تعداد بازدید : 948156
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۰:۰۴:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۲ ۲۲:۱۲:۵۶
(ویرایش)

سلام مریم جون و سلمای عزیزم من این چند روز که به نت دسرسی نداشتم تا سایزابتدا 7.30وانتها 8.30خداروشکر پیش رفتم خیلی خوب بود فقط یه مشکلی که هس اینکه من سایزای کوچکتر رو که وارد میکنم برا وازنگشایی مقعدم به شدت درد میگیره این طبیعیه؟

۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۰:۲۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

سلام

گزارش امروز؛ ١ساعت و يك ربع با سايز ٧-٨ تمرين كردم امروز كشش و انقباضم يكم بيشتر بود كه فكر كنم بخاطر خستگي بود اما در كل بد نبود

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۱:۰۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۲ ۱۳:۳۷:۵۷
(ویرایش)

سلاممم

خانوما خانوما خانوما

برای کسی که شگفت زده خود نیست معجزه ای وجود ندارد
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۱:۰۲:۰۴
(ویرایش)

من تونستم

۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۱:۰۳:۱۷
(ویرایش)

بعد از 2 سال منم تونستم رابطه داشته باشم احساس میکنم دارم خواب میبینم

۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۱:۰۵:۱۶
(ویرایش)

ممنونم از  مریم جون سلما جون و همه ی دوستان 

انشالا همه ی دوستان این حس خوب منو تجربه کنند 

valentine

۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۱:۱۴:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام مهراوه جان تبرررریک!!!valentineاحتمالا بانوی 309 بشی. واسه ما هم همین الان دعا کن...همه به زودی بانو شیم.

چند وقت تمرین کردی؟

ان شالله روزهای سرشار از شادی و شلامتی در کنار همسرت داشته باشی

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۱:۱۹:۱۴
(ویرایش)

سلام

گزارش تمرین امروز:

بعد از 40 دقیقه تمرین و ریلکیشن و کگل و....تونستم سایز5-5/5 رو داخل ببرم و فقط مقداری کم و جلوش کنم. دیگه اصلا شرایطش نمیشد که سراغ دیلاتور6-7م با طول9 برم.( با اینکه تا دو روز پیش بدون هیچ مشکلی سایز 6 رو خیلی راحت و تند حرکت میدادم)

امیدوارم ربط داشته باشه به پریودی که یه هفته دیگه قراره بیاد....یعنی من فقط دو هفته در هر ماه میتونم تمرین داشته باشم ظاهرا. چون دو روزه که هر چی تلاش میکنم برگشتم به همین5- 5/5.

قبلش هم در آب گرم و نمک نشستم 15-20 دقیقه...

۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۱:۲۸:۳۱
(ویرایش)

آیا من باید روی همین سایز تا پریود بشم تمرین کنم یا از همین الان کگل فقط کار کنم و چون سوزش میگیرم کاری به دیلاتور نداشته باشم؟؟؟ مرسی

۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۲:۵۷:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۸:۳۷:۱۰
(ویرایش)

سلام به همه.. من امشب اقدام داشتم و با پوزيشن زن رو تونستم الت رو كامل داخل كنم  داشتم ميمردم از خوشحاليanim2-thanks.. ولي تند تند نميتونستم عقب جلو كنم سوزش نداشتم فقط انقباض و يكم حس ادار البته قبلش با ديلاتور اخرم كار كردم و باش روون شدم كه رفتم اقدام خودم حدس ميزنم به خاطر پريودي باشه كه فردا پس فردا ميشم ... من بانو محسوب ميشم يا هنوزم بايد تمرين كنم؛ممنون از اينكه وقت ميذاريد و پاسخ ميديد اميدوارم بتونم جبران كنمsmile

توكلت علي الله
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۳:۲۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

متاسفانه دوروز نتونستم تمرین کنم،با همسرم جنگ روانی داشتیم. دیروز که آشتی کردیم تمرین داشتم رو 4.5 که خوب بود 5 هم خوب بود،بدون گذاشتن آینه تمرین کردم
امروز هم 5 رو کار کردم،بعدم 5.5. هنو یه رب نگذشته بود که پنجره اتاقمونو به شدت کوبیدن،واقعا حس کردم بهم حمله شده،خودم و دیلاتورم نیم متر پریدیم هوا، انقد دردم گرفت که گفتم حتمنی آسیب دیدم، خیلی عصبی شدم تمرینم داشت خوب پیش میرفت اما بعدش کاملا راهش بسته شد! حتی با 4.5 هم باز نشد
تا قبل از اون تو ورود و حرکت دادن دیلاتور مشکلی نداشتم، تنها مشکلم خشکی واژنمه،که حس ساییدگی بهم دست میده!

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۳:۴۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۳:۵۷:۰۵
(ویرایش)

منم امروز دوبار تمرين كردم ، با سايز سومم يعني ابتدا و انتها ٧ سانت ، باهاش راحت بودم ، فردا سايز بعدي رو ميسازم 😊 

۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۴:۲۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۲۱:۲۰:۳۹
(ویرایش)

سلام به همگی ..مخصوصا شیدا و حدیث عزیز که بهم روحیه دادید امشب دوباره تمرین کردم از یه گوش پاک کن تا دیالاتور 6.5 همه رو تمرین کردم .ممنونم که بهم روحیه دادید ...خدایا به هممون کمک کن .

خدا رو شکر با همش راحت بودم یکم دیالاتور .6.5 سخت میرف تو ولی نیم ساعت تقریبا باهاش تمرین کردم خدا رو شکر خوب بود .

یه سوال من فردا 7 بسازم یا 7.5؟

مهراوه و دیانا جان از صمیم قلب تبریک میگم ....خسته نباشید خانم ها 

۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۶:۵۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

سلام وصبح بخير

ديانا جون و مهراوه جون واقعا بهتون تبريك ميگم

شادي براتون آرزو ميكنم 

روند درمانتون چقدطول كشيد؟

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۰۷:۴۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱ ۰۱:۴۱:۲۴
(ویرایش)

سلام به همه

مهواره جون و دیانا جون تبریک میگم ان شاءالله خوشبخت خوشبخت بشید.

گزارش من: تادیروز هر روز دو تا یک ساعت کار کردم و هریار نیم سانتیمتر جلو رفتم و بدن درد و سوزش رسیده بودم هشت و نیم.اما از دیروز دارم پسروی میکنم فعلا رسیدم هفت.sad

حدود ده روز بعد پری میشم اما علائم و دردهاش طبق معمول از الان شروع شده.نمیدونم چم شده یه کم فکرمم مشغوله و حداقل یه ماه مشغول میمونه.cry

مریم و سلما جون چیکارکنم عقبتر نرم؟hard

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران