تعداد بازدید : 1018190
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۰۸:۵۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۲ ۰۷:۱۶:۴۰
(ویرایش)

سلام آفتاب جونم خوبی؟ توام سال پر از خوشی برکت داشته باشی بارانا هم خوبه حسابی بزرگ شده خنده هاش شروع شذه ب باباش دلبری می کنه

بچه داری در کل سخته ولی عشق ب بچه ات راحتش میکنه من خودم از روز 20 تنها شدم  البته چون بارانا زردی و کولیک و دل درد نداشت من زیاد اذیت نشدم یکم شب بیداریاش اذیتم می کنه ک اونم تو روز بخوابم حله البته همه می گفتن بد چلش شبا می خوابه بارانا ولی اینجور نبود هنوزم هنوزه شبا بیداره

خدا جوني من ممنون بابت هديه قشنگت ، دوستامم يادت نره منتظرن
پرنسس مامان سیزدهمین روز از یازدهمین ماه سال بدنیا اومد خوش اومدی مامانی
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۰۹:۴۶:۵۸
(ویرایش)

مطمئن باااااااااااااش می تونی عشقم هر کس تو هر موقعیتی باشه خودشو با موقعیتش وفق میده پس توام می تونی تلگرام نداری بیایی تو گروهمون سوالیم ذاشتی اون موقع از مامانای تجربه دار بپرسی؟

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۰:۳۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۰۱:۰۸:۰۱
(ویرایش)

سلام عجقولکاااااااا.چطورین مامانای تنبل.بابا من گوشیم خراب شده بود اصلا روشن نمیشد تازه درستش کردم اما مثل اینکه گوشیهای همه خراب بوده خخخخخخخ بابا چیکار میکنین اینقد غیرفعال شدین.راستی سال نوتون مبااااااارک.اینقد تنبل شدین اصلا یادم رفت خخخخخ ایشالله همتون سالی پر از سلامتی و پرپولی داشته باشین و امسال دیگه دوستامون با خبرای خوش بیان و بگن مامان شدن.جاتون خالی من هفته اول عید رفتم مسافرت سرماخوردم هفته دوم همش از دماغم اومد خخخخخخخ.مامان ستی ماشالله دخملیت بزرگ شده هااااا چه خنده ای هم میکنه عزیزممممم ببوسش حتما.ببینم حالا هم میتونی پارتی بری خخخخخخخخخ.مامانای تنبل دیگهدچطورن.روژین و نازی و مامان خدیجه و پری ماشالله وقت مهد کودک زدنه دیگه اینجا خخخخ.یاسی بیمعرفت چطوره ؟سما و سایه محبوبه چطورین؟محبوبه چه کردی اخر به شوهرت گفتی؟ ایشالله امسال اخرین سال دو نفره بودنتون باشه عجقولکاااااا.افتاب جان چطوری مامانی.شکمت بالاخره بالا اومد خخخخ.

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۰:۴۲:۵۴
(ویرایش)

دخمل منم ماشالله شیطونه نمیدونم الان قد و قوارش چقده اما دیگه الان لگداش و توسینه هام حس میکنم خخخخخ فک کنم تا اخر حاملگی پاش از حلقم بزنه بیرون انگاری بابالنگ درازه.ولی چقد دیر میگذرههههههههه این حاملگی.

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۰:۵۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام بچه ها جون ...anim2-bunnyearsmiley سال نوی همه تون مبارک باشه . خوش میگذره ؟

anim2-auizz3ffy9vla57584xq  اومدم 2 تا مساله رو بگم :

1. توی پستهاتون از جملات و کلمات مغایر با قوانین کشور استفاده نکنید  anim2-smiliess. چون بدبختی ش واسه منه .  anim2-sad

2. شماره تلفن که رد و بدل می کنید ، عواقب ش پای خودتونه . anim2-smiliess8

با تشکرررر

شاد باشید

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۰:۵۴:۵۵
(ویرایش)

به به سلام النا جونم خوبی توام سال خوبی داشته باشی ایشالا ای ن چند ماه هم راحت بگذرونی نی نی بیاد بغلت امیییییییییین

بارانا از روز اول عید خنده اش شروع شد عیدیش ب ما بود با خنده هاش نمی دونی چه دلی از باباش میبره valentine

نازی و روژینا چون روزای اول نی نی داریشون سخت درگیرن روژینا 5 شنبه برگشت خونه خودش سما هم خداشکر خوبه، از یاسی چند روز خبر نداریم شوشوش هفته 2 عید اومده بود کلی رفته بودن کنسرت و گشت وگذار بهشون خوش گذشته بود ترکوندن ، پری و با دخترش ی کوچولو سرما خورده بودن فکر کنم تا الان خوب شدن نوشین و نینیشم خوبن خداشکر میثا انشاالا این هفته زایمان می کنه دیگه کی موند فکر کنم از هرکسی خبر داشتم گفتم

مامان خدیجه الان باید سر کار باشه نمی دونم چرا پیام نمیدهmad

النا هفته چندی؟ الهی خاله قربونش بره دیگه حسابی زور دار شده میزنه مامانش له می کنه (بووووووووووووووووووووووس) دختر فعلا تو این هوا نرو مسافرت یکم مراقبت کن mad

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۱:۰۵:۳۹
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی خوبین؟ سال نو شما هم مبارک سالی پر از برکت و شادی و تن سالم داشته باشین love

چشم تکرار نمیشه بعد این ایمیل میذم ک دوستانی ک خواستن ب گروه تلگرام اضافه شن شمارشونو بهم ایمیل کنن بازم ممنون

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۱:۱۱:۰۸
(ویرایش)

سلام خانوم خیابانی.سال نو شما هم مبارک.چشم چشم.ما کلا بچه های خوب و حرف گوش کنی هستیم.ایشالله سال خوبی داشته باشین.  اخی ستی جونم هدیه خوشگلی گرفتی دیگه.ایشالله همیشه سالم و خندون باشه دخملی.خوب خدا رو شکر که همه خوبن.پس یاسی ترکونده ایول ایشالله امسال اونم مامان شه مثله ما خونه نشین شه.میثا جانم به راحتی زایمان کنه ایشالله.به همه دوستای تنبل سلام برسون.ستی شیرت کافی هست یا شیرخشکم میدی؟

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۱:۱۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ۰۰:۰۷:۴۳
(ویرایش)

سلام النا جوووني ماشاا... دختر تو هم مثل دختر من كاراته كار فسقل منم پدر منو در اورده و لگداش راستي اسمش چي شد ما كه هنوز با شوهر به تفاهم نرسيدم هر چي ميگم يه چيزي ميگهanim2-65d6a5d6s

گفت خداي من همونيه كه من ميخوام انشا... منم هموني باشم كه خدام ميخواد.
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۲:۰۵:۲۵
(ویرایش)

النا جونم شیر خودم میدم شیرم کافیه

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۸:۱۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۱۸:۰۹:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها چطورین سال نو مبارک انشاءالله سالی پربرکت و شادی داشته باشین .تقریبا به شوشو گفتم. ولی گیر داده بریم آزمایش بده! این مدت خیلی از کارام و درسام عقب افتادم.ولی تلاشمو میکنم

۱۳۹۵/۱/۲۲ ۱۱:۱۵:۱۸
(ویرایش)

سلام عجقولکااای تنبل.صبحتون بخیر.ببخشید ستی جونم نصف پیامتو یادم رفت جواب بدم خخخخخخ.من الان ۲۶هفته ای هستم.هنوزززز کللللللللللی مونده.والا بعد سرمایی که خوردم دیگه جرات نمیکنم برم بیرون خخخخخخ.اره ستی جونم دخملم حسابی وروجکه.راستی بچه ها شما با لباسهاتون مشکل ندارین.واااااای من هر ماه میگیرم سایز ازاد ترم میگیرم اما ماه بعد کوچیکمه یعنی چند روز پیش تمام لباسام کوچیکم شده بود هیچی نداشتم میخواستم برم بیرون لباس مامانمو پوشیدم رفتم تو مانتو فروشی خریدم همونجا پوشیدمanim2-25r30wi

۱۳۹۵/۱/۲۲ ۱۱:۲۹:۳۴
(ویرایش)

افتاب جان فک کنم دخترای الان همه اتیش پارن.خدا کنه بزرگ شن اروم شن تو شکم نمیتونن کاری از پیش ببرن بزا هرکاری میخوان کنن همون تو کنن خخخخخخ وگرنه با این اوضاع بیرونم همین جوری باشن پدر مادرشونو درمیارن خخخخخ.ماهم هنوز قطعی انتخاب نکردیم فعلا چندتا اسمه که تو اولویت خودم رها دوست دارم شوهرم اوا و الیا و سودا حالا تو این چندتا موندیم به احتمال قوی زورمو بزنم رها بشه خخخخخخخ .محبوبه جان سال نو شمام مبارک.ایشالله که امسال خدا نینی خوشگل بهت میده و دل جفتتون شاد میشه.

۱۳۹۵/۱/۲۵ ۰۸:۳۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۱ ۰۸:۳۸:۳۹
(ویرایش)

سلاممممممممممممممممممم عیدتون مبارک خوبید چه خبرا ماهم خوبیم دخترم بزرگ شده وشیطون النا تو هم دختر داری خدا حفظشون کنه پسرکم داریما 

ستی دخترت بزرگ شده ماشاا... پری چطوره دخترش راه میره؟ سایه ستی روژینا یکی بود ستاره داشت ایناکجان خبری ازشون نیست

الهی وربی من لی غیرک
۱۳۹۵/۱/۲۵ ۰۸:۳۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۱ ۰۸:۳۸:۳۹
(ویرایش)

رژینا طبیعی زایمان کردی باریکلا ما که از درد مردیم بعد گفت اونجامون تنگ بعله دهانه رحم فکر بد نکن وسزارین شدم هم درد طبیعی وهم سزارین 

ستی این شماره جریانش چیه 

الهی وربی من لی غیرک
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران