تعداد بازدید : 29245
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۳/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۰:۰۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱ ۱۳:۳۶:۳۴
(ویرایش)

Image result for ‫جملات انرژی مثبت‬‎

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۰:۵۵:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۰۰:۳۷:۴۹
(ویرایش)
سلام خانما خوبید؟ منم 28 سالمه و 9 ماهه ازدواج کردم و از اسفند تو اقدامم یعنی چهار ماه ولب متاسفانه هنوز خبرب نیس -_-
خدایا منم می بینی؟؟؟؟؟
۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۱:۲۸:۱۰
(ویرایش)

سلام نیاز جونم ..خوش اومدی..منم 25 سالمه و 7 ماهه تو اقدامم و خبری نیست..anim2-65d6a5d6s

ولی اشکال نداره..انشالاه باردار میشیم..انشالاه همه در حال اقدامی ها باردار میشن فقط شاید یکم زمان ببره..ولی با توکل به خدا میشه .anim2-a2d3

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۲:۰۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۰۰:۳۷:۴۹
(ویرایش)
به امید خدا عزیزم
خدایا منم می بینی؟؟؟؟؟
۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۲:۲۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۴/۴ ۱۰:۰۸:۱۹
(ویرایش)

سلام دوستان در حال اقدامی. من عضو جدید هستم. من یک ماهه که شروع به اقدام کردم.

۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

من تو آزمایشم میزان تخمک گذاریم پایین بود، دکتر بهم متفورمین داده، شنیدم باعث باعث چند قلو زایی میشه، درسته؟؟!!

۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۲:۳۴:۵۵
(ویرایش)

یه سوال ازتون داریم. ما ها که تو اقدام هستیم و هر لحظه به امید خدا ممکنه که باردار بشیم، آیا می تونیم روزه بگیریم؟ ضرری نداره؟ شاید تو همین ماه رمضان بفهمیم که بچند هفته باردار بودیم، به نظرتون ضرری نداره؟

۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۳:۲۸:۳۲
(ویرایش)

سلام پری سا جان خوش اومدی به  محفل ما اقدامی هاااanim2-ad54ad

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۳:۲۹:۴۹
(ویرایش)

اره عزیزم باعث چندقلو زایی میشه..ولی اشکال نداره ..بهتر..من خودم دوست 2 قلو داشته باشم .ولی 7 ماهه تو اقدامم و خبری نیست ..

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۳:۳۰:۴۵
(ویرایش)

پری سا منم دقیقا نمیدونم .از خانم خیابانی بپرس ..ولی فک نکنم ضرر داشته باشه 

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۴:۱۱:۰۵
(ویرایش)

سلام نازیلا جون. ممنون از پاسخت. ایشالا خیلی خیلی زود زود بیای اینجا پیغام بزاری که باردار هستی و ما کلی خوشحال بشیم برات و ذوق کنیم.

به امید روزی که همه به خواسته شون برسن.anim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۴:۳۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۵/۲۶ ۰۸:۲۲:۰۵
(ویرایش)

نازیلای عزیز مرسی بابت پستهای خوبت . منم دیروز رفتم دکتر واسم دوباره سونو واژینال نوشته قرص لتروزول بهم داده روزی 2 تا باید بخورم تا 5 روز و قرص رویال ژلی 1000 mg از این قرص خیلی تعریف میکرده من از امروز صبح شروع کردم .خودمم که سرچ کردم دیدم خیلی قرص خوبیه فکر میکنم همه میتونن ازش استفاده کننsmile

۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۵:۰۰:۱۰
(ویرایش)

پری سا جان خواهش میکنم ..دوستان این پیچ هر روز سر میزنیم و از حال همدیگه با خبر میشیم ..هر وقت سوالی ...داشتی بپرس نظر میدیمم.ممنون از دعای قشنگت انشالاه شما هم به زودی باردار بشی booklove

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۵:۰۱:۵۲
(ویرایش)

سلام آرامش جان ..میخوام پست های انرژی مثبت بذارم ..تا همه اقدامی هااا امید داشته باشن..راستی انشالاه قرصهات زودی اثر بکنه و نی نی دار بشی ..anim2-a2d3

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۲۶ ۰۰:۳۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۰ ۱۱:۴۴:۲۲
(ویرایش)

سلام به همه دوستای جدید همه خوش اومدین امیدوارم همه زودتر به خواستشون برسن

نازیلا جون از این همه انرژی مثبت تشکر عالی بود

دوستان در باره متفورمین یه نوضیح بدم این دارو داروی اختصاصی واسه دیابت نوع 2  هستش اما در تخمدان پلی کیستیک بدن خانم ها مقاوم به انسولین میشه  که افزایش انسولین سبب  ایجاد کیست میشه پس متفورمین میدن که اون کیست ها ایجاد نشه تا تخمک گذاری صورت بگیره درصد دوقلوزای هم 5تا10درصد هستش  در صورت مصرف من خودم 6ماه استفاده کردم

اینو از پزشکم پرسیدم دوس داشتم شمام بدونین

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران