تعداد بازدید : 2445
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۱ ۱۳:۱۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۰ ۱۴:۳۷:۴۹
(ویرایش)

چکامه جون 

من فک کنم این جاهایی که میگی پر مو شده و ضخیم هست ربطی به کیست و بی نظمی نداره پر مویی و ضخیم بودن روی صورت مهمه اون هم تاجایی که من اطلاع دارم از اول رشد اینجوری باشه من احساس می کنم بر اثر زدن موها ضخیم شده حالا دکتر که گفته مشکلی نداری پس جای نگرانی نیست خوب میتونی دکترت را عوض کنی و یه جای دیگ بری که خیالت راحت باشه من چند تا دکتر خیلی خوب میشناسم.. فقط شما کجا زندگی می کنی؟  

۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۷:۰۵:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۰ ۱۴:۳۷:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزمم 

پست ها رو خوندم و گفتی که 2 اردیبهشت نوبت داری؟ چی شده نتیجه؟

می خواستم بگم نگران تنبلی تخمدان نباش با قرص خوب میشه حالا اگر می تونی جواب آزمایشتو بفرست چون من هم این آزمایشو دادم 

۱۳۹۶/۷/۴ ۱۶:۲۵:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۱ ۲۰:۳۹:۱۱
(ویرایش)

علت اصلی تنبلی تخمدان کمبود هورمون استروژنه ..  هرچندسالی هم داروی شیمیایی مصرف کنی بازم نتیجه صددرصدی نمیگیری ... تا هورمون استروژن نباشه فولیکول رشد نمیکنه و زمان مرحله تخمک گذاری باید استروژن خیلی بالا بره که مغز پاسخ بده و Lhترشح کنه و تخمک آزاد بشه پس علت ازاد نشدن فولیکول استروژنه پایینه ... 

یه راهکار کاملا ساده که اصلا نیاز هم به دکتر نداری من خودم تجربه کردم من شش ساله ازدواج کردم و تحت درمان بودم برای بارداری... همه داروها رو امتحان کردم از کلومیفن تا لتروزول تا سینال اف گونال اف و اچ ام جی و هاش سی جی ولی بی فایده بود (فقط یه بار نتیجه گرفتم که اونم باردری پوچ بود و سقط شد ) کلا یه مدت بیخیال بارداری و دکتر و اینا شدم 

یه جا اتفاقی خوندم اونم از یه دکتر فوق تخصص زنان ..  گفت بجای مصرف داروهای شیمیایی روزی سه لیوان دمنوش رازیانه بعد از اتمام خونریزی پریدی مصرف کنید چون سرشار از استروژنه که هم باعث رشد فولیکول میشه و هم ازاد سازی تخمک و هم رشد ضخامت آندومتر و من اینکارو کردم و ماه اول نتیجه گرفتم اونم بارداری کاملا طبیعی و سالم ... 

البته روزی چهل قطره ویتاگنوس و روزی یه عدد قرص ویتامین ای و قرص روی و شبی یه عدد اسیدفولیک هم مصرف کردم ...

۱۳۹۶/۷/۴ ۱۶:۲۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۱ ۲۰:۳۹:۱۱
(ویرایش)

علت تغیر ناگهانی هورمون Lh  یعنی وقوع تخمک گذاری بسیار نزدیکه ... مرتب نزدیکی داشته باش تا باردار بشی ان شالله

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران