تعداد بازدید : 577841
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۱۰/۹ ۱۹:۱۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ ۱۸:۵۳:۱۴
(ویرایش)
گفتي "بنويسم كگل رو چطوري تمرين ميكنم؟":
راستش رفتم گوگل بعد كگل رو سرچ كردم ببينم چطوريه
همينطوري كه شما توضيح دادي نوشته بود
اول ببخشد تو دستشويي امتحان كردم بعد ديگه در حالت عادي ولي بعدش اون مشكل رو داشتم
بعد يه چيز ديگه هم اين بود كه نوشته بود عضله شكمتون نبايد حركت كنه مال من يه كم تكون ميخوره
۱۳۹۳/۱۰/۹ ۱۹:۱۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)
نمیدونی وقتی برام کامنت گذاشتی چقدر خوشحال شدم.
خدا رو شکر میکنم که بالاخره تمرین رو شروع کردی و تونستی ورودی رو پیدا کنی و دیلاتور رو بفرستی داخل.
ان شالله بعد پریودیت تمرینات رو بطور جدی ادامه بده.ما در کنارت خواهیم بود.
در ادامه خواهی دید چقدر روز به روز حالت بهتر میشه و زندگیتون قشنگتر و هر دوتاتون شادتر میشید.
ماه بعدی قراره کلی موفقیت و شادی بدست بیاری عزیزم.پس به امید اون روزها
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۳/۱۰/۹ ۱۹:۱۵:۰۷
(ویرایش)
دقیقا باید مثل موقعی که ادرارت رو قطع میکنی عضلاتت رو منقبض کنی.یعنی فقط باید ورودی واژنت جمع بشه.
۱۳۹۳/۱۰/۱۱ ۱۸:۲۸:۳۸
(ویرایش)
مرسي عزيزم بابت حمايت و محبتي كه داري ازت خيلي ممنونم
آره بعد پريودي حتما دوباره شروع ميكنم
اميدوارم منم بتونم موفق بشم تا حالا چند مورد رو تو وبلاگ شما يا وبلاگ هاي ديگه ديدم موفق شدن ولي نميدونم چرا در مورد خودم ترديد دارم ولي اميدوارم
كگل رو هم بايد سعي كنم درستش رو ياد بگيرم مرسي گلم
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۱۲:۴۲:۱۳
(ویرایش)
خواهش میکنم عزیزم.
بهت قول میدم اگه تلاش کنی موفق میشی.
فقط اراده و ایمان لازمه و تلاش فراوون.
تردیدت خیلی طبیعیه من هنوز هم تردید دارم خوب شدم!!!!!!!
بعضی وقتها شک میکنم این منم که خوب شدم.
توی طول تمرین تردید داشتم که شاید نتونم ولی ایمانم به خوب شدن خیلی خیلی بیشتر از این تردید بود.من واقعا میخواستم خوب بشم.نمیخواستم برگردم به روزهای قبل.پس تلاشم رو زیاد کردم.
اگه بقیه واژینیسموسی ها تونسته بودن منم قطعا باید میتونستم.هر جا گیر می افتادم به این فکر میکردم که همیشه وارد کردن چیزی به واژنم برام محال بود ولی شد پس بقیه اش هم میشه و هرروز اعتمادم به حرف دوستان و روششون بیشتر میشد.
کار نشد نداره.هیچوقت یادت نره تو رویات هم نمیگنجید چیزی وارد واژنت کنی ولی تونستی اونم توی جلسه اول!!!!
خیلی ها هفته ها گرفتارن تا این گوش پاک کن رو داخل کنن.پس تو خیلی خیلی وضعیتت خوبه.
در خلال تمرینها میبینی چطور انگشتهای دستکش هم داخل میکنی.جوری که باورت هم نمیشه...
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۱۷:۴۵:۱۵
(ویرایش)
کاش بهار هم بیاد و تمریناتش رو ادامه بده...بهار جان کجا رفتیییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین بچه ها دارن تمرین میکنن...تو هم بیا و زندگیتون رو نجات بده...خیلی حیفم میاد...
خدا این راه رو جلو پات گذاشته...فکر کن خیلی ها هستن که هنوز نمیدونن مشکلشون چیه و به توصیه دکترها میخوان با لیدوکائین خوب بشن!
اگه ده سال دیگه هم بگذره درمان این بیماری همینه و تغییری نمیکنه...اونوقت بعد سالها تو تازه میخوای همینها رو شروع کنی...با کلی حسرت بخاطر زمان از دست رفته...
بیا بهار...بیا بگو چکار کردی؟
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۲۲:۱۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
سلام عزیزان من 5ساله که ازدواج کردم وبچه دار هم شدم اما از روز اول ازدواج مشکل واژینیسموس داشتم وبااینکه زایمان طبیعی هم داشتم هنوزم از نزدیکی ترس ووحشت دارم و درد میکشم ب دکتر متخصص زنان مراجعه کردم ولی مشکل جسمی نداشتم طبق مطالعه وجستجو ومطالبی که خانم دکتر درمورد واژینیسموس توسایت اوردن متوجه شدم ک واژینیسموسم و توی مرحله دو فکر کنم باشم .میتونم به درمان امید داشته باشم؟ کسی هست منو راهنمایی کنه که چکارمیتونم بکنم؟ واقعا مستاصل شدم
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۱:۰۸:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۰:۰۸:۲۴
(ویرایش)
سلام رقيه جان،خوبی عزیزم
هیچ کاری نشد نداره،چرا درمان نشی گلم
خیالت راحت باشه،،اگه مقاله رو خوندی متوجه شدی که ابزارهایی بنام دیلاتور رو معرفی کرده بود،کار ماهم با همین دیلاتورهاست، فقط موضوع مهم کاربرد اوصولی و دقیق اوناست، اگه تایپی های قبلی رو خونده باشی متوجه میشی چی میگم،فقط صبر کن تا بارانا جون بیاد و بهت کمک کنه،،فقط خواهش میکنم پیگیر باش عزیزم
باراناااااا کجایی دختر؟
بود
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۷:۰۲:۲۵
(ویرایش)
سلام
مرسييييييييييييييي بارانا جون حرفات خيلي بهم اميد ميده
خيلي ممنونم عزيزم
يه جورايي هيجان دارم دوست دارم هرچه زودتر پريوديم تموم بشه و دوباره شروع كنم و بتونم از شرش خلاص بشم
رقيه جان منم مشكل واژينيسموس دارم البته اون مقاله اي كه شما خوندي رو نخوندم نميدونم مرحله چندم هستم
اميدوارم مشكل شما هم حل بشه عزيزم
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۷:۱۰:۳۹
(ویرایش)
سلام دوستان خوبم از ابراز همدردی انرژی مثبتی که میدید ممنونم باور کنید بخاطر این مشکلم حتی به دعانویس هم رو اوردم و با تلقینهایی که بخودم میدادم کم کم احساس بهبودی میکردم وشاید باورتون نشه یکی دوبار بدون استفاده از ژل نزدیکی داشتم ودرد زیادی نکشیدم ولی نمیدونم چرا دوباره این حالتم برگشت درضمن من تحمل معاینه شدن توسط پزشکو هم دارم طوری که دکتر میگفت خوب تحمل داری پس چطور موقه نزدیکی درد داری ولی اون نمیدونه که موقه نزدیکی عضلاتم منقبض میشه وترس واضطراب میگیرم حتی کم کم احساس میکنم دارم سرد مزاج میشم بنظرتون اگه مشکلم حل بشه سرد مزاجی هم برطرف میشه؟
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۷:۱۹:۴۲
(ویرایش)
چه جالب ميتوني اجازه بدي دكتر معاينه ات كنه
من يه بار دكتر رفتم جيغ بنفش كشيدم از خجالت مردم
عصباني شد بهم گفت لباستو بپوش برو تو ديگه چجور زني هستي با شوهرت چي كار ميكني؟؟؟؟
ولي به نظر من اين مشكلت حل بشه روي سردمزاجيت هم تاثير داره
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۲۳:۰۶:۵۳
(ویرایش)
پریماه جون از کی تمریناتو شروع کردی؟ الان توچه مرحله ای هستی ؟ احساس بهبودی میکنی؟
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۳:۲۴:۰۵
(ویرایش)
سلام به دوستان عزیزم.
شرمنده بخاطر تاخیرم.دیروز حالم خوب نبود و سردرد بسیاااااااااااااااااااااااار شدیدی همراه حالت تهوع و.... داشتم که الان یکم بهتر شدم ولی هنوزم یکم سرم درد میکنه و بی حالم.
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۳:۳۷:۰۳
(ویرایش)
رقیه جان خوش آمدی عزیزم.
خیلی از کسانی که واژینیسموس دارن شرایطشون مثل شماست.در حالی که نزدیکی بصورت دخول کامل دارن و حتی زایمان هم داشتن باز هم این مشکل رو دارن!
ولی یه چیزی که هست اینه که شما یکم از بقیه واژینیسموسی ها جلوترین چون حداقل ورودی واژن رو میدونید و راحت تر میتونید با وارد کردن دیلاتور کنار بیاید بیاید.ماها حتی نمیتونستیم دست به واژنمون بزنیم!!!!!
روند کلی درمان رو توی صفحات قبل توضیح دادم.امیدوارم مطالعه کرده باشید.
به این صورت که ورزش کگل رو انجام میدید تا ماهیچه های واژن کم کم قوی بشن.و همچنین دیلاتور هایی رو در سایزهای مختلف وارد واژن میکنید تا کم کم این اتقباض ها شکسته بشه و از بین برن و شما بتونید یه رابطه بدون درد رو داشته باشید و از اون لذت ببرید.
هر سایزی که راحت شدید اگه امکانش رو دارید باید بدید دست شوهرتون تا وارد کنه...تا کم کم به شوهرتون هم عادت کنید.
این آدرس وبلاگ منه:
www.myvaginismus.blogfa.com
من تمام تمریناتم رو جلسه به جلسه اونجا ثبت کردم تا بقیه هم بتونن ازش استفاده کنن.
عزیزم جلسه به جلسه با وبلاگ برو جلو و اصلا توی انجام تمرینات عجله نکن تا بتونی جواب بگیری.سایز ها رو طبق چیزی که گفته شده تغییر بده یعنی وقتی براحتی و بدون انقباض تونستی دیلاتور رو داخل و عقب و جلو در انواع پوزیشن ها کنی برو سایز بعد.
اینجا هر روز از تمریناتت گزارش بنویس تا بتونیم بیشتر کمکت کنیم و اشکالاتت رو رفع کنیم.
مطالب صفحات قبل خیلی میتونن بهت کمک کنن.هم چنین کامنتهایی که بچه ها توی وبلاگ گذاشتن.
برات آرزوی موفقیت میکنم عزیزم.
منتظرتیم
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۴:۴۱:۵۸
(ویرایش)
سلام خیلی ممنون بارانا جون حتما مطالب قبلی رو بهش مراجعه میکنم وبه وبلگتون هم همینطور ان شالله بتونم تمریناتو انجام بدم ودر نهایت به موفقیت برسم فقط چیزی ک منو نگران میکنه چون این وضعیتم خیلی طول کشیده سرد شدم یعنی اگه این تمریناتو انجام بدم وانقباضات برطرف شد سرد مزاجیم هم برطرف میشه؟
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران