تعداد بازدید : 577835
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۱۰/۴ ۱۸:۵۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ ۱۸:۵۳:۱۴
(ویرایش)
سلام بارانا جان
ببخشید اشتباه كرده بودم
هنوز هیچ اقدامی نكردم فقط پنبه و لوبریكانت و دستكش خریدم
نه خودمو تو آینه نگاه كردم نه كگل تمرین كردم
دلسرد شدم
خیلی نا امیدم
فكر میكنم مال من درد بی درمانه
به نظرم شما اعتماد به نفستون بشتر از من بوده
۱۳۹۳/۱۰/۴ ۲۳:۳۷:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)
سلام.خوش آمدی عزیزم.خیلی منتظرت بودم.
تا زمانی که فکر میکنی فقط تو این درد رو داری و دلسردی و ناامیدی و ترس و وحشت فقط و فقط مال توئه و هیشکی اینجوری نبوده نمیتونی درمان بشی و خودت و زندگیتون رو نجات بدی.
من و تمام اوناییه که سالها اینجوری بودن هم همین افکار رو داشتیم.منم یه روز حتی اصلا نمیتونستم به این فکر کنم که دست به واژنم بزنم!
هفت ماه من با این روش درمان آشنا شده بودم ولی متاسفانه همین احساسی که تو الان داری به من هم اجازه نداد درمانم رو شروع کنم چون فکر میکردم من اعتماد به نفسم از اونایی که درمان شدن کمتره.یا اینکه من مشکلم حادتره ویا من فرق میکنم و نمیتونم این تمرینات رو انجام بدم و هزار تا فکر غلط دیگه...
همین باعث شد که الان حسرت میخورم چرا زودتر دست بکار نشدم.ولی بازم خدا رو شکر میکنم یه جا بالاخره بلند شدم و به این نتیجه رسیدم باید یه کاری کنم و گرنه هنوز هم دختر بودم و فقط این چیزا رو توی سایتها میخوندم و چیزی هم بجز حسرت واسم نداشت.
پس عزمت رو جزم کن عزیزم تا حسرت نخوری و یه روز به خودت افتخار کنی.زندگیتون رو نجات بده...
من میدونم این مشکل چه تبعاتی توی زندگی مشترک داره...من و بقیه واژینیسموسی ها میتونیم درکت کنیم چه کشیدی و چی داری میکشی.پس به ما اعتماد کن...اینهمه زمان از دست دادی حالا بیا یکی دوماه روی این تمرینات وقت بزار باور کن هیچی از دست نمیدی...بهت قول میدم اوضاع بدتر نمیشه...
پس شروع کن و از خدا کمک بخواه.مطمئن باش خدا این راه رو پیش پات گذاشته...
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۳/۱۰/۵ ۰۰:۱۴:۰۰
(ویرایش)
مرضیه جان ورزش کگل برای اینه که عضلات واژنت کم کم قوی بشن.و خیلی تاثیر داره.اوایل که کگل رو شروع میکنی ضعیف بودن ماهیچه هات رو میبینی.یعنی موقع منقبض کردن عضلات میبینی که خیلی نمیتونی عضلاتت رو نگه داری و کم کم که تمرینات رو هرروز ادامه میدی میبینی تواناییت توی منقبض کردن بالاتر میره و ثانیه های بیشتری میتونی خودت رو نگه داری.وقتی بیشتر بتونی خودت رو نگه داری بهتر هم میتونی عضلاتت رو رها و شل کنی! و ما به این شل شدن نیاز داریم.
پس من حتما بهت کگل رو توصیه میکنم.
مثانه ات رو خالی کن قبلش بعد همینطور که توی خونه یا هرجا کار میکنی عضلاتت واژنت رو چند ثانیه بگیر و بعد رها کن تا واژنت شل شل بشه.
حالا این عضلات دقیقا کدومن؟
برو توی دستشویی و موقع ادرار کردن ادرارت رو نگه دار! توجه کن که کدوم ماهیچه ها رو منقبض کردی که ادرارت قطع شده؟
موقع کگل هم همین ماهیچه ها باید جمع و منقبض و بعد رها بشن.و نه جای دیگه ای مثلا ماهیچه ران و ...
حواست باشه اینکه گفتم توی دستشویی بخاطر اینه که بهتر متوجه بشی و گرنه این تمرین رو موقع ادرار کردن انجام نده چون باعث عفونت میشه.
اینکه برام کامنت گذاشته بودی در مورد کگل و تکرر ادرارحتما برام توضیح بده چحوری انجام دادی؟
ابتدا یک ثانیه بگیر بعد شل کن دوباره ادامه بده و ثانیه ها رو بالا ببر.
۱۳۹۳/۱۰/۵ ۰۰:۱۸:۰۲
(ویرایش)
من خودم دو روز کگل تمرین کردم و از اونجا که زود میخاستم مثل تو کار با دیلاتور رو شروع کنم زود رفتم سراغش.
البته روزانه یکم کنار تمرین کگل هم داشتم.اگه بیشتر کگل کار میکردم خیلی بهتر بود...
حتی مواقعی که گیر می افتی کگل کمکت میکنه و دهانه واژن بازتر میشه و بهتر دیلاتور داخل میره.
۱۳۹۳/۱۰/۵ ۰۰:۲۹:۱۱
(ویرایش)
ان شالله بعد از شروع تمرینات باید نزدیکی بصورت دخول نداشته باشید چون اثر بدی روی تو میزاره و اینکه ببینی نتونستین دوباره موفق بشین باعث میشه تو خودت رو ببازی و ناامید بشی پس درمان که کامل شد اقدام اصلی شروع میشه.یعنی دیلاتوری به قطر سه سه و نیم که رفت داخل و باهاش راحت شدی.
مثلا خیلی ها وقتی یکی دو سایز اول رو میفرستن داخل اعتماد به نفسشون بالا میره و میخوان کار اصلی رو انجام بدن و وقتی موفق نمیشن کلا تمرین رو میزارن کنار!
پس نزدیکی باشه ولی دخول نه!
هر سایزی که داخل کردی و باهاش راحت شدی و رفتی سایز بعد باید سایز قبلی رو بدی شوهرت و به کمک هم داخلش کنید.اینجا همسرت هم سورپرایز میشه که تو این سد رو داری میشکنی.اینجوری کم کم ترست از شوهرت هم میریزه.
عکس دیلاتور های خودم رو بعدا برات میزارم.
نگران قطور بودن دیلاتور ها و سایز اونها نباش.تو میتونی با گوش پاک کن که روش کاندوم یا دستکش کشیدی هم شروع کنی.اینها به خودت بستگی داره.ببینی با چی راحت تری.وسایل آرایش هم بد نیست.مثلا مدادی برق لب رژ لب یا هر چیزی که راحتی باهاش.فقط تیز و خشن نباشه
من با انگشت کوچیک دستکش شروع کردم چون از گوش پاک کن میترسیدم!!!!!!!!!
۱۳۹۳/۱۰/۵ ۰۰:۳۹:۳۵
(ویرایش)
فردا کگل رو تمرین کن و دیلاتورت رو انتخاب کن.اگه دستکشه انگشت کوچیکش رو پر از پنبه کن تا سفت بشه بعد با انگشت کناری تهش رو گره بزن محکم.اگه گوش پاک کن یا چیز دیگه ای هست روش کاندوم یا دستکش بکش.بعد آغشته به لوبریکانتش کن.یه موسیقی آروم یا یه فیلم بزار که زیاد ذهنت درگیر واژنت نباشه!
بعد راحت دراز بکش و پاهات رو یکم باز کن و دیلاتور رو توی سوراخی که توی تمرین وارسی درموردش صحبت کردیم و باید دیگه بشناسیش وارد کن.توقع نداشته باش که سریع بره داخل .خیلی باهاش آروم آروم ور برو.از توضیحاتی که توی جلسه اول و دوم تمرین توی وبلاگم دادم حتما استفاده کن.حتی اگه یک ساعت طول کشید هم ناامید نشو.اینجا فقط خودتی و خودت.اگه نشد هم اتفاقی نمی افته شرمنده شوهرت نمیشی...دوباره سعی و تلاش میکنی چون تو میتونی و موفق خواهی شد.
توضیحاتی که توی صفحات قبل دادم هم خیلی بهت کمک خواهد کرد.حتما مطالعشون کن.اینها چیزاییه که حتما واست پیش میاد وسط تمرین.
مرضیه جان ناامید نشو.فقط تلاش کن و دست برندار ازش...دوستانی که من ازشون کمک میگرفتم توی کلوب دوستانه روند درمانشون رو که میخونم میبینم واسه وارد کردن یه گوش پاک کن یه هفته تلاش کردن...فکرشو کن...ولی چون دست از تلاش برنداشته بودن تونستن درمان بشن و حالا دارن به بقیه کمک میکنن
۱۳۹۳/۱۰/۵ ۰۰:۴۵:۵۷
(ویرایش)
فردا احتمالا من نباشم.ان شالله وقتی برگردم تو تمرینت رو شروع کرده باشی.
منتظرتم گلم.
برات آرزوی موفقیت میکنم
۱۳۹۳/۱۰/۵ ۰۰:۵۰:۰۲
(ویرایش)
راستی برات پیغام دوستی توی کلوب فرستادم ولی نمیتونم به کلوب دعوتت کنم.نمیدونم چرا؟
به سارااا میگم شاید اون تونست دعوتت کنه
۱۳۹۳/۱۰/۷ ۱۴:۳۰:۱۶
(ویرایش)
مرضیه جان چکار کردی عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم بیا و گزارش بنویس حتی اگه موفق نشدی.اینجا قراره ما بهم کمک کنیم....
نیازی نیست حتما همون اول موفق بشی...تلاشت مهمه فقط...دست از تلاش برندار...منتظرتیم عزیزم
۱۳۹۳/۱۰/۷ ۱۷:۱۷:۳۶
(ویرایش)
عکس دیلاتورها رو توی وبلاگ گذاشتم
۱۳۹۳/۱۰/۸ ۰۹:۴۳:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)
سلام خانوما خسته نباشید.
مرضیه جان ناامید نشو خانمی من با اینکه مشکل واژنیسموس نداشتم اما هر از گاهی حین رابطه دچار مشکل میشدم و نمیتونستم اجازه ادامه کار رو بدم و سعی میکردم فکرم رو متمرکز کنم و کمی با خودم کگل کار میکردم تا بهتر میشدم این مشکل طوری نیست که فقط برای شما یا تو اولین رابطه باشه.
گاهی ادم بعد دخولم سفت میشه که فقط باید مشغله های ذهنی رو دور بریزی و اجازه بدی بدن کار خودش رو بکنه.
هر چی فکر آدم آرادتر باشه بدن بهتر هماهنگی های لازم رو انجام میده.
خدا قوت بارانا جان.
««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۱۰/۸ ۱۲:۵۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۰:۰۸:۲۴
(ویرایش)
سلام به بارانا جونم
وسلامی مخصوص به روژینا جون که همیشه همراهمون بوده
بارانا جون،من رفتم وبلاگت ولی برای دیدن تصاویر رمز میخواست،،من رمز ندارم
۱۳۹۳/۱۰/۸ ۱۳:۵۸:۵۳
(ویرایش)
سلام به دوستان گلم.
ساناز جان رمز رو برات به آدرسی که گذاشتی فرستادم عزیزم.
مرسی از روژینای عزیزم.واقعا باهات موافقم.
کاش مرضیه و بهار دوباره بیان...کاش به درمان ایمان بیارن...بخدا منو شوهرم هنوز باورمون نمیشه که مشکل حل شده.اینقدر اوضاع من خراب بود.من چنان انقباضهایی داشتم که باور نکردنی بود...اینقدر درد داشتم که کلا از حال میرفتم...
بچه ها باور کنید خدا این راه رو جلوی پای ما گذاشته...
۱۳۹۳/۱۰/۹ ۱۸:۳۷:۲۰
(ویرایش)
سلام بارانا جون
مرسي از محبت و حمايت خوبت عزيزم
واز بقيه دوستان خوب اين كلوب هم تشكر ميكنم
من ديروز تگوش پاك كن روش دستكش كشيدم و يه عالمه لوبريكانت بهش زدم اينقد زدم كه رو دستم ميچكيد
اول تو آينه خودمو نگاه كردم باورتون نميشه نميتونستم ورودي واژنمو پيدا كنم
گفتم واي من چند روز پيش ديدمش چرا الان نيست ي الان كه دارم مينويسمش خندم گرفته ولي واقعا اون لحظه حس خيلي بدي داشتم نميديدمش شايد هول كرده بودم نميدونيد چه حس بدي بود بغضم گرفته بود
گفتم ولش كن نميخوام ببينمش بزار حسش كنم با دستم تونستم تشخيصش بدم بعد گوش پاك كن گذاستم تو نميرفت باهاش ور رفتم جهتش عوض ميكردم نميرفت
خيلي حالم بد شده بود خيلي
يعني چيزي به اين باريكي تو نميرفت ديگه باريك تر ازين نميشه اصلا به خاطر همين خواستم اولين بار گوش پاك كن باشه كه خيلي باريك باشه اعصابم بهم ريخته بود
يهو يادم اومد بارانا توي وبلاگش نوشته بود با پاي بسته راحت تره پاهامو بستم بازم با گوش پاك كن ور رفتم تا بالاخره رفت تو باورم نميشد اينقده خوشحال شدم خيلي خوشحال شده بودم ذوق كرده بودم تا اونجايي كه ميتونستم تو فرستادمش خيلي جزئي عقب جلو كردم يه بار ديگه امتحان كردم كه مطمئن بشم دچار توهم نشدم
بعد چند دقيقه تصميم گرفتم دوباره امتحان كنم ببينم با پاي باز ميتونم متاسفانه نتونستم بازم بايد حتما پاهامو ميبستم
اين بار بيشتر عقب جلو كردم بعد ش كمي سوزش داشتم ولي جزئي بود و البته ارزششو داشت
اميدوارم با كمك شما بتونم موفق بشم مطمئنم كه تنهايي نميتونم و به كمكتون احتياج دارم از همتون خيلي خيلي ممنونم مخصوصا شما باراناي گلم مرسي عزيزم
۱۳۹۳/۱۰/۹ ۱۸:۴۰:۴۳
(ویرایش)
كگل تمرين نكردم اينطوري كه ميگين اينقدر موثره بايد تمرين كنم يه جا توي يه سايتي خوندم كه نبايد ماهيچه شكمتون حركت كنه من انجام ميدم شكمم حركت ميكنه
امروز هم كه زير شكمم درد ميكنه دارم پريود ميشم روز بدي رو واسه شروع انتخاب كردم (ديروز)
ولي حسش اومده بود ديگه
بعد پريودي بازم شروع ميكنم
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران