تعداد بازدید : 7721
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۵/۱۰
کاربران آنلاین : 0
نهال مادر
۱۳۹۶/۲/۲۴ ۲۲:۳۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۳:۳۰:۲۷

تشکیل شدن قلب جنین

(ویرایش)

با سلام من شش هفته و یک روزم بود ک سونو گرافی رفتم گفت جفت و جنین دیده شده و جنین4mmبود ولی قلبش تشکیل نشده بود دکتر گفت 10 روز دیگر دوباره سونو کن خیلی ناراحتم دکتر سونو نوشته mised abrationمشکوکه میشه یعنی 10 روز دیگه قلبش بزنه و اخرین پریودم 30 اسفند 95 بود 

۱۳۹۶/۲/۲۵ ۱۰:۰۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم تا هشت هفتگی وقت داره برای تشکیل قلب استرس از خودت دور کن

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۲۵ ۱۰:۲۷:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم من ٨ هفتگي رفتم قلب رويت شد ولي سن بارداريم ٦ هفته بود . 

گاهي لقاح دير تشكيل ميشه . گاهي هم قلب. ديدم كسايي كه دستور سقط داشتن ، تاز١٠ هفتگي صبر كردن ، ألان بچشون بغلشونه سالم و سلامت. 

چيزي ني! يكم صبور باش👍🏻  كاملا نرماله! 

موفق باشيد 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۲۶ ۰۹:۲۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۰ ۱۴:۳۷:۴۹
(ویرایش)

عزیزممم نگران نباش چون استرس بدترین چیزیه که برای سلامت جنین ضرر داره امروزه میتونن مشکلات به خوبی برطرف کنند و هنوز برای تشکیل قلبش وقت است

دکتر نگفت علتش چیه؟؟؟؟؟ چون تشخیص بدن مراقبت هایی وجودداره که خیلی کمک می کنه 

۱۳۹۶/۲/۲۶ ۱۲:۵۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۰:۱۳:۵۵
(ویرایش)

عزیزم من ی بار ب خاطر نداشتن اطلاعات کافی بچمو سقط کردم الانم یک سال و نیمه بچه دار نشدم

من هفته هفتم بودم سقط کردم,جنین تا هفته دوازده وقت داره چون گاهی لقاح دیر انجام میشه این دیگه حداکثر وقتشه,اصلا اصلا اصلا استرس نداشته باش ک سمه اگه تو سنو اول همه چیز جنین نرمال بوده پس ایشالا قلبم تشکیل میشه اصلا نگران نباش عزیزم

امروز شروع من است
۱۴۰۰/۴/۲۳ ۱۱:۲۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۱۴ ۱۷:۲۸:۲۳
(ویرایش)

منم سونو دادم توش زده بود قلب جنین تشکیل نشده خیلی استرس گرفتم اما از یه ماما پرسیدم گفت زود رفتی برای سونو. لینکشو میذارم توش گفت کی قلب تشکیل میشه شمام بخونید: قلب جنین چند هفته تشکیل میشه؟

۱۴۰۰/۵/۱۰ ۱۵:۱۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

عزیزم تا هشت هفتگی امکان تشکیل قلبش هست و اگه نشه باید سقط کنی اینجا قرص برای تشکیل قلب جنین در بارداری هم همینو گفته. دیگه بسپار به سرنوشت. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران