تعداد بازدید : 795974
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۹:۴۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

پروانه جونم خدا روشکر که رابطه حسنه شد عزیزم درست میگی منم اینجا رو خیلی دوست دارم راحت میتونیم مشکلات و مسائلمون و مطرح کنیم . یه بار شوهری من در وصف ماما سایت یه شعر گفته بود یادم نیست دقیق چی بود اما یه روز خونه بودم اصلا سراغشو نمیگرفتم . گفته بود یه خانم نازی دارم که دلش برام تنگ نمیشه . سراغم و نمیگیره . چون وای فای دای . ماما سایت داره اونجا سرش گرم .....😂😂😂

تا این حد ......شوهرمم حسودیش میشه گاهی هر دفعه میگه چیکار میکنی با کی چت میکنی  ! بعد خودش میگه هاااان تو ماما سایتی 😂😂

فاطمه جونم مبارک باشه عزیزم انشاله به سلامتی بغلش کنی . اقاااااا تو باید به من جایزه بدی از همون روز که گفتی نی نی دارم . گفتم بچه ت پسمل 😉😉😙😙

بی شوخی دست گلت درد نکنه شرمنده اقا ما یارانه نداریم 😂 قسطیش کن بره 😂

فاطمه جون شوهرت نگرانت خیلی که خدایی ناکرده تنها تری و بیای ولی خوب با ارامش بهش بگو گاهی دوست دارم قدم بزنم و برامم خوبه و کمک میکنه به زایمانم . 

چکامه جون من اونموقع با گوشی انجام دادم شد . امتحان کن میشه . 

بابت مدرک هم اگر مهر و ... شامل عکست نبوده نگران نباش ولی زود هم اعتماد نکن عزیزم کسی که این کاره باشه ممکن با همون مشخصات اندک بره جعل بکنه ولی بد به دلت راه نده . چیزی نیست از این به بعد فقط رزومه کاریت و ایمیل کن . مدارک به کسی نده تا وقتی که نگفتن حضوری بری  چون وقتی بری میبینی وضعیت و کار و بار شرکت و محل کارت رو اما نرفته و ندیده فقط اطلاعات مختصر در حد دو خط بهشون بده همین  .از تو تلگرامم خیلی چیزی نفرست .

الهه جون شما چطوررری ؟ اوا بانو تو چطوری ؟ 

روشااااا نیستییی ؟ خوبی عزیزم ؟ 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۹/۲ ۲۳:۰۷:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

دوستان ممنون نمیتونم مثل دلی همتون رو منشن کنم شوهرم اومد خونه مامانم پیش من و آرنیکاست الان قرار شد دیگه حرفی از اون قضیه نزنیم 

فاطمه جووونم مبارک باشه پارسال که ماها حامله بودیم سال دختر بود هنه تو تاپیک دختر داشتیم جز ملیکا و آنیل امسال سال پسره من اطرافمم چند نفر باردارن همه پسرن تو تاپیک بارداریم نگاه کنی تو 96 همه پسر باردارن شمام دقت کردید یا فقط منم anim2-21

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۲ ۲۳:۱۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

سلاااام من اوممممدم 

اما فکر کنم هیچ کسی نیست همه مشغولن 😉

الی جون چرا قهری با شوهرت ؟ من دیر رسیدم داشتم کارهامو انجام میدادم . شوهری هم که از عصر یه سر خوابه . فکر کنم دیشب تا دیر وقت بیدار بوده اما به من گفت تا ۱ . مشکوک میزنه اما خوب سوال پیچش نکردم . anim2-21

الهه جون کاری نداره منشن کردن تعداد بالا . فاطمه جون خوب توضیح داد . کجاش و متوجه نشدی ؟ 

پروانه جونم خیلی خیلی خوشحال شدم . اره خوب کاری میکنید دیگه در موردش حرف نزنید و از سه نفر بودنتون در کنار دختر نازت نهایت استفاده رو ببرید valentine

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۹/۳ ۰۰:۰۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

اره پری منم توجه میکنم دور و بریام ک حاملن بچشون پسره..چ جالب..دل افروز جان بدنیستم هی میگذره..شماچطوری خانوم؟منم باگوشی بیشترازدوتانتونستم منشن کنم نشد اون کلمه ک فاطمه گفت رو ننوشت برام..

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۹/۳ ۱۱:۵۳:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۶:۰۲:۵۰
(ویرایش)

عزیزم بهترین کار سه مشاوره است یه سایت هست که مشاوره آنلاین رایگان میده یه کم معطلی داره ولی می ارزه امتحان کن ضرر نداری. آدرس سایت هم  پاسخگوی آنلاین سوالات دینی هست که علاوه بر سوالات دینی مشاوره هم میدن فقط باید اول تو سایت ثبت نام کن . انشاءالله که مشکلت حل شه. 

۱۳۹۶/۹/۳ ۱۲:۲۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سلام الهه جون...عزیم خیلی درکت میکنم زنی که شوهرش محبت نبینه پژمرده میشه منم دیروز شوهرم بی حوصله بود رفتیم بیرون دستمو نگرفت وعادی بود ناراحت شدم ولی چون میدونستم خیلی خسته ی کار بوده چیزی نگفتم ولی سریع یاد تو افتادم گفتم وای خدایا الهه چه صبری داره وچه گناهی داره...

به نظرم یه مدت عین خودش باهاش رفتار کن درسته برات سخته ولی تحمل کن من مطمعنم مشاوره زنگم برنی میگه توهمش محبت کن مگه اینکه دوتایی باهم حضوری برین پیش مشاور که خیلی بهتره...به نظرم تو هیچ مشکلی نداری شوهرت مشکل داره وباید ذهنش وافکارش درمان شه...

ولی این راهم برو البته هرچی صلاح ونظر خودته....برو پیشش بگو وای چیکار کنیم پول نداریم باید چیکار کنیم وتموم حرفا ورفتاراشو تکرار کن اگه رابطه خواست  بگو ما بی پولیم کلی مشکل داریم تو این شرایط رابطه میخوای....بگو دوست دارم بهت محبت کنم ولی حیف فعلا پول نداریم مشکل داریم...خلاصه تموم حرفایی که بهت میزنه رو بهش بگو شاید اینطوری به خودش بیاد...یا اگه حواست نبود باز شوخی کردی وخندیدی زودی قبل اینکه شوهرت بگه بگو وای حواسم نبود ما کلی مشکل داریم دیگه خندیدن چه معنا داره....

شایدم تموم این حرفام اشتباه باشه ولی خیلی ناراحتت شدم عزیزم چون باتوجه به حرفات تو همه ی رفتارات خوبه اون باید عوض شه و با توجه به چیزایی هم که میگی واقعا حرفاش عقلانی نیست وخنده داره...

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۹/۳ ۱۷:۲۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

الهه جون این درد مسخره نیست..واقعا سخته..منم مثه تو خیلی حساسم ..درکت میکنم..متاسفانه اینطوری بزرگ شده و اینطوری تو ذهنش کردن ..تو کم کم ب راه بیارش باتوجه ب اینکه دوسشم داری پس براش هرکاری میتونی بکنی و فداکاریووو..

ی کم رو خودت کارکن بزنی ب بیخیالی..بیخیال نباشی خیلی اذیت میشی و خودتو مریض میکنی..

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۹/۳ ۲۰:۴۳:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۱۳:۲۲:۳۲
(ویرایش)

سلام دوستهای گل و خوبم 

ماشالله چقدر فعال بودین 👏👏👏

یعنی 30 دقیقه هست فقط دارم پیامها رو میخونم. 

خوبه پیامها از دیروز ظهر بوده.... اگه پیامهای چند روز بود که فکر کنم نصف روز طول میکشید تا بخونمش 😃

دل افروز جونم خوشحالم که مربا رو درست کردی و خوشمزه شده 😋😋 👏👏

من خوبم عزیزم. تو چطوری؟ 😘 اصفهان بارون اومد؟ 

ملیکا جون و پری جون ماشالله به جوجه های نازتون 😍😍😙😙😙😙 خدا حفظشون کنه 

دلم نی نی خواست 😍 ملیکا جون خدا را شکر که سرماخوردگیتون خوب شده و شوشو بیشتر حواسش بهتون هست. ایشالا همیشه زندگیت آروم و شاد باشه. 😘🙏

چکامه جون خوشحالم که اومدی و یه سری بهمون زدی. ایشالله یه کار خوب پیدا میکنی.  🙏😘

پری جون خدا را شکر عزیزم که با درایت تونستی مسئله رو حل کنی. شوهرت تو و آرنیکا رو دوست داره. من با آوا جون موافقم، فقط نزار پای هیچ زنی تو خونت باز بشه. ایشالله جمع سه نفرتون همیشه شاد باشه. 😘

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۹/۳ ۲۰:۴۴:۵۷
(ویرایش)
خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۹/۳ ۲۱:۲۲:۰۵
(ویرایش)

فاطمه جون دیدی حسم درست بود😍😍 

ایشالله هر دو سلامت باشین و این دوران رو به شیرینی و خوشی پشت سر بزاری 🙏😙

بهاری جونم چطوری؟ میدونم قهر نمیکنی. 😘

ایشالله به زودی همه مشکلات حل میشه . بگذریم .... گلهای خوشگلت چطور مطورن؟😍🌱🌵🌹🌾🌿😍

آوا جونم تو چطوری؟ اونجا بارون اومد؟

هستی جونم شیراز هم بارون اومد و خلاصه کلی هوا عوض شد و دلمون شاد. من عاشق بارونم عاشق صداشم. ایشالله ما هم به زودی بیایم شمال. شوهرم میگه اگه رفتیم شمال تو روستاش زندگی کنیم.  🏡 🏡 و میگه اینجوری صفا و لذتش بیشتره. به امید اون روز. لذت ببر خواهر 😍😘

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۹/۳ ۲۱:۲۳:۰۳
(ویرایش)
خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۹/۴ ۰۰:۰۳:۵۸
(ویرایش)

بچه ها کی بود نوشته بود با زرشک فریز شده هم میشه مربا درست کرد؟ آوا جون یا هستی جون عکر کنم یکی از شماها بودین اگه اشتباه نکنم. 

با زرشک فریز شده هم میشه مربا درست کرد، از فریز بیرونش بیار و بزار در حد یه کوچولو یخش باز بشه و بعد مثل تو یه قابلمه مسی زرشک رو بریز 

یه لایه زرشک یه لایه شکر ، بعدش بزار تو بحچهل تا حداقل چهار ساعت بمونه. بعد قابلمه رو روی اجاق بزار و یک لیوان آب بهش اضافه کن و شعله هم باید متوسط باشه . من روی شعله کوچک اجاق گاز درست کردم. حدودا به ازای هر یک کیلو زرشک یک کیلو هم شکر لازم داری. اگه میخوای مربات ملس بشه به ازای یک کیلو زرشک حدود 700gr شکر بریز. برلی من چون زرشکی که خریدم شیرین بود و ترشیش کم بود ، کمتر شکر لازم داشت. که البته بعدش کمی زرشک ترش که تو فریز داشتم جدا پختم و به مربام اضافه کردم و گذاشتم چند تا قل بزنه که شیرین نباشه و مربام ملس بشه. 

درست کنید و از خوردنش لذت ببرید. 😋

امیدوارم دزست حدس زده باشم که بکی از شما دو نفر بودین. آخه هر چی صفحه ها رو برگشتم عقب و خوندم که بفهمم کی بوده نتونستم پیام رو پیدا کنم. 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۹/۴ ۰۰:۱۹:۵۱
(ویرایش)

الهه دختر خوب ایشالله همه چیز درست میشه. 

من حسم میگه شوهرت دوست داره ، اما دلیل این کارهاش رو نمیفهمم. الهه یادمه چند وقت پیش گفتی که شوهرم میگه تو چرا وقتی من باهات رفتار سردی میکنم چرا تو باز هم باهام خوب رفتار میکنی، و چرا رفتارت تغییر نمیشه و ...  واقعا شاید اون هم دلش میخواد مثل خودش باهاش رفتار کنی. به نظرم بد نیست این روش رو هم امتحان کنی. الان یادم به این حرف شوهرت افتاد و شاید دلش میخواد کمی سر سنگینی و قهر بودن تو رو ببینه. یه سر سنگینی واقعی نه الکی. ته که با هم قهر باشین. منظورم قهر نیست. شاید دلش میخواد تو سر سنگین باهاش باشی و اون بیاد نازت رو بکشه. 

زن اهل ناز است و مرد اهل نیاز . 

شاید واقعا این رو ازت میخواد. 

نظر خودت چیه ؟ آیا این چیزی که گفتم درسته یا اشتباه فکر میکنم؟

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۹/۴ ۰۰:۲۵:۳۷
(ویرایش)

الهی خدا نکنه حالت بد باشه عزیزم. 

خدا بزرگه... خدا یار و یاورت هست. یه وقت نشینی گریه کنی. 

خدایا خودت نگاهی به زندگی الهه بنداز. 🙏

بچه ها بیاین دعای دسته جمعی برای الهه کنیم. 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۹/۴ ۰۸:۳۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

سلام به همگی ببخشید غیبت صغری کبری داشتم فک نکنید رفته بودم شب جمعه و صفا سیتی و ددر ددور نخیرمم مشغول بچه داری بودم گل دختر مامان شکمش ده روز بود کار نمیکرد خیلی کلافه بودم تا دیشب بالاخره چشم و دلمون رو روشن کرد و خونمون نورانی شد خخخخخanim2-25r30wi

دل افروز جووونم آره خداروشکر دیگه تموم شد دیشب دیدم که اون خانومه رو تو تلگرامش بلوک کرده که دیگه بهش پیام نده دیشبم منو آورده خونه مامانش که یکمم اینجا بمونم میگه مامانت خسته شده 

آوا جووونم آره امسال سال پسره پسر میخای بیار خخخخخ

روشا جووونم آره بابا من اصلا خوشم نمیاد با همکارای همسرم رفت و آمد کنم خداروشکر تموم شد و همسرمم اونو بلوک کرد و بهم گفت که دیگه همچین اتفاقی نمیافته

خدایا شکرت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران