تعداد بازدید : 948198
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۲۳:۴۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

امروز تمرین موفقیت آمیز نبود! کاش فردا بهتر شه. دیگه واقعا حالم از این انقباضات لعنتی داره بهم میخوره!anim2-sadانقد به خودم امید و انگیزه واهی دادم که دیگه خسته شدم! همسرم همش میگه اشکال نداره!فرصت داری! آروم باش!

اما منم آدمم ایوب که نیستم، عصبی میشم ! این مدت طولانی دوره درمانم داره اذیتم میکنه!

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۰۰:۲۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلاممم به همه ی عزیزاااااان💗💗

عیدتووون مباااااارکanim2-40 آرزو میکنم هممووووون به زودی زود بانو شییییم.

مریم جون سلما جون من فعلن رسیدم به سایز همسرم... دو شبه وااااقعا از ته دلم میخوام برم اقدام که نمیشهanim2-sad نمیدونم که چه حکمتی توشه! دیشب که همسری تا بیاد ساعت 1 شب شد اینقدررررر خسته بود که سریع خوابش برد... امشبم که اومد اینقد حالش بد بود و مریض شده که نشد بریم اقدامsad

حالا که من رسیدم به اقدام ... نمیدونم چرا نمیشهanim2-New-6 2-3 روز دیگه هم موعد پریودیمهanim2-wacsmiley من بازم تمرین کنم تا موقع اقدام؟؟

خیلی کلافه ام😞

۱۳۹۵/۶/۳۰ ۰۰:۲۷:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

سلام ايناز جون، خوبي؟؟؟ عزيزم صبور باش و قدر همسرتو خيلي زياد بدون كه حداقل اينجوري بهت روحيه ميده و تضعيف روحيت نميكنه!!!!منم توو شرايط خووبي نيستم و از لحاظ روحي خيلي داغونم😥البته الان كه يه هفته اس پريود شدم ولي چند روز قبلشم تمرينو گذاشته بودم كنار. از فردا با ياري خدا شروع ميكنم

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۰۱:۰۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۲۱:۲۰:۳۹
(ویرایش)

سلام به همگی ...عیدتون مبارک 

من امروز دیالاتور 7.5 ساختم ولی وسط پنبه ها 10 تا 11 گوش پاک کن گذاشتم که وقتی با نخ دور پنبه ها رو میبندم و داخل دستکش میکنم و تمرین میکنم جمع نشه کوچیک بشه 

این کار اشتباهه؟

ممنون بابت همه زحمتاتون واقعا

star

۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۵:۵۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۳:۵۵:۲۶
(ویرایش)

سلام

من دیروز با سایز ۵.۵ کار کردم خیلی راحت بود

و اولین دیلاتوری بود که استفاده کردم

و واقعا امیدوار شدم

امیدوارم خیلی زود هممون موفق بشیم مشکلمون حل کنیم

خدایا ممنونم 😍😍😍😍
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۶:۰۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۳:۵۵:۲۶
(ویرایش)

فقط یه چیزی من با پوزیشن ها آشنایی ندارم اگه ممکنه راهنماییم کنید

خدایا ممنونم 😍😍😍😍
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۷:۰۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۵ ۱۶:۵۱:۳۲
(ویرایش)

سلام باورم نمیشه ولی من موفق شدم نمیدونم چی باید بگم انقدر خوشحالم که نمیدونم باید چی کار کنم واقع از اعماق قلبم ازتون ممنونم مریم جون سلما جون امروز بهترین روز زندگیمه و این رو مدیون شما هستم امیدوارم به تمام ارزوهاتون برسید و برای همه ی دوستای گلم ارزو مبکنم حسی که من تجربه کردم رو تجربه کنند باز هم میگم ازتون خیلی ممنونم در اولین فرصت یه هدیه ناقابل براتون واریز میکنم که بهترین عیدی رو امروز به من و همسرم دادیدanim2-thanksvalentineloveanim2-thanksanim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۸:۳۹:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام.نیکو جان تبررریک! واسه ما هم دعا کن تو این روز خوب...

سلمای عزیز ممنونم که باحوصله و دقیق توضیح دادید، حق باشماست چون من دیشب طبق گفته شما تمرین کردمدو سایز5/5 و 6/5امروزم همینطور. ولی احساسم اینه فردا هم رو همینا بمونم بهتره و نیم سانت برم جلو.

فقط یه سوال: با دیلاتور ثابت معمولا چندتا کگل بلند انجام بدیم خوبه که بعد بتونیم بریم سراغ حرکت اروم و بعدش تند؟؟؟ممنونم

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۹:۴۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۴ ۱۹:۴۵:۵۹
(ویرایش)

سلام من مریم هستم و حدود سه ساله که ازدواج کردم, هفت هشت ماه بعد از ازدواج که به هییییییچ عنوان من نمی تونستم اجازه بدم همسرم برای دخول به من نزدیک شه,یعنی قبلش خوووب بودا اما تا میرفت برای دخول من بدنم قفل می کرد و همه زورم میرفت تو بازوهام تا همسرمو از خودم دور کنم اونم بنده خدا دور میشد و من تازه یه دل سییییر گریه می کردم که چرا نمیتونیم بعد از رفتن به دکتر که یه ژل و اسپری داد بالاخره با بدبختی من بانو شدمanim2-a2d3ولی از اون موقع به بعد من همیشه نزدیکی های دردناکی دارم موقع نزدیکی و هر سری انگار اولین باره و من به کل یادم رفته حتی اجازه نمیدم همسرم به اون ناحیه دست بزنه و خودمم حتی میترسم انگشتمو ببرم اون ناحیه و بعد از کلی گریه میتونم دخول داشته باشم,احساس میکنم الان هست که کل بدنم پاره شه بس که درد میگیره,حتی همسرم وسط عشق بازی هم بخواد یه لحظه دستشو ببره پایین من به کل فازم میپره و هوشیار هوشیار میشم و دیگه نمیتونم ادامه بدم,اینم بگم شاید کلا ما 20 بار تو این سه سال رابطه داشتیم,دکتر هم چندبار رفتم مشکلی ندیده و فکر میکننن دارم خودمو لوس میکنم,میخوام ببیم ایا منم این مشکلودارم؟با وجود این که دخول داشتیم میشه هنوز این مشکلو داشته باشم,اخه اکثرا تو تعریف گفته بودن ازواج کرده باشی ولی هنوز باکره باشی.توروخدا به منم کمک کنید,احساس میکنم یه امید دیگه دارم برای زندگی کردن از وقتی با این انجمن اشنا شدم...بعدشم من نمیتونم هیچ پوزیشن دیگه جز زن زیر رو امتحان کنم اول که هر کار میکنم نمیتونم جاشو پیدا کنم(مخصوصا توی حالت زن رو)بعدشم یه بار که تو این سه سال شد احساس میکردم الت همسرم عمودی وارد شده  الان دیواره واژنم پاره میشه چون واقعا خیلیییییییی درد داشت.توروخدا به منم کمک کنین,بخدا حسرت یه رابطه خوب تو دل من و همسرم مونده...

به اميد روزاي خوب😍😍
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۹:۵۵:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

نیکو جون مبارکه 🌹🌹🌹🌹😍 همش میگفتم حیف روز عید بانو نداریم ایشالا همیشه خوش و خرم باشی عزیزم 😘😘

لینا جان فعلا با همین سایزی که ساختی تمرین کن تا بتونی در دو پوزیشن تند عقب جلو کنی بعدی را با اختلاف حداکثر یکسانت بساز.

پشمک جان ممکن نیست عصر تمرین کنی فردا صبح یک قطره خون ببینی. با هر لوبریکانتی راحتی تمرین کن.البته تولیدارو خیلی بی خاصیته و بعیده حساسیت بده. حالا برکرد به همون ایزومد.

آیناز جان کاملا درک میکنم. گاهی به خودت استراحت عمدی بده نه به خاطر پریود و ... و بیخیال و ریلکس باش و بعد که اروم شدی دوباره با آرامش بشین سر تمرین.

قاصدک جون همونجور که زن باید آماده باشه مرد هم باید آماده باشه. فعلا روزی یکبار تمرینت را داشته باش تا شرایط فراهم بشه.

مهد جون منتظر گزارشهات هستیم.😉

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۰:۰۳:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

نه سیاهی جان عالیه. مهم اینه دیلاتور نرم باشه اذیتتون نکنه. ادامه بده.

Smr جان تکیه میدی پا باز زانو خم تمرین میکنی راحت شدی بر میکردی زانو ها زمین یا حالت دستشویی میشینی و تمرین میکنی این میشه زن رو. ادامه بده عالیه.

نسیم جان وقتی داخله دیلاتور و ثابته شروع کن کگل کار کردن میبینی اولش فشار زیاده و کم و کمتر میشه وقتی کاملا فشار از بین رفت حرکت بده.

مریم امیدوار جان خوش اومدی. بله شما واژینیسموس داری ولی ایشالا مشکلت خیلی زود حل میشه چون دخول داشتی فقط چون انقباض غیر ارادی داری هنوز درد داری که باید با تمرینات از بین بره. صفحه اول را دقیق بخون و از وارسی و کگل شروع کن. جلوی اسمت(...) بگذار که بدونیم در حال درمانی

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۰:۱۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلام به همه عیدتون مبارک باشه دوستان عزیز سلما جان و مریم عزیز امروز ۱.۵ساعت تمرین کردم با سایز ۸خیلی راحت شدم و رفتم سراغ سایز۸.۵ولی انتهاشو نتونسته بودم ۸.۵در بیارم شده بود ۹.۵یکم که نه خیلی اذیتم کرد انتهاش وگرنه تا قسمت۸.۵خیلی اوکی بودم ولی تمرین کردم تو هر ۲پوزیشن باهاش و تقریبا راحت شدم اما باید بازم با این دیلاتور کار کنم.هر دیلاتور رو که میسازم حس میکنم خیلی بزرگه بعد,که میره داخل میگم چه کوچیکه...  یه نکته دیگه هم واسه دوستای گلم که تو ساختن دیلاتور مشکل دارن من از دیلاتورای قبلی استفاده میکنم مثلا واسه سایز ۱۰دیلاتور ۶.۵رو گذاشتم دروشو با پنبه و باند فیکس کردم.گفتم بگم شاید به کار بچه ها بیاد......خیلی عجله دارم بانو بشم میترسم این عجله باعث بشه اسیب ببینم

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۱:۱۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۱۵:۳۹:۰۰
(ویرایش)

سلام من امروز اول با سایز 6،7 واژن گشایی کردم بعدشم با سایز 7،8 کار کردم یه کم سخت وارد شد و سوزش داشتم وقتی داخل بود کگل کار کردم ولی سریع حرکتش ندادم گذاشتم فردا تمرین کنم

Man mitavanam
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۱:۳۰:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۵ ۱۶:۵۱:۳۲
(ویرایش)

سلمای عزیزم ممنووووونممممم از توجهتون انگار یه خواب خوبه هنوز باور نکردم valentineنسیم عزیزم ممنون از لطفت شما هم قطعا به زودی موفق میشی  فقط میخوام به همه ی دوستای گلم بگم رابطه ی واقعی از دیلاتور خیییییلیییی راحتتره اصلا متوجه نمیشید برای همه ارزوی موفقیت می کنم anim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۲:۱۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

نیکووووو جون بهت تبریک میگم انشالااااه از این به بعد روزهاااای شادی در کنار همسرت داشته بااااشیanim2-thanks،،،،،خیلی دوس دارم کنم این حسی که میگید آلت  بهتر از دیلاتوره رو تجربه کنم گرچه خیلیییی عقب افتادم با اینکه 1.5 ماه از دوره درمانم میگذرهanim2-sad

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران