تعداد بازدید : 948195
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۱ ۰۹:۵۹:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۵ ۱۶:۵۱:۳۲
(ویرایش)

سلام به همه ی دوستای گلم یاسمین جان الان داشتم پیام شما رو میخوندم منم کامللللللاااا مثل شما بودم دایم احساس میکردم یک برجستگی استخونی اول واژنم هست ولی الان متوجه شدم که با برطرف شدن انقباض ها تمام این فکرا از بین میرن خدا می دونه من چقدر دکتر رفتم واسه این استخونه ولی همه میگفتن همه چیز طبیعی هست وقتی بری دکتر خیالت راحت میشه مطمین میشی برات خییییللللییی ارزوی موفقیت میکنم عزیزم 

۱۳۹۵/۷/۱ ۱۰:۲۹:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)
سلام نیکو جان ...واقعا ازت ممنونم که بهم گفتی چون من فکر میکردم فقط خودم اینجوریم و اول واژنم خیلی تنگه و انگاری که استخون داشت و نمیزاشت که سایز بالا رو داخل ببرم حتی با انگشت هم استخون اول واژنم رو میتونستم لمسش کنم و کاملا متوجه ش بشم... فقط یه سوال ازت دارم ..میشه بگی که مشکلت چجوری برطرف شد و تونستی سایز بالا هم ببری داخل؟...
قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۰:۳۲:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام به همه دوستان

منم با جدیت مشغول تمرین هستم

به امید موفقیت همگی 

برای منم دعا کنین

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۰:۳۵:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۳ ۱۳:۵۵:۰۶
(ویرایش)

سلام دوستان. من تازه هفت روزه ازدواج کردم. شب اول با خونریزی و درد زیاد پرده م برداشته شد. موقع دخول بشدت ترس و وحشت و درد دارم و بدنم ناخود اگا سفت میشه. دکتر معاینم کرد گف پرده کامل برداشته شده و کاملا زخم شدی و نباید یک هفته نزدیکی کنی ولی همسرم طاقت نیورد و بعد چارروز دوباره سعی ب دخول کرد. ومن اینبار بیشتر از قبل درد وخونریزی داشتم. میترسم اینطور بمونم خیلی میترسم. چیکار کنم؟

خوشابه حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه ی آنهاست...
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۱:۱۳:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۵ ۱۶:۵۱:۳۲
(ویرایش)

یاسمین جونم ما فقط باید باور کنیم که واژن ما بدون درد به راحتی باز می شه من حدود سایز هفت هشت بود که این حس و پیدا کردم و فهمیدم چقدر در اشتباه بودم عزیزم دایم به خودت روحیه بده تو که خدا رو شکر تا سایز ده پیش رفتی مطمین باش بقیه هم به همین راحتی هستش به دبلاتورای قبلیت نگاه کن اون موقع فکر سایز ده رو هم نمیکردی ولی الان باهاش راحتی وقتی رابطه کامل میشه انقدر به خودت افتخار می کنی که حد نداره من شش سال از ازدواجم می گدره تازه چهار سالم نامزد بودم پس شما از من خیلی جلوتری به توصیه ها ی مریم جون و سلما جون کامل عمل کن من اگر بیشتر و زودتر تمرین میکردم انقدر اذیت نمی شدم به زودی خبر موفقیتت رو اعلام می کنی عزیزم 

۱۳۹۵/۷/۱ ۱۱:۵۸:۳۵
(ویرایش)
نیکو جان اتفاقا منم تو سایز هفت و هشت این استخون رو حس کردم ولی خداروشکر الان متوجه میشم همش انقباضه بازم ممنونم از لطفت عزیزم... امیدوارم سالیان سال کنار همسرت خوشبخت باشی .. واسه منم دعا کن که بتونم تو انجام تمریناتم موفق باشم و دیلاتورهارو شکست بدم
قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۲:۴۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

سلام به همگیsmile

من بعد از 10 روز پریودی و فاصله،،،امروز تمرینات شروع کردم قبل پریود تا سایز 10 رسیده بودم اما الان سایز 8.5 هستمممم،،،نیم ساعت با سایز 8.5 تمرین کردم و تقریبا روون شدم وسایز 9 وارد کردم اما خسته شدم و نتونستم تمرین کنم باهاش ،،،،،خدا بخواااد بعدازظهر بازم تمرین میکنم ایندفعه با 9

۱۳۹۵/۷/۱ ۱۴:۲۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

Nutra جان بانوي ٣١٤ بهت تبريك ميگم و برات ارزوي خوشبختي ميكنم، لطفا نامت و تغيير بده به (nutra(314 و يه شرح حال ايميل كن بذارم كانال، موفق باشي

در صورت پرداخت هديه حتما در سايت اعلام كنيد، ممنون از شما

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۴:۲۸:۲۶
(ویرایش)

مانانا جان امروزت و با ديروزت مقايسه كن، روز اول حتي فكر نميكردي بتوني سايز يك و وارد كني حالا به اين سايز رسيدي، پس فقط به حال فكركن مطمئن باش ميتوني

رايا جان همه جاي دنيا پنبه غير گلوله اي هم گير مياد، بهرحال اگه پيدا نكردي از باند استفاده كن ولي از خيار و غيره اصلا استفاده نكن

مهد جان تو هر حالتي راحتي تمرين كن

روشا جان اگه عكس ديلاتور جديد و واست نفرستادم باز بهم ايميل بده و درخواست كن تا بفرستم نام كاربريت هم در موضوع ايميل بنويس

۱۳۹۵/۷/۱ ۱۴:۳۳:۵۸
(ویرایش)

سازدهني٦٨ تا يكماه رابطه نداشته باش تا ترميم بشي بعدش اقدام من اگه نتونستي بزور انجام نده و بيا درمان و شروع كن

بقيه دوستان هم خيلي خوب داريد پيش ميريد، ادامه بديد، موفق ميشيد

۱۳۹۵/۷/۱ ۱۴:۴۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۱ ۲۱:۲۹:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستان

عزیزان من یکساله ازدواج کردم و بعد از اولین رابطه که نصفه هم گذشت نتونستیم رابطه داشته باشیم. اوایل نمیدونستم که یک بیماری بنام واژینیسموس هست. پیش چندتا متخصص زنان هم که رفتم متاسفانه مثل بقیه دوستان که فرمودن فقط گفتن فقط نازت زیاده و بیچاره شوهرت😔😔 تا اینکه تو اینستاگرام با پیج مریم و سلمای عزیز و همینطور این انجمن آشنا شدم و انشاءالله که بتونم در کنار شما عزیزان این بیماری رو شکست بدم💪😍 

میخوام که درمان رو انجام بدم و یه سوال.. اینکه من روش کگل و وارسی رو چندبار در روز باید انجام بدم و به چه مدت؟

۱۳۹۵/۷/۱ ۱۴:۴۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۶ ۱۹:۳۸:۰۶
(ویرایش)

سلام به همگی و ی خسته نباشی ب مریم و سلمای عزیز

و تبریک ب دوستانی که ب تازگی بانو شدن

گزارش تمرین سوم.

من بعد 4روز امروز تمرین کردم با 7تا گوش پاک کن و برای اینکه نرمتر باشه دوتا دستمال کاغذی دور گوش پاک کنا پیچیدم تا اذیت نشم. حدود 1 ساعت تمرین کردم طبق معمول اولش بخاطر خشکی داخل واژن کمی سخت داخل شد ولی بعدش عادی شد.

آخرسر ک تمرینم تموم شد خواستم قطروشپاک کنا رو اندازه بگیرم دیدم با دستمالایی ک دورش بوده قطرش 6.5 سانت شدهanim2-4d564ad6 طولشم 10 بود. فردا ک نمیشه ولی شنبه دوباره باهمین سایز تمرین میکنم.

من میتونم
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۸:۵۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

بعدازظهر با 9 تمرین کردم روون شدم 10 وارد کردم کگل بلند با دیلاتور ثابت انجام دادم جمعا نیم ساعت تمرین کردم تقریبا میتونم بگم دارم باهاش راحت میشم فردا هم بازم با 10 تمرین میکنم

۱۳۹۵/۷/۱ ۱۹:۲۸:۰۲
(ویرایش)

سلام سلما جون

من امروز دوباره سایزای دیروز رو تمرین کردم و خدارو شکر زیاد مشکلی نداشتم فقط تو سایز ده احساس انقباض دارم و وقتی دیلاتور ده رو وارد واژنم میکنم احساس میکنم دیلاتور از بین یه برامدگی های سفت که تو واژنمه عبور میکنه و میره داخل این برامدگی هارو بیشتر اول واژنم حس میکنم ..هنوز هم سایز ده رو نمیتونم با حالت زن زیر انجام بدم و حس سوزش و درد زیاد دارم

امروز میخواستم سایز یازده رو وارد واژنم کنم که متاسفانه داخل نرفت و احساس کردم اگه بخوام وارد واژنم بکنم اول واژنم پاره میشه  چون خیلی کش اومد و دردم گرفت   تو سایزای قبل از یازده فقط حس انقباض داشتم اول واژنم ولی تو سایز یازده حس کش اومدن و پاره شدن اول واژنم رو دارم و خیلی سوزش داشتم

سلما جون ممنون میشم اگه راهنماییم کنی

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۹:۴۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۱۵:۳۹:۰۰
(ویرایش)

سلام من امروز با سایزای قبلیم بعنی 6،5و 7،7،5 تمرین کردم بعدشم دیلاتور جدیدم 8،8،5 تمرین کردم،انقباض و سوزش داشتم ولی با کگل از بین رفت،ممنونم ازتون

Man mitavanam
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران