تعداد بازدید : 4324
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۵/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۵/۱ ۱۶:۰۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۳:۵۸:۳۴
(ویرایش)

درضمن باید بگم ک این بیشعوریه ی مرد رو میرسونه که بره تاپیکای خصوصی خانمارو از اول تااخر بخونه بعدم اظهار نظر کنه

۱۳۹۶/۵/۱ ۱۷:۱۹:۳۹
(ویرایش)

شما خودتون رو با پزشک یکی میدونین؟ زنی که برای درمان پیش پزشک مرد میره ب طور داوطلبانه اینکارو میکنه اینجا خیلیا هستن ک دلشون نخواد ی مرد غریبه ازین مساعلشون باخبر بشه.یک زن در رابطه جنسی با مرد باردار میشه این حرفتون درسته ولی نمیدونم چه ربطی به این داره که شما بیاین حرفای بقیه رو بخونین؟

۱۳۹۶/۵/۱ ۱۷:۲۴:۵۲
(ویرایش)

ن نگفته بود و منم به همین دلیل گفتم ک صددرصد باردارن 

۱۳۹۶/۵/۱ ۱۷:۳۸:۴۰
(ویرایش)

لازمه به اطلاعتوت برسوتم این سایت ایجاد شده که خانمها از تجربه هم استفاده کنن دقت کنین"خانمها"

با وجود شما تو این سایت من دیگه رغبت نمیکنم که سوالامو اینجا مطرح کنم

۱۳۹۶/۵/۱ ۱۷:۳۹:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

شما اگه میتونی به خودت کمک کن که بفهمی دوست دخترتون از شما باداره یا نه نیازی نیست به دیگران کمک کنی 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۵/۱ ۱۸:۴۲:۴۳
(ویرایش)

شما برو با مردا درباره مسایل جنسیت حرف بزن از حرفاتون معلوم مودبید اما نمیدونم چرا قانع نمیشید که این سایت برای شما نیست و انتقاد پذیر نیستید و باکمال احترام نمیرید از این سایت و تو حرفاتون همش کنجکاوید که بدونید کی چطور رابطه داره اول که جوابتونو دادم فک میکردم واقعا مشکل دارید و باید حل شه تا خیالتون راحت شه ولی الان احساس میکنم بیخودی تو این سایت دارید میچرخید که بگید خیلی اطلاعات عمومی راجبع مسائل زناشویی دارید و شاید اینجا برای خانوما جذاب باشه 

اما نه برای ماها اینجا این اصلاعات شما و داستانهای سکسیتون جذابیت که نداره باعث ناراحتیمونم میشه پس بهتره با کمال ادب و احترام دوستان رو ترک کنید 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۵/۱ ۱۸:۴۵:۱۰
(ویرایش)

و اینکه تجربیات ما اصلا به درد شما نمیخوره جز اینکه شک کنیم به اینکه شما یه آدم روان پریشی که  حرفای زنونه و صحبت درباره روابط زناشویی برای شما لذت بخشه anim2-ot0837h0nn8zfqu8ult

من جز این موضوع برداشت دیگه ای ندارم شمام یا خودت برو یا تا چند روز دیگه خانم خیابانی خودش ترتیب اثر میده 

۱۳۹۶/۵/۱ ۱۹:۰۳:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

بابا این مشکل روحی روانی داره دوستان باهاش بحث نکنین....خدا شفاش بدهanim2-25r30wi

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۵/۱ ۲۱:۵۰:۱۵
(ویرایش)

این اقای سکستراپ خودش ی بیمار جنسیه ک باید درمان شه وگرنه دلیلی نداره بین سوالای جنس مخالفت دنبال بهونه بگردی واسه حرفای....بعدم بخوای از پوزیشن همه باخبر شی

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران