تعداد بازدید : 93745
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۶/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۵/۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۷/۲۸ ۲۰:۵۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ ۲۲:۱۴:۲۵
(ویرایش)

چرا کسی ان نیس؟almostcry

۱۳۹۴/۷/۲۹ ۰۰:۰۲:۵۸
(ویرایش)

دوستای گلم فردا میرم که ازمایش بدم ازتون خواهش میکنم دعاکنیدکه جوابش مثبت باشه;خداییش دلم پوکید توشهرغربت

منم شمارویادم نمیره.بوس بوووووووووووسkiss

۱۳۹۴/۷/۲۹ ۰۶:۴۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۱ ۰۰:۰۰:۲۰
(ویرایش)
ویدا جان ایشااله با خبرهای خوب بیای.
۱۳۹۴/۷/۲۹ ۱۰:۱۰:۴۴
(ویرایش)

بچه ها دکتر برام ازمایش خون ننوشت گفتش هنو زوده;,حداقل باید یه ماه صبرکنمanim2-65d6a5d6s

۱۳۹۴/۷/۲۹ ۱۰:۱۲:۴۴
(ویرایش)

نه تارا جون;این تستو فک کنم تو خونه انجام میدن

۱۳۹۴/۷/۲۹ ۱۶:۳۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۱۸:۵۴:۳۹
(ویرایش)
سلام به همه منم ا3-4ماهه تو اقدامم ولی یه ماهه جدی شروع کردم.خیلی میترسم نشم همش دعا میکنم بشم عاشق بچم اخه
عاشقتم همسری
۱۳۹۴/۷/۲۹ ۱۶:۵۵:۰۸
(ویرایش)
سلام به همه منم دو سه ماهی میشه شروع کردم به اقدام ولی یه ماهه جدی شروع کردم از طریق دکتر خیلی میترسم مامان نشم همش دعا میکنم بشم اخه عاشق بچم.یه هفته پیش رفتم دکتر بهم قرص لتروفم داد گفت وقتی عادت شدی از روز 5روزی دوتا بخور تا سه ماه هر دفعه عادت شدم بخورم.
عاشقتم همسری
۱۳۹۴/۷/۲۹ ۱۹:۳۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۰ ۱۱:۴۴:۲۲
(ویرایش)

سلام سها جون من تارا هستم عزیزم منم 6 ماهه نگران نباش تا یه سال فرصت هست لتروفم نشنیدم ولی لتروزول شنیدم سبب رشد خوب تخمک میشه

ویدا جون چرا رفتی دکتر? آزمایش خون واسه چی؟مگه چکاب قبل بارداری نرفتی>?

من فقط  از کیت تخمک گذاری استفاده کردم و تست hcg

۱۳۹۴/۷/۲۹ ۱۹:۳۶:۰۶
(ویرایش)

دوستان بعد لقاح اگه موفقیت آمیز باشه روز موعد پریتون بی بی چک مثبت میشه 10روز بعد لقاح ارتباط جفت و رحم شکل میگیره و هورمونhcg وارد خون و ادرار میشه پس الکی پولتونو صرف خریدن بی بی چک نکنید و شو شو ها نوتم علاف آزمایش خون نکنید گناه دارن امیدوار میشن الکی

۱۳۹۴/۷/۲۹ ۲۳:۰۲:۲۱
(ویرایش)

سلام تارا جون;میخواستم ببینم باردارم هستم یانه که دکترگفت زوده برا ازمایش

بچه ها به نظرتون قرص ونلافاکسین واسه بارداری خطرناکه؟هرکی میره دکتر میگه میخوام واسه بارداری اقدام کنم دکتربراش فولیک اسیدتجویز میکنه ولی به من همچین چیزایی نگفت

سلام سها جون;اگه بخوای اینجوری پیش بری باردارم که بشی با استرسی که به خودت واردمیکنی باعث میشه بچه ای درکارنباشه;'واسه بارداری اقدام کن اما هی نگو وای خدایا یعنی باردارمیشم اصلا فکرشو نکن چون بافکرکردن به خودت ضربه میزنی;استرس خیلی چیزبدیه;به خودت بقبولون که باردارمیشی اصلا چرانشی?شماهم مثل بقیه.نگران نباش دخترجون.به امیدخدا هممون قبل ازسال تحویل عیدیمونو میگیریمhappy

۱۳۹۴/۷/۳۰ ۱۱:۰۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۲:۴۶:۳۹
(ویرایش)

سلام عزیزان من دوستای دنیای مجازی؛منم اومدم که وارد گروه پر انرژی چشم انتظاران نی نی بشم آخه بالاخره شوشو به نی نی دار شدن رضایت داد ولی هنوز کاملا جدی اقدام نکردیم و به قول شوشو تفنی میزنیم تا وقتی خونمون آماده شد اقدام اصلی رو شرو میکنیم آخه میگه دوست ندارم تو بارداری اسباب کشی داشته باشیم و من بخوام حرص بخورم و مستقیم به نی نی حرص بدم آخه منم یه اخلاقی دارم که فقط خودم باید همه کارامو انجام بدم.

خلاصه منم اومدم تو گروه خیلی استرس دارم تقریبا میشه گفت میترسم هم از بچه ،هم از خودم ،هم از جامعه با اینکه شوشو رضایتشو اعلام کرده ولی  خیلی دو دلم که زود نیست که اصلا توانایشو دارم  یا نه ولی از طرفی نمیخوام کاری کنم که بعدا پشیمون بشم یه موقع خدایی نکرده بهم بگن دیر شده.

راستی سها جون امیدوارم که هر چه زودتر بیای و از سختیای شیرین دوران بارداریت برامون تعریف کنی و کلی به این انتظار شیرینتر از بارداری بخندی عزیزم.اصلا نگران نباش وبه خودت استرس وارد نکن به چیزای خوب فکر کن و همش به خودت تلقین مثبت بده که خیلی کار سازه.

زنداداش خودم بارداری اولش بعد از6ماه انتظار جواب داد ولی خدا نخواست و بارش رفت بیچاره ها اینقدر گریه کردن که نگو و نپرس. بارداری دومشم با 6ماه انتظار توام بود ولی ماشاالله الان بچش 1سالشه.خودش میگه وقتی یادم میاد خندم میگیره یه روز اونجوری داشتم خودمو واسه بچه میکشتم حالا گاهی که بچه خیلی اذیتش میکنه میگه عجله ام نبودااااا!!!!!!

۱۳۹۴/۷/۳۰ ۱۵:۴۳:۳۳
(ویرایش)
ایشالله بچها خدا از دهنتون بشنوه.راستی سلام
عاشقتم همسری
۱۳۹۴/۷/۳۰ ۱۷:۴۵:۵۳
(ویرایش)

چرا کسی نیس اخه؟

۱۳۹۴/۸/۱ ۱۱:۲۷:۳۷
(ویرایش)

سلام چقد گروه خلوته بچه ها ؟امیدوارم همه حالشون خوب خوب باشه

غنچه جان خوش اومدی به جمع مامانای منتظر ایشالا همه به زودی مامان میشیم بچه ها سنانون و ماهای اقدامتونو بتویسین

ویدا جون اسید فولیک خیلی مهمه 3ماه قبل اقدام باید شروع کنی حتما به دکترت بگو شاید یادش رفنه

سیستم عصبی جوجو همون ماه اول شکل میگیره که  اسید فولیک از ناهنجاری ها جلوگیری میکنه یه سری به بارداری هفته به هفته تو سایت بزن خانم خیابانی نوضیح داده کامل

۱۳۹۴/۸/۱ ۱۴:۵۵:۴۹
(ویرایش)

سلام تاراجون:من بیشترازسه ماهه که اسید فولیک استفاده میکنم:اره واقعا گروه خیلی خلوته

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران