تعداد بازدید : 40124
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۱۵:۵۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۹ ۰۶:۲۵:۱۲
(ویرایش)

سلام گل بهار عزیز خوشحالم که مامان شدی دستت رو شکم ما.ایشالله دوران خوبیو سپری کنیم.والا نمیدونم تالار باشه یا نه ولی ماهم منتظریم ببینیم مامان میشیم یا نه 

۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۱۶:۱۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۳:۱۹:۱۹
(ویرایش)

سلام شی گل عزیز مرسی از لطفت ایشالله اعضای گروه به زودی مامانای صفر میشن و باهم ادامه میدیمanim2-smilies-azardl2

تا پری نیومده ناامید نشو دوستم من هنوزم حالت پریودی دارم. البته هنوز آزمایش خون ندادمwonder

۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۱۶:۳۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ ۲۲:۱۲:۲۷
(ویرایش)

به به چشم و دلمون روشن مبارکه گلبهار جون ایشالا 9 ماه به سلامتی بچسبه بعدش با خوشی تشریف بیاره. مبارکه عزیزم به قول شی گل جون دست راستت رو شکممون anim2-4d564ad6

“مادر” نوشته می شود ولی “فرشته” خوانده می شود …
۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۱۶:۴۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۳ ۱۵:۰۷:۱۶
(ویرایش)

مبارکه گلبهار جون منم تازه فهمیدم دارم مامان میشم منم خیلی دنبال تالار بودم ندیدم ایشالا خودمون همینجا یدونشو درست میکنیم و همه مون باهم این ۹ماه سپری میکنیم

عاشقتم نی نی جونم
۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۱۶:۴۴:۲۱
(ویرایش)

سلام AGRI جون مررررسی عزیزم کلی انرژی گرفتم ایشالله بیایید با هم همراه باشیمanim2-40

۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۱۶:۴۵:۴۴
(ویرایش)

واسه این دردایی که میگی من زیر دلم یهو درد خیلی بدی میگیره خیلی نگرانم فردا میرم دکتر که اولین سونو رو هم بدم 

عاشقتم نی نی جونم
۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۱۶:۴۶:۴۹
(ویرایش)

واااای Siyra جون چه خوووب خیلی مبارک باشهههه مامانیanim2-40 ایشالله ایشاللهanim2-28

۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۱۶:۴۹:۴۹
(ویرایش)

anim2-40 ایشالا وقتی چند نفر باشیم استرس خیلی کمتر میشه راستی من 24سالمه از مشهد شماها کجایی هستین

عاشقتم نی نی جونم
۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۱۷:۰۰:۱۱
(ویرایش)

Sirya جان من 33 سالمه اولین تجربمه

۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۱۹:۳۷:۳۴
(ویرایش)

ایشالا یه تجربه خوب واسه هر دوتامون باشهvalentine 

عاشقتم نی نی جونم
۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۲۰:۱۰:۵۵
(ویرایش)

سلام خوبین.من علایم پریود ندارم ولی بعضی وقتها دلم یجوری میشه انگار حالت پریه ولی زود خوب میشم.صبح هم زیر دلم سفت شده بود.بعضی وقتها حس میکنم خیس اب شده شورتم ولی دست میزنم خشکه.بنظرتون طبیعیه؟

۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۲۰:۱۵:۴۱
(ویرایش)

گلی جون اگه سیکلت منظمه و عقب انداختی حتما حامله ای اره شکمت کامل سفت میشه و همش حس میکنی شورتت داره خیس میشه از ترشح

عاشقتم نی نی جونم
۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۲۰:۳۹:۴۱
(ویرایش)

اره siyra جون همش حس میکنم دارم پری میشم ولی خشک خشکم.پریودم منظمه.خدا کنه نی نی باشه.رها جون کجاس خبریش نیس

۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۲۱:۲۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۰:۵۰:۳۷
(ویرایش)

سلام به همگی....

ببخشید من امروز خارج ازشهربودم نبودم همگی خوبید؟

گل بهارجان تبریک میگم امیدوارم نی نی تو سالم بغل بگیری واسه ماهم دعا کن...

ماهور جون شی گل جون siyarجون من هنوز پری نشدم خداروشکر دردای خیلی خفیف پری دارم بیشترم سمت راست وترشح زیاد ...منتظرم شایدفردا بی بی بذارمanim2-65d6a5d6s

۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۲۱:۴۰:۰۳
(ویرایش)

سلاااام.ایشالله مامان رها شدی عزیز دلم.فردا تست بزار خبرم کن من فعلا منتظر میمونم چند روز دیگه.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران