عملیات با موفقیت انجام شد.×
تعداد بازدید : 323334
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۵/۱۳ ۱۷:۱۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ ۰۰:۲۰:۱۷
(ویرایش)

دوستان یه سوال 

اگه در حالت عادی بخوایم دست بکشیم روی پرده و لبه هاش همون قسمتی ک اگه لای پامون آینه بزاریم قابل رویته نباید احساس درد داشته باشیم درسته؟؟؟ 

چون من روی پردم دست میکشم احساس درد و سوزش دارم .

۱۳۹۸/۵/۱۴ ۰۱:۰۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۸ ۱۱:۵۵:۲۹
(ویرایش)

دوستان شرط تغییر سایز چیه دقیقا.نن میرم سایز بعد ولی سایز قبلی بازم بافشار میزد بیرون درحالیکه۲هفته مرتب انجام دادم

۱۳۹۸/۵/۱۴ ۱۹:۱۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۱۴:۲۶:۰۵
(ویرایش)

سلام من تازه عضو شدم الان دوسال و نیمه ازدواج کردم ولی ترس از نزدیکی دارم از قبل با سایت اشنا بودم تازه وسایل دیلاتور رو تهیه کردم ولی نمیتونم درست کنم قطر ی جاش بیشتره ی جا کمتره طبق عکسی ک اموزش داده هم پیش رفتم نشد

۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۱:۲۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

رهگذر پاییز

تمرینات کگل رو درست انجام میدی. ادامه بده. این حالت کوتاه هست و در حالت بلند از یک تا 10 ثانیه شمارش میکنی و شل و جمع میکنی.

موقع دخول هم همینطور مثل حالت کگل که خودت رو شل میگیری انجام میدی. 

پرده که داخله واژنه و کم کم با دخول کنار میره. این چیزی که میگی حتما لبهای واژنه. اجرای دستگاه تناسلی رو تو اینترنت با تصویر سرچ کن و آشنا شو.

baron Bahari

با سایز قبلی هنوز راحت نشده بودی. همون سایز رو با دست داخل نگهش دار و فقط کگل کن تا واژنت کاملا جا باز کنه.

بریلیم

عزیزم خوش اومدی. تصویر که خیلی خوب نشون داده. اول پنبه رو رول کن به اندازه قطری که میخوای دربیارش. همه قسمتهاش یک اندازه و بعد با نخ محکمش کن . وقتی اماده شد بذارش داخل دستکش و انتهاش رو ببند.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۱:۵۸:۳۴
(ویرایش)

وقتی پنبه رو رول میکنم ی جاش قطرش کمه ی جاش زیاد کلا درست در نمیاد از ظهر درگیرشم درست کنم نمیشه

۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۱:۵۸:۴۱
(ویرایش)

وقتی پنبه رو رول میکنم ی جاش قطرش کمه ی جاش زیاد کلا درست در نمیاد از ظهر درگیرشم درست کنم نمیشه

۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۰۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۱۴:۵۴:۲۴
(ویرایش)

سلام وقت بخیر من ریحانه ام 1ساله ازدواج کردیم منم فهمیدم این مشکلو دارم یعنی فقط زمانی که بشدت خودم خواهنش هستم باانگشت مشکل ندارم ولی باالت همسرم بشدت خودمو منقبض میکنم همسرم دائم قر میزنه😞 نمیدونم چیکار کنم اصلا جالبیش اینجاس دخول از پشت برام اصلا دردناک نیس میشه به منم کمک کنید و بگید چیکار کنم تا مشکلم حل بشه

۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۰:۵۰:۵۷
(ویرایش)

صمنا دوستان من پنبه هارا توپ توپی خودم داخل دسکش کردم وازنخ و گوش پاکن استفاده نکردمایراد نداده؟واینکه چقدر باید سفت باشه؟میترسم داخل پاره بشه دسکش از بس پرشده

۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۹:۰۹:۴۲
(ویرایش)

بریلیم

باید سعی کنی پنبه رو یک اندازه رول کنی. حالا تا یک سانت اندازش بالا و پایین شه اشکالی نداره. دوباره تصویر آموزش رو نگاه کن . حتما میتونی بسازی. میتونی یه گوش پاکن برداری و پنبه رو دور اون رول کنی.

ریحانه

خوش اومدی عزیزم. پس اینکه انگشت رو اجازه میدی خیلی خوبه. با تمرینات اینجا خیلی راحت میتونی موفق به دخول بشی. صفحه اول انجمن و مطالب آموزشی رو بخون. با تمرینات کگل و بعد تمرین با دیلاتور شروع کن.

baron bahari

اولا اینکه دستکش حتما از نوع جراحی باشه که یک جفت داخل بسته هست. اونا احتمال پارگیشون خیلی کمه.

دوما توپ توپی خیلی دیلاتورت با پستی و بلندی میشه و تمرین کردن باهاش سخته. مثل فابل تصویری درست کنی خیلی بهتره. لزوما گوش پاکن لازم نیست واسه داخلش.

دیلاتورت نه خیلی سفت باشه که اذیت شی نه خیلی شل که راحت خم بشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۹:۱۳:۲۹
(ویرایش)

sama

عزیزم فکر میکنم ده روز بعد از نزدیکی و یک هفته بعد از زمان پریودی اول صبح ناشتا استفاده کنی بهتر باشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۹:۱۵:۱۱
(ویرایش)

دوستان نکات مهم :

1- همسرتون رو در جریان تمرینات حتما قرار بدید. چون پرده با تمرینات کنار میره.

2- معاینه نوع پرده رو انجام بدید که احیانا از نوعی که نیاز به جراحی داره نباشه.

3- تمرین کگل روزانه فراموش نشه. روزی سه مرتبه هربار 20 تا کوتاه و 20 تا بلند.

4- تمرین با دیلاتور مستمر و روزانه باشه. بین تمرینات به جز زمان پریودی وقفه نندازید تا زود به نتیجه برسی.

5- روزی حداقل یک ساعت و حداکثر 2 ساعت تمرین داشته باشید.

6- با هر سایزی در هر دو تا پوزیشن زن رو و زن زیر تمرین کنید.

7- تا با یک سایز تو هر دو تا پوزیشن راحت نشدید تغییر سایز ندید. برای تغییر سایز عجله نکنید چون بعدش خودتون ضربه میخورید.

8-در هفته دو تا سه بار تو لگن اب گرم و کمی نمک بشینین واسه ضد عفونی کردن بدن.

9- دیلاتورها رو قبل و بعد تمرین با آب ولرم شستشو بدید و خشک کنید و بذارید داخل نایلون.

10- سایزی که باهاش راحت شدین بدین همسرتون وارد کنه تا ترس از نفر دوم هم حل بشه.

11- حین تمرین نفس عمیق بکشین، درد واژن بخشیش بخاطر انقباضیه که هنوز حین تمرین دارین، همه چی دست خودتونه،پس رو ذهنتون هم حین تمرین کار کنین و به خودتون بگین که میتونین ، با فیلم اهنگ و ... حواستونو حتما حین تمرین پرت کنین! نفس عمیق فراموش نشه!

و در آخر لینک ساخت دیلاتور رو از اینجا دانلود کنید.poke

دیلاتور رو با دستکش استریل جراحی و پنبه طبق تصاویر لینک درست کنید.

نحوه ساخت دیلاتور:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۵/۱۵ ۱۶:۰۴:۰۲
(ویرایش)

دوستان من بعد۳سال عروسی تازه فهمیدم که اصلا وازن بازهست ومیشه داخلش چیزی فرو کرد اصلا توفیلمم میدیدم باورم نمیشد تااینکه مطالب سایت رااولین بار خوندم چنان جرات پیداکردم که انگشتمو باژل وچندش فرو بردم حس کردم یه گلو گاه فرم سیب هست ودر ادامه یه راه تنگ فرم فنری دور انگشتم.اولینک بار بود باور کردم منم میتونم زن بشم پس چون بازه.واولین دیلاتور را سایز۷ساختم وشروع کردم مشکل ندارم  ولی الان که سایز ۸و۹هستم اول اینکه قبلیام در میان داخل نمیمونن اگر دستمو بردارم...ایا باید حتما بمونن درنیان؟و۲ اینکه انگشت میکنم بازم تنگیش مثل اولشه خصوصا گلوگاه مثل یه حلقه گوشتی دور انگشتمه.ایا گشاد نشدم وباید باز سایز کوچیک انجام بدم؟؟

۱۳۹۸/۵/۱۵ ۱۷:۴۷:۳۶
(ویرایش)

مشکل اساسی من اینه که تخمدانم ضعیفه...هورمون مردانم بالاس وموهای زائد اوردم ...واینا باعث شددکتر ها توصیه کنن زودتربایدحامله بشی .درحالیکه من هنوز دخترم..دوستان اگر برای تنبلی تخمدان ومسائل هورمون مردانه بالا راه حلی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.یه سری قرص میدن ویه سری دکتر هامیگن قرص برا اینده وبارداری مضره...الان نمدونم دقیقا دارو مصرف کنم یانه وداروی گیاهی وسنتی وجود نداره؟

۱۳۹۸/۵/۱۵ ۲۰:۰۷:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۰۰:۵۲:۵۲
(ویرایش)

سلام من دستکش تهیه کردم

منتظرم پریودیم تمام بشه و بعدش تمرینات رو شروع کنم😊

به اونایی که بانو شدن تبریک میگم برای ما هم دعا کنید🤗

و خدایی که در این نزدیکیست
۱۳۹۸/۵/۱۶ ۰۱:۰۴:۰۴
(ویرایش)

امشب خ دلم گرفته ومنفی شدم کلی گریه کردم.اخه اینم شد مشکل!!!!من چرا باید اینجوری بشم همش حس میکنم رفتار خانواده همسر باعث شد اونروز واوایل عروسیم نتونم کاری کنم😣😣

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران