان رو نداره تقدیم میکنم سلامت باشید و ممنونم از همتون.flower

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۱:۱۷:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۸ ۱۰:۴۵:۲۵
(ویرایش)

سلام به سلما و مریم خانم

من حدود چهاروز تمرین نداشتم چون لکه بینی داشتم فکرکردم پریود شدم ولی درحدخیلی خیلی کم بودوتموم شد منم دوباره شروع کردم با سایز 9/5دارم تمرین میکنم ولی هنوزباهاش راحت نشدم .

مریم جون هنوز با شوهرم تمرین نکردم چیزی نمیگه ولی  فکرکنم بخاطراون دفعه ناامیده وراغب به تمرین با خودش نیست ولی میبینه که من درحال تمرینم.

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۲:۲۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۴۶:۳۵
(ویرایش)

سلام... مریم هستم یک واژینیسموسی تنبل😔 بخاطر مسافرت و مشغله و کلی کار یه مدته فاصله افتاده و تنبلی کردم. یادم نمیاد فک کنم آخرین سایزم 8بود که تمرین میکردم. تا پریودم حدود 1هفته مونده. اگه خدا کمکم کنه میتونم بانو بشم ان شاالله. دیشب بین من و همسرم یه حرفهایی زده شد که خیلی غصه خوردم و تصمیم گرفتم زودتر تلاشمو بکنم و بانو بشم...دعام کنید...یاعلی

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۳:۲۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱ ۰۲:۲۵:۲۶
(ویرایش)

سلام خیلی خیلی خوشحال میشم وقتی میبینم غولو شکست دادین و بانو شدین,,,,الهی که همیشه خوشحال باشید و سال دیگه یه نی نی کوچولو تو بغلتون باشه,,,,,برا منم دعا کنید تو تمرینم,ولی کابر خاموشم,,,,,خیلی خوشحال میشم هر وقت میام اینجا خبر بانو شدن بچه رو میخونم,,,,اینقد ذوق میکنم

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۳:۴۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۱:۰۲:۳۱
(ویرایش)

بچه ها من در روند درمان هستم.اما یه مشکلی دارم بپرسم ببینم کسی مثل من بوده,من کیست تخمدان دارم بچه ها اگه کسی داشته و خوب شده بهم بگه لطفا من دارم اذیت میشم.شنیدم کسی که کیست داره در رابطه جنسی درد داره.ممنون

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۴:۱۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۵ ۱۶:۵۱:۳۲
(ویرایش)

سلام به همگی دوستای گلم مریم جون ممنونم از لطف شما چشم حتمااااا 😍 ممنون از دوستای گلم که تبریک گفتن برای همه ارزوی موفقیت میکنم واز کسایی که دارن تمرینارو پشت گوش می اندازن خواهش میکنم اراده کنن واقعا من تازه فهمیدم زندگی چیه هفت سال تمام چقدر غصه خوردم واقعا ارزش نداشت باز هم از مریم جون و سلما جون و همه ی دوستای این انجمن تشکر میکنم

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۴:۵۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۵ ۱۱:۳۱:۱۳
(ویرایش)

سلام به دوستای خوبم

من سحرم یه واژینیسموسی ... از امروز تصمیم گرفتم و تمرینات رو شروع کردمanim2-4d564ad6

برای همتون آرزوی موفقیت دارم

اگه بشه چی میشه......
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۶:۰۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۴ ۰۳:۰۵:۱۳
(ویرایش)

سلام کسی هست به منم کمک کنه واقعا نیاز دارم چون دیگه خسته شدم

خداااا
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۶:۵۷:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۴ ۰۳:۰۵:۱۳
(ویرایش)

مرسی شیوا جون انشاا.. چون دیگه واقعا ازاین وضع خسته ام

من ۵سالی میشه ازدواج کردم پارسال بایه نزدیکی دردناک فکرمیکنم پردمو ازدست دادم چون خونریزی اونطور نشون میداد.دوباره بعد اون نشدنزدیکی.تااینکه امسال باردار شدم.خدا بهم یه هدیه داده.من باردارم زایمان طبیعی هم نمیتونم داشته باشم بااین وضع بایدسزارین شم.همم اینکه واسه زایمان بدترشده استرسم لطفا کمکم کنید هیشکی نمیتونه درکم کنه

خداااا
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۷:۲۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)
سلام گزارش امروز متاسفانه باز با همون سایز5یک ساعت تمرین کردم که از بس این چند روزه فقط با همین کار کردم وکگل ثابت باهاش انجام دادم تازه قطرش کمترم شده.امروز هم بعد از کلی کلنجار که وارد شد بیشتر کگل ثابت کار کردم و یه ذره تونستم عقب جلو اروم کنم که کشیده میشد و اذیت میشدم. جالبه همین سایزی که قبلا راحت داخل میرفت و تند تند عقب جلو میشد حالا روز به روز داره بدتر میشه خداااایااا.... همه تلاشمم اینه که تمام اصول رو رعایت کنم.واقعا نمیدونم چرا ایینجور شده، الکی انداختمش پای پریودی که چن روز دیگه قراره بیاد و معمولا قبلش بدنم سفت و ضعیف میشه...ولی خب واقعا نمیدونم دلیلش چیه فقط واسه اینکه خودمو نبازم و تمرین رو ترک نکنم، اینا رو میگم. لطفا دوستای خوبم راهنماییم کنید.
کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۷:۲۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)
naziجان خوشبخالت که بااین شرایط خدا کمکت کرد و باردار شدی. آفرین.موفق باشی
کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۸:۳۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۵ ۱۶:۵۱:۳۲
(ویرایش)

مریم جون من شرح حال رو براتون ایمیل کردم بازم ممنونم valentine

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۹:۲۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

نوترا جان مبارکه 😍

از لطفت هم ممنون . شاد و خوشبخت باشی🌹❤

نسیم جان یکم به خودت استراحت بده و فقط کگل کار کن . گاهی فاصله دادن و شروع با انرژی بیشتر کارسازتره. اکر با این سایز درد و سوزش داری باید سایز کوچکتر را شروع کنی. حتی با یک گوش پاک کن شروع کن.

نازی جان فعلا که نمیتونی درمانت را کامل کنی. فقط تمرکزت روی بارداری باشه و با آرامش و سلامت بگذرون. حتما باید پزشکت در جریان مشکلت باشه. تنها کاری که میتونی الان انجام بدی تمرینات کگل هست که در صفحه اول توضیح دادند. میتونی با خانم خیابانی تلفنی یا حضوری مشورت کنی. به هر حال درمان کاملت میمونه برای بعذ زایمان و دوران نقاهت.موفق باشی عزیز.

Instagram: vaginismus.ir
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران