اخبار ماماسایت

بیشتر انسان‌ها مایلند خودشان در زندگی انتخاب کنند و قدرت تصمیم‌گیری و اختیار داشته باشند. کودکان نیز در طول مراحل رشد برخی مواقع با والدین خود لجبازی می‌کنند و دلشان می‌خواهد هر کاری دوست دارند انجام دهند، غذایی که دلشان نمی‌خواهد را نخورند و لباسی که دوست دارند را بپوشند.

شانس داشتن فرزند پسر در روش تشخیص جنسیت قبل از لانه گزینی (PGD) برای مردانی که فقط دختر داشته‌‌‌‌اند، کمتراست.

شنوایی همه نوزادان باید قبل از یک ماهگی غربال شود. زبان و گفتار، غالب‌ترین روش ارتباطی است که پیش نیاز فراگیری آن، سلامت دستگاه شنوایی است.

به کمک دارو می‌توان تعداد و کیفیت تخمک را در زنانی که دچار مشکل ناباروری هستند، برطرف کرد.

مراقبت‏ها و مشاوره پیش از بارداری به معنای اقداماتی برای شناسایی و کاهش خطر بیماری‏ها، رفتارها و شیوه ‏های نادرست زندگی است و در بانوان مبتلا به برخی بیماری ها، اهمیت جدی تری می یابد.

بهترین راه برای کاهش وزن حذف غذاهای پرکالری است.غذاهای حاوی مقادیر بالا چربی و شکر که فاقد مواد مغذی هستند. با حذف کیک، کلوچه، شیرینی جات، نوشابه، الکل، فست فود هایی مانند پیتزا و هات داگ شروع کنید.

اندومتریوز بیماری خوش خیم است، در صورتی که بیماری بموقع تشخیص داده شود می توان آن را کنترل کرد.‎ آندمتریوز بیماری شایع در زنان به ویژه در سنین باروری است.

شرط بلوغ جسمی، جنسی، عقلی، عاطفی و اجتماعی از پیش شرطهای ازدواج است ضمن اینکه تعهد پذیری، تواضع، درک طرف مقابل و دیگر آیتم ها از خصوصیات و ویژگیهای یک همسر باید باشد تا این ازدواج پایدار بماند.

اضافه وزن روی ترشحات هورمونی بدن و تخمدان‌ها اثر منفی دارد و باعث کاهش قدرت باروری می‌شود. بسیاری از افراد توانسته‌اند با کاهش وزن اصولی، قدرت باروری خود را به دست آورند.

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1396
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031