تعداد بازدید : 1762715
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۱/۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۲/۸ ۱۲:۵۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

ستاره جان حالا که شوهرت پیشنهاد مشاور داده ، عالیه برید پیش مشاور ولی درکنارش با دیلاتور کار کن که برای دخول هم آماده بشی ولی به شوهرت نگو. عزیزم همون چند تا قطره خونی که اومده نشون میده تو پرده ات آسیب دیده و به شوهرت بگو من دیگه پرده ام بخاطر چند بار نزدیکی از بین رفته یا بگو رفتم دکتر زنان بهم گفته پرده ایت با همون دخول ها تقریبا از بین رقته

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۴/۲/۸ ۱۸:۴۹:۲۶
(ویرایش)
عالی نیلوفر جونم هوراااااااااااا که به توافق رسیدید حالا خوشکلم کردی برو به استقبال شوشو
۱۳۹۴/۲/۸ ۱۹:۳۱:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۷ ۱۲:۰۱:۵۵
(ویرایش)
مام خورش کرفس داریم
خدایا دست هامو رها نکن من همیشه به تو محتاجم .
۱۳۹۴/۲/۸ ۲۳:۳۰:۰۵
(ویرایش)
رفته بودم مهمونی قبلشم درس خوندم نیلوفر جون
۱۳۹۴/۲/۹ ۰۲:۱۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۰۳:۳۹:۴۴
(ویرایش)
بچه هازیاد سخت نگیرین واسه مهمونی سراین مسیله هم بحث نکنید.مرده که همه چی میخره میاره تو خونه حالا ما میخایم یه اشپزی بکنیم مگه چقد سخته؟تازه مردای الان که کمکم میکنن.سخت نگیرین بخدا
شک دارم که خالق دانه های انار
زندگی مرا بی نظم چیده باشد . . .
۱۳۹۴/۲/۹ ۱۰:۵۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۶ ۱۴:۳۸:۴۲
(ویرایش)

سلام دوستان

من تقریبا بیشتر حرفایی که با هم رد و بدل کردینو خوندم

کلا مسئول  گرمی و عشق و صفا تو خونه خانمه  اینو همیشه یادتون باشه wonderمسئولیم!!!

قهر نمک هست اما اگر طولانی نشه و فقط در حد ناز کردن باشه تا شور نشه نه اینکه 2 روز 3 روز به شوهرت بی اهمیت باشی، ته دل شوهراتونو خالی نکنین، مشکل اینه که ما درست و حسابی با هم حرف نمیزنیم. یعنی دوست نداریم غیر اون چیزایی که دلمون میخواد بشنویم!!! کار بسیار اشتباهی میکنیم!!! کی گفته همیشه باید هرچی ما میگیم باشه ما میخوایم باشه ما دوست داریم باشه، مگه خون ما رنگین تر از شوهرامونه؟؟؟ باید نشست و 2 طرف به حرف هم گوش بدن نه اینکه بشنویم چون به طبعمون خوش نیومد دیگه حرف نزنیم یا قهر کنیم. این نشون میده ما تعامل درست با نزدیکترین فرد به خودمون رو بلد نیستیم.

شیوا جان من جای خواهرت ولی اصلا درست نیست که بقیه بفهمن که شما با هم قهرین به هیچ وجه قابل قبول نیست ببخشید اینقدر رک گفتم. زندگی شخصی شما تو چارچوب خونتون هیچ ربطی به فامیلاتون نداره. نباید به قهر برسه اما اگر رسید نباید کسی بفهمه...

۱۳۹۴/۲/۹ ۱۱:۱۰:۲۳
(ویرایش)

معصوم جون ممنون از صحبت های قشتگت و خیلی خوش آمدی به گروه. ولی عزیزم منطق باید دوطرفه باشه تا به یک صحبت با نتیجه برسه

شیوا جون سر چه مساله ای ناراحتی و قهر کردی؟

منم معتقدم زن و شوهر هرچندم قهر باشن جلوی دیگران باید باهم صحبت کنند و به هم احترام بذارند. البته که کار شوهرت خیلی اشتباه بوده که تو این شرایط خواهرش و دعوت کرده و باعث شده اونم بفهمه و کار تو شیوا جون اشتباه تر که وقتی خواهر شوهرت اومد جوری رفتار کردی که باعث بشه شوهرت اینطوری بگه، تو باید طوری رفتار میکردی که انگار قهر نیستید ، خیلی عادی . باید از شوهرت درخواست کنی وقتی قهر هستید نذاره هیچ کس بفهمه، چون زن و شوهر زودی یادشون میره ولی دیگران سو استفاده می کنند

۱۳۹۴/۲/۹ ۱۱:۱۴:۲۱
(ویرایش)

اگر تو زندگیتون گرمی که تو دوران مجردی تو خیال داشتین و فکرتون از زندگی مشترک بود رو الان ندارین خودتونو مسئول بدونین. شما شروع کنید به گرم کردن، به عشق ورزیدن، تا میتونین محبت کنید، مردا خیلی سریع محبت رو میپذیرن خیلی سریع، شور و نشاطی که دوران مجردی داشتیدو دوباره احیا کنید.

یه مشاوری گفته جهاد زن شوهرداری خوبه!!!

کلا نیاز شوهراتون به 2 دسته تقسیم میشه: شکم و زیر شکم  به این 2 نیاز شوهرتون تااااااااااااااا میتونیییییییییییییییییییییین برسین که اگر اینطور بود انقدر اونا جبران میکنن که حد نداره... تا 2 روز این کارو کردین دیدین جواب نداد ناامید نشید بذارید باورتون کنن. تمرین و تکرار، این 2 نیاز هر روز متفاوت تر از روز قبل پاسخ داده شه و هر روز جذابتر از روز قبل

اصلا شما این همه به آرایش صورتتون میپردازید به آرایش آلت تناسلیتونم میپردازین؟؟!!! نهایتش اینه که موم میندازین و چه میدونم تیغ میزنین دیگه!!! یکم ابتکار به خرج بدیدن یکم ذوق هنریتونو رو آلتتتون پیاده کنین. خدا رو شکر هیچ کی به جز شوهر آدم اونجا رو نمیبینه، چطور مردا ریش پرفسوری میذارن شمام ذوق داشته باشین کلی کار میشه کرد هر کار رو صورتتون میکنین رو آلتتون انجام بدید بذارید شوهراتون از دیدن شما تو خونه سیر باشن تا چششون به نامحرم خورد خودشونو ولو نکنن از حال نرن. زیبایی هاتونو سعی کنید فقط به شوهرتون و محارمتون نشون بدید نه اینکه تو خیابون خدایی نکرده خودتونو عرضه کنید.

۱۳۹۴/۲/۹ ۱۱:۱۹:۵۹
(ویرایش)

مریم جون باید یادمون باشه که کار به لج و لجبازی کشیده نشده باشه که اگر این شد باید یکی کوتاه بیاد و اعلام آتش بس کنه

بیشتر مشکلات با حرف زدن و گوش دادن به حرف همدشگه حل میشه

۱۳۹۴/۲/۹ ۱۱:۲۰:۰۵
(ویرایش)
شیوا جون نباید جلو بقیه قهر باشین باید کسی متوجه نشه
۱۳۹۴/۲/۹ ۱۱:۲۱:۵۶
(ویرایش)
من کل بدنم درد می کنه میل جنسیمم شدید کم شده این جور نبودن فوقش دو روز میل نداشتم حالا چهار پنج روزه میل ندارم هر کاری می کنم
۱۳۹۴/۲/۹ ۱۱:۲۲:۳۴
(ویرایش)
سلام به همه
۱۳۹۴/۲/۹ ۱۱:۲۴:۲۴
(ویرایش)
منم شوهرم عشقش بازیه منم چند بار بهش می گم به جا بازی زودتر بخواب کمبود خاب داری دی شب گوشی رو از دستش کشیدم بهش برخورد
۱۳۹۴/۲/۹ ۱۱:۲۷:۴۳
(ویرایش)
شیوا جون برو پیشش بهش خودتو بمال بگو عزیزم از صبح من تنها تو خونه منتظر توام چه طور دلت می اد حالا که خونه ای با هم نباشیم اگه می شه برای من بیش تر وقت بذار . من اینا رو به شوهرم می گم اثر داره تا رمانی پیش همیم ولی تا شب برم مسواک برنم فورن می ره بازی می کنه
۱۳۹۴/۲/۹ ۱۱:۲۸:۲۸
(ویرایش)

جای لج و لجبازی سعی کنید اول آرامشو تو خونتون برقرار کنید. دقیقا اعلام کنید آتش بس!!!

بعد در آرامش کامل باهم صحبت کنید به نتیجه میرسید صبور باشین چقدر زود ناامید میشین از کوره در میرین آخه شما

خودتونو عرضه کنین براش حالا که با گوشی بیشتر حال میکنه احتمالا تو خونه چیز بهتری برای حال کردن نمیبینه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران