تعداد بازدید : 1018159
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۳:۱۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۷ ۰۰:۱۹:۴۷
(ویرایش)
روژینا جون... نازی جون... ممنونــــــــم.میبوسمتون.دوستون دارم
شماها اولین کسایی هستین که باخبر شدین هورااااا
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۳:۱۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲ ۲۱:۱۰:۳۹
(ویرایش)
وااااااااااااااای پرررررررررررررررررررررررررررررررری باور نمی كنی قلبم داره میاد تو دهنم . بعد كلی كار كه امروز سرم ریخته بود یهویی اومدم خط آخر دیدم نوشته همه جواب مثبت بگیرین نمی دونی با چه هولی صفحه رو بالا و پایین كردم عزیزم امیدوارم سالم و سلامت بدنیا بیاریش .
پری بهت دوباره و سه باره تبریك می گم .
وااای باورم نمیشه .
برای ما هم دعا كن پری .
گفته بودی از وقتی تصمیم به بارداری گرفتی داره اوضاع خوب می شه . ایشالا روز به روز بهتر شه
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۳:۱۶:۲۸
(ویرایش)
دست دست دست
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۳:۱۷:۱۸
(ویرایش)
روژینا دیگه نوبت توست . منتظریم ها بدو دیگه خانوم . چقده دیگه تا موعدت مونده؟
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۳:۲۸:۳۹
(ویرایش)
یاسی جون مممنونم عزیزم بوس بوس
انشالله این ماه خودتم جواب مثبت بگیری.
معلومه که وقتی اون خط آخر رو دیدی قیافت دیدنی بوده!!!!!!!
آره واقعا همه چی داره بهتر میشه.دیروز شوشو بهم گفت مثل اینکه کارم داره درست میشه و همین زودیا رسمی میشم.از طرفی هم خیلی ناگهانی یه ظرفیت تو کاروان بابام اینا خالی شد شوشو اگه بتونه پاسپورتش رو تمدید کنه با بابام میره کربلا.
الهی قربونش برم که نی نیم خوش قدمه.
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۳:۳۱:۴۱
(ویرایش)
نازی جون خواهش میکنم.گفتم این اطلاعات به درد شما هم میخوره انشالله به زودی.
آره دکتر عمومی نوشت.بنظرم بگی بتا تیتر بهتره چون مثل من نمیخواد دوبار بری آزمایشگاه.
من محدوده تخمک گذاریم 12 تا 18 سیکل بود که تقریبا یه روز در میون اقدام داشتیم.البته بعدشم داشتم.ولی از ماما جون که پرسیدم گفت دیگه از این محدوده تخمک گذاریت خارج نیست.
وای نمیدونم چجوری به مامانم بگم
نازی جون انشالله قسمت خودت باشه فدات شم
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۳:۳۴:۰۲
(ویرایش)
روز 29 سیکلم بی بی چک گذاشتم منفی شد (شوشو خبر نداره)
امروز 31 سیکلم هست.بی بی چک نداشتم امتحان کنم ببینم دو خطه میشه یا نه
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۳:۳۹:۵۷
(ویرایش)
بچه ها همتونو دوست دارم.از اینکه میبینم واسه من خوشحالی میکنین اشک تو چشمم جمع میشه.امروز وقتی رفتم بیرون داشت بارون میومد منم چتر نداشتم.زیر بارون واسه همتون دعا کردم آخرشم واسه خودم.اسم تک تکتون رو بردم.وقتی جواب آزمایش رو گرفتم انگار همتون جلو چشمم مجسم شدین.عجله داشتم زود بیام خبر رو بهتون بدم
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۳:۴۷:۳۸
(ویرایش)
اﻳﺸﺎﻻ ﻳﻜﻲ ﻳﻜﻴﻤﻮﻥ ﺑﺮﻳﻢ ﺗﻮ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻣﺎﻣﺎﻧﺎﻱ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ . ﭘﺮﻱ ﺩﻋﺎﻣﻮﻥ ﻛﻦ ﺑﻬﺖ ﺑﺮﺳﻴﻢ. ﻣﺎﻫﺎﻡ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﻋﺎ ﻛﻨﻴﻢ ﺧﻮﺩﺕ و ﺑﭽﻪ اﺕ ﺳﻼﻣﺖ ﺑﺎﺷﻴﻦ.
اﻳﺸﺎﻻ ﺗﺎ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ ﺩﻳﮕﻪ ﺗﻨﺪ ﺗﻨﺪ ﺑﻴﺎﻳﻴﻢ و اﺯ ﺳﻮﻧﻮﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ اﻧﺠﺎﻡ ﻣﻴﺪﻳﻢ ﺑﮕﻴﻢ و اﻳﻨﻜﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﻣﻮﻥ ﺩﺧﺘﺮﻧﺪ ﻳﺎ ﭘﺴﺮ!!!! ﻭاﻱ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻣﻦ ﺗﺎ ﺗﻬﺶ ﺭﻓﺘﻢ. ﭘﺮﻱ ﺷﻮﺷﻮت ﻛﻲ ﻣﻴﺎﺩ ﺧﻮﻧﻪ?
ﺑﺮاﺗﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ.
اﻳﺸﺎﻻ ﻧﻴﻨﻴﺖ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺧﻮﺵ ﻗﺪﻡ ﺑﺎﺷﻪ.........
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۳:۵۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)
آره پری جان نازی راست میگه بذار ببین دو خطه میشه.
««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۴:۰۰:۵۶
(ویرایش)
الهیییی ذره بینی :-*
دیشب شوشو به دلش افتاده بود که نی نی داریم هی چپ و راست بوسم میکرد خخخ
روژینا جون یاسی جون بابت دعاتون آمین میگم.ازتون ممنونم.
شوشو نهایتش تا نیم ساعت دیگه میاد.
انشالله زوده زود منم به شما تبریک بگم
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۴:۰۷:۵۷
(ویرایش)
باشه نازی جون.بعد از ناهار باید برم جایی کار دارم بی بی چک هم میخرم.امشب بذارم یا فردا صبح؟اگه بخواد نشون بده باید امشب نشون بده نه؟میگم امشب چون تا شب نمیام خونه
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۵:۱۱:۵۶
(ویرایش)
ساناز جون عزیزم بابت تبریکت ممنونم.انشالله خودت مامان شی بیایم برات شادی کنیم گلم هوراااا
باشه پس من فردا صبح بی بی چک میذارم
الان نماز شکر میخونم واسه همتون دعا میکنم آبجیای گلم
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۵:۲۴:۵۴
(ویرایش)
شوشو که اومد ،دم در صدام کرد که یه شیشه رب انار بود میخواست بده طبقه بالا خونه داداشش،واسش ببرم.اومدم برم دم در دیدم دستم کبوده گفتم حالا میگه این چیه.رفتم پولیورم روش پوشیدم.شیشه رو که بهش دادم گفت بیا یه بوس بده ببینم نی نیم چطوره؟؟؟من تعجب کردم!!!
بعدش رفتم تو آشپزخونه خودمو مشغول کردم.داشتم از هیجان میمردم.
شوشو اومد رفت تو اتاق لباسش عوض کنه منم الکی رفتم سر یخچال ولی از شکاف درش داشتم دید میزدم.یهو دیدم با سرعت از اتاق اومد بیرون بغلم کرد گفت ای بی وجدان !!! واقعا نی نی بود؟؟!! وااای از شدت هیجان نمیدونست چیکار کنه.کللللی بوسم کرد.گفت تو کی رفتی آزمایشگاه؟گفتم میخواستم اگه مثبت بود سورپرایزت کنم.گفت من دیدم یه برگ آزمایش هست با یه گل.گل رو که دیدم فهمیدم چه خبره از اتاق پریدم بیرون خخخخ
گفتم پس چی شد دم در حال نی نیتو پرسیدی؟گفت من دیدم رفتی حمام با خودم گفتم اگر امروز پریود شده بود حمام نمیرفت!!!!
گفتم الوعده وفا...امشب بریم آتلیه؟گفت بذار فردا برم آرایشگاه سر و صورتم مرتب کنم میبرمت هوراااا
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۹/۴ ۱۶:۴۲:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۱ ۰۲:۵۵:۵۹
(ویرایش)
وایییییییییییییییی تبریک پری جان واقعا خیلی خوشحال شدم یاد خودم افتادم بغزم گرفت خیلی لحظه خوبیه وقتی آدم میفهمه مامان شده . سوالی چیزی داشتی بپرس در مورد باردار خیلی خوشحال میشم کمکت کنم .
بچه ها منم مثل شماها بودم دو دل بودم بی بی بذارم اما دلم میگفت باردارم دقیقا صبح روز سالگرد ازدواجم صبح زوذ ساعت 6 میخواستم با شوشو بریم بیمه گفتم یه بی بی بذارم دلمو زدم به دریا دیدم 2خط شد خط دوم کمرنگ . باورم نشد خیلی منگ و گیج به شوشو نشون دادم اونم گفت دو خطه فرداش بازم بی بی چک گذاشتم منفی شد انقدر ناراحت شدم بعد چند روز رفتم آزمایشش دادم خانومه گفت تبریک میگم شما باردارید از وقتی که اینو شنیدم مثل آدماا ی بهت زذه تو خیابون راه میرفتم رسیدم خونه دیدم شوشو اومده از سرکار چون شبش شیفت بود بغلش کرذم گفتم بابا شدی اصلا باورش نمیشد
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران