تعداد بازدید : 60
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
کاربران آنلاین : 0
elnazsamadi2020
۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۲۱:۱۷:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۱:۱۹:۱۴

پرسش و پاسخ جامع درباره جراحی زیبایی واژن

(ویرایش)

مدت زمان عمل زیبایی واژن چقدر است ؟؟

جراحی زیبایی واژن حدودا یک ساعت و بدون بیهوشی و سرپایی انجام میشود

دوره درمان تا بهبودی کامل خانمها بعد از عمل چقدر است ؟؟

بستگی به نوع جراحی جهت زیبایی واژن دارد اگر فقط با لیزر واژینال انجام شود نیاز به دوره بهبود ندارد و در صورت انجام جراحی حداکثر یک هفته درمان کافی است

عوارض و خطرات عمل جوان سازی بافت تناسلی در خانم ها چیست ؟؟؟

این عمل زیبایی باید توسط پزشک متخصص با سابقه و تجربه کافی انجام شود در غیر این صورت عوارض ناشی از عمل غیر استاندارد باعث بدتر شدن فرم ناحیه واژن خواهد شد

که از علائم آن تورم ، درد ، کبودی ، عفونت در پی خواهد داشت .

سلام خانم دکتر خسته نباشید من پریود نامنظم  دارم الان 15 روز عقب افتاده ؟

قابل ذکر است که پریود خانمها به طور طبیعی ممکن است به فواصل هر 21 روز و 45 روز اتفاق بیفتد . و در صورتی که این پریود با نظم خاص در زمانهای مناسب و دوره ای صورت گیرد . بیمار نامنظم پریود و مشکل خاصی از نظر سیکل قاعده گی ندارد .

در صورتی سیکل قاعدگی دچار اشکال است که به صورت های مختلف گاهی هر بار زودتر و گاهی دیرتر خونریزی ماهیانه اتفاق میافتد .  که در این موارد حتما بیمار باید ازمایشات لازم به خصوص از نظر بررسی کارکرد تیرویید ، و تخمدان ها و سونوگرافی و اقدامات بعدی را تحت مظر پزشک متخصص زنان انجام دهند .

با سلام، من 28 سالم است و یک بار هم جراحی تنگی واژن انجام دادم ولی بعد از 2 ماه دوباره واژنم مثل قبل شد و این باعث می شود که من در نزدیکی کم ارضا شوم اوایل عمل که خوب شده بود راحت ارضا می شدم آیا باز هم باید این عمل را انجام بدهم اگر دوباره بعد از 2 ماه مثل اولش شود چی؟

شما باید حتما معاینه شوید تا علت اصلی مشکل شما مشخص شود ممکن است علت مشکل شما شلی و ضعف عضلات کف لگن باشد که در این موارد لیزر اثر بسیار مطلوبی خواهد داشت .

منبع : http://jarahbartarlabiaplasty.com/

۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۰۲:۳۶:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۱۶:۲۰:۰۸
(ویرایش)

سلام خانم دکتر برای از بین بردن تیرگی واژن و کشاله ران از کرم ترتینوئین و هیدروکینون استفاده کردم به مدت دو ماه ولی تغییری مشاهده نکردم ایا تاثیری داره با استفاده بیشتر؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

دی 1400
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران