تعداد بازدید : 685
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۲۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۶/۳۱
کاربران آنلاین : 0
کارمان
۱۳۹۹/۱/۲۰ ۲۰:۴۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۲:۵۳:۲۸

افزایش قد و وزن کودک

(ویرایش)

سلام دوستان عزیز

اگه کودکی دارید که قد و وزن مناسبی نداره و دکتر بهتون استفاده از مکملهای غذایی رو پیشنهاد داده میتونید برای سنین بالاتر از یک سال از بی بی میل که غذای کامل هست و همچنین از گین آپ برای بچه های دو سال به بالا استفاده کنید.

در تمام داروخونه های معتبر بی بی میل و گین آپ موجوده

دوستانی که استفاده کردن میتونن تجربیاتشون رو به اشتراک بگذارن.anim2-40

من تنها دارایی خودم هستم
۱۳۹۹/۱/۲۰ ۲۳:۵۱:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۲ ۰۵:۲۶:۴۵
(ویرایش)

سلام

بی بی میل چی هست؟

برند شیر خشکه یا مولتی ویتامین؟

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۰:۰۰:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۰ ۱۳:۱۴:۴۵
(ویرایش)

بیبی میل یه غذای کامل هست همه ی چیزا رو داره پروتئین،ویتامین،چربی،سرچ کنید توی سایت شرکتشون ترکیبات رو نوشته 

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۰:۲۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۵ ۲۳:۳۳:۱۶
(ویرایش)

سلام من دخترسه سالم کم اشتهاست کلافهکرده منو گاهی دلم میخواد بشینم زار بزنم دیدم یکی از دوستان نوشته بی بی میل خواستم بدونم اشتهارو هم زیاد میکنه اگه تجربه ای برای زیاد شدن اشتها دارین میشه بگین

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۱:۳۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۳:۲۸:۰۱
(ویرایش)

BabyMeal یه غذای کامل کودک هستش

از سایت های پزشکی و داروخانه های آنلاین بخونید اطلاعاتش هست واقعا عالیه مخصوصا الان که نیاز به تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان برامون حیاتیه

live is beautiful
۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۱:۳۸:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۷ ۱۲:۲۴:۱۸
(ویرایش)

سلام

بی بی میل شامل پروتئین وی کربوهیدرات چربی شامل روغن نارگیل و آفتابگردان ویتامین ها هست هرچی که کودک برای رشد نیاز داره داره

حتما پیشنهاد میشه

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۱:۵۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

پزشک متخصص برای فرزند من اول بی بی میل کارن نوشت اما بعد که بچم سنش بیشتر شد گین آپ اطفال تجویز کرد که البته خیلی کم بهش میدیم چون غذای روزانش خوب میخوره ولی برای روزهایی که باید پارک ببرم بچه رو یا فعالیت زیاد داره ازین محصول استفاده میکنم براش که انرژی خوبی داشته باشه

۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۲:۰۴:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۸ ۰۹:۱۵:۱۷
(ویرایش)

دوستان بچه من سلیاک داره این محصول میتونه مصرف کنه؟؟ 

زندگی زیباست
۱۳۹۹/۱/۲۳ ۱۴:۵۲:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

بی بی میل غذای کامل کودکه که میتونه حتی جایگزین وعده اصلی غذای کودک بالای یک سال بشه اما دکترای اطفال توصیشون اینه بچه هرچقدر هم که کم غذا میخوره, از سفره جدا نشه... غذاش رومیل کنه و بی بی میل به عنوان دسر به بچه داده بشه.. محصول خیلی خوبه اما راحت پیدا نمیشه باید خیلی دنبالش بگردی.. اما گین آپ همه داروخونه های معتبر هست که کمکی خیلی خوبی برای دو سال به بالاست.valentine

من تنها دارایی خودم هستم
۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۰:۱۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۷ ۱۲:۲۴:۱۸
(ویرایش)

سلام دوستان برای بچه برادرم دکتر بی بی میل داد خیلی خوب وزن گرفت..طعمش که خیلی خوش مزه بود گاهی خودمم یه ناخونک میزدم.. تو فرنی که داغ نباشه میتونین اضافه کنین خیلی خوش مزه میشه..

۱۴۰۱/۶/۳۱ ۱۲:۰۲:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۷/۷ ۱۰:۳۹:۱۴
(ویرایش)

من خیلی به این کامنتا توجهی نمیکنم همیشه با یه متخصص اطفال خوب ترجیح میدم مشورت کنم الانم یکی از دوستام دکتر نسرین دوامی رو بهم معرفی کرده خیلی دکترخوبیه راضیم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران