تعداد بازدید : 948237
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۲:۳۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۲ ۲۲:۱۲:۵۶
(ویرایش)

سلما جون و مریم عزیزم ممنونم از اینکه اینقد قلب مهربونی دارید باورم نمیشه من 23 شروع کردم وتا به امروز سایز 10.ونیم 11ونیم رو راحت توی وازنم میبرم راستش قبلا فک میکردم اگه یه چیزکوچیک هم بره تو وازنم سوراخ میکنه تا ته میرهanim2-25r30wiاما حالا مشتاق هسم که زودتر به سایز همسرم برسم فقط یه سوال من تو حالت زن زیر خیلی راحتم اما تو زن رو خیلی طول میکشه که وارد کنم میشه فعلا بی خیالش شم تا موقع اقدام که تحریک هسم و راحت میره داخل انجامش بدم؟اینطور مشکلی برام پیش نمیاد؟

۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۲:۳۹:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۴ ۱۹:۴۵:۵۹
(ویرایش)

ممنونم كه اينقدر سريع جوابمو دادين،فقط ميخوام بدونم منم بايد از همون اولين سايز شروع كنم؟ و اينكه امكانش هست عكس ديلاتورهاي دست سازتونو ببينم؟ممنونم😘😘

به اميد روزاي خوب😍😍
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۳:۲۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

سلام به همگي و تبريك به نيكو بانو🌷🌷🌷🌷

گزارش ديروز؛١ ساعت و يك ربع با ديلاتور كار كردم كه كه بيشتري با سايز ٦-٧ بود و يك ربع آخر با باسايز ٨-٩ و خيلي تمرين خوب بود

گزارش امروز؛ كلا ٤٥ دقيقه كار تونستم بكنمhard امروز يكم سخت بود تمرين ابتدا واژن گشايي با سايز ٦ و اينكه تونستم ٧ دقيقه آخر با سايز ٨_٩ انجام بدم اما نه بخوبي ديروز😁😁

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۳:۲۹:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۷ ۲۱:۴۲:۴۳
(ویرایش)

سلااااامanim2-ad54ad

عید همگی مبااااااااارکsmile

میخوام با خوشحالی اعلام کنم منم امروز موفق شدم! anim2-4d564ad6امروز سالگرد ازدواجمون هم بود. و شیرینیش برامون دوچندان شد.anim2-4d564ad6 anim2-4d564ad6خدا کمک کرد و موفق شدیم. خدا رو شکرanim2-thanks

من خیلی اینجا نمیومدم و گزراش روزانه نمیدادم. اما امروز خودم رو مقید کردم بیام گزارش موفقیتمو بدم به دو دلیل یکی تشکر از مدیر سایت و سلما جون و مریم جون flowergiftflower. یکی هم روحیه و انگیزه دادن به خانمای در حال تمرین. تمریناتون رو با پشتکار و صبوری ادامه بدید و مطمئن باشید کار اصلی خیلییییییی راحت تر از تمرین با دیلاتور هست. طوری که اصلا متوجه نمشید و تا با چشم خودتون نبینید باور نمیکنید داخل شده!anim2-a2d3

برای همه واژینیسموسی ها دعا میکنم روزهای سختشون به زودی تموم شهsmile

فقط خدا
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۳:۱۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۱۵:۳۹:۰۰
(ویرایش)

تبریک فراوااااااااان عزیزم،ایشالا واسه هممون دعا کن که به زودی بانو بشیم و هیچ وقت نا امید نشیم

Man mitavanam
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۳:۲۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

به به چه عيديه اين عيد👏🏻👏🏻👏🏻❤️❤️❤️❤️

مبارك باشه ياسي جون بانو💐💐💐💐💐💐

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۳:۳۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۳:۵۵:۲۶
(ویرایش)

امروز دوتا بانو داشتیم مبارکه

خدایا ممنونم 😍😍😍😍
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۰۰:۴۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

سلام عزيزان من، 

تبريك به بانوهاي جديد و خدا قوت به دوستاي در حال تمرينم.

من بعد از يه وقفه ١٢ روزه كه البته دوران پريوديم هم جزوش بود امروز دوباره شروع كردم به تمرينام. خيلي دوران بدي رو از لحاظ روحي سپري كردم هنوزم اوضاع واسم مساعد نشده ولي خيلي حيفم مياد كه از تمرينام دور بيفتم.

امروز ١.٣٠ دقيقه البته در دو نوبت تمرين كردم با دو سايز. ٧-٧.٥ و ٧.٥-٨. فقط تمريناي امروزم زن زير بود. حوصله زن رو نداشتمanim2-25r30wi

هنوز هم احتياج به تمرين دارم ايشالا كه بتونم سريع پيشرفت كنم. 

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۰۱:۰۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۴ ۱۶:۵۷:۳۳
(ویرایش)

سلام دوستای گلم من دیروز پریودم تنوم شد و لمروز صبح با سایز 11 واژن گشایی کردم اول با زن زیر دومین اقداممو خواستم انجام بدم که خیلی بهم فشار اومد اصلا نمیتونستم راحت باشم تمام بدنم درد گرفته بود شاید هنوز قلق عقب جلو کردنش دست منو همسرم نیومده سریع رفتم زن رو و راحتتر بودم هرچند هنوز لذت نمیبرم ولی بالاخره عادت میکنم انشالله. 

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۰۷:۳۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۰ ۱۵:۱۲:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستاي عزيزم 

من يه مدت نتونستم تمرين داشته باشم،رو سايز ابتدا ١١انتها١٢بودم كه يه سفريهويي پيش اومد و از٢شب پيش بعد از ١٥روز تمرين و شروع كردم،شب اول با همون سايز ابتدا ١١انتها١٢كار كردم اولش كمي اذيت شدم ولي خيلي خيلي كگل با ديلاتور ثابت كاركردم تا اوكي شد،شب بعد با همين سايز واژن گشايي كردم و ديلاتور ابتدا١٢انتها١٣رو وارد كردم اولش بزور وارد شد ولي بعد كاملا راحت شدم باهاش، امشبم كه كلا خواستم با ديلاتور ابتدا ١٢انتها ١٣شروع كنم ولي تغريبا ١٠دقيقه باهاش ور رفتم تا وارد شد خيلي به سختي وارد ميشه البته وقتي سرش ميره ديگه تا اخر راحت وارد ميشه و دفعات بعد راحته فقط زمان شروع تمرين خيلي سخته،نميدونم اين مشكل و بايد چيكار كنم؟؟ يعني دقيقا جايي كه پردم هست انگار ميخواد بازشه بزور.

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۰۹:۳۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۹ ۱۱:۵۶:۱۷
(ویرایش)

سلام به همگي و تبريك به بانوان جديد،

من بعد سه روز كه مريض بودم ديروز ادامه تمرينام و انجام دادم،اول با ديلاتور٩ واژن گشايي كردم و بعد ديلاتور ١٠رو وارد كردم،خيلي طول كشيد تا وارد بشه و وقتي هم داخل شد به خاطر سوزش نتونستم عقب جلو كنم و فقط كگل كار كردم حدود نيم ساعت

مرسي سلما جون و مريم جون

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۰:۲۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

نيكو و ياسي جون بانوهاي ٣١٢ و ٣١٣ بهتون تبريك ميگم ، لطفا نامتون و به نيكو(٢١٢) و ياسي جون(٣١٣) تغيير بديد و براي من شرح حال بفرستيد

كاربر زندگي از نو جان، شما خودت اتوماتيك عدد دادي به خودت براي همين حس كردي نميخواستي ما اعلام كنيم، بهرحال مبارك باشه من در امارم شما رو بانوي ٣٠٨ قرار دادم، موفق باشيد

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۰:۳۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۵ ۱۳:۵۳:۴۱
(ویرایش)

سلام.لطفا ب من کمک کنید.دفعه اول تمرین تا  6 تا گوش پاک کن انجام دادم.گوش پاک کن اولی ک وارد شد ناخوداگاه ترسم کم شد.بار دوم ک رفتم تمرین اصلا نشد یدونه را وارد کنم.حالا ترسم هزاربار بیشتر شد.دو ساعت وفت گذاشتم نشد.ی مشکل دیکه هم دارم جاشو پیدانمیکنم با اینکه تمرینات وارسی انجام دادم.مجرای ادزار گوش پاک میزه داحل.؟شاید تو تمرین اول رفةه اونجا

...
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۰:۳۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۵ ۱۳:۵۳:۴۱
(ویرایش)

سلام.لطفا ب من کمک کنید.دفعه اول تمرین تا  6 تا گوش پاک کن انجام دادم.گوش پاک کن اولی ک وارد شد ناخوداگاه ترسم کم شد.بار دوم ک رفتم تمرین اصلا نشد یدونه را وارد کنم.حالا ترسم هزاربار بیشتر شد.دو ساعت وفت گذاشتم نشد.ی مشکل دیکه هم دارم جاشو پیدانمیکنم با اینکه تمرینات وارسی انجام دادم.مجرای ادزار گوش پاک میزه داحل.؟شاید تو تمرین اول رفةه اونجا

...
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۰:۳۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

مانانا ، بركا ،شيدا جان همگي خوب پيش ميريد ادامه بديد

پشمك جان با هر مدلي راحتي تمرين كن

مريم اميدوار جان از همون اول شروع كن براي عكس هم ص اول گفتم بمن ايميل بديد و نام كاربريتون و در موضوع ايميل بنويسيد لطفا ص اول و دقيق بخون تا اصول تمرين دستت بياد

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران