تعداد بازدید : 19006
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۲/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۳/۲۴
کاربران آنلاین : 0
مامان دونه
۱۳۹۴/۲/۷ ۱۱:۰۴:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۱۹ ۰۲:۱۸:۱۱

مامانای آبان و آذر و دی 94

(ویرایش)
مامانای عزیزی که بچه نازشون دور و ور آبان و آذر و حتی دی به دنیا میاد بیاید تا آخرش باهم باشیم ;-)
۱۳۹۴/۲/۷ ۱۱:۰۶:۰۶
(ویرایش)
من که هنوز باورم نمیشه، یه وقتایی فکر می کنم نکنه خبری نیست و من توهم زدم. حس غریبیه.
۱۳۹۴/۲/۷ ۱۱:۰۶:۰۹
(ویرایش)
من که هنوز باورم نمیشه، یه وقتایی فکر می کنم نکنه خبری نیست و من توهم زدم. حس غریبیه.
۱۳۹۴/۲/۷ ۱۱:۱۳:۲۸
(ویرایش)
من الان 6 هفته و دو روزمه یعنی تو هفته هفتم هستم، فقط حسابی گرسنم میشه، همش دلم ضعف میره، همش بای در حال خوردن چیزی باشم وگرنه از شدت دل ضعفه حالم بد میشه، گاهی حالت تهوع خفیفی هم دارم که از همین هفته شروع شده. اگه اینجوری پیش بره تا آخر بارداریم خییییلی چاق میشم، اما خیلی بهتر از بد ویاری و حالت تهوع شدیده، خدا کنه هیچ کس ویار نیاد سراغش.
۱۳۹۴/۲/۷ ۱۱:۱۶:۰۵
(ویرایش)
کسی می دونه برای کاهش دل ضعفه چی خوبه؟
۱۳۹۴/۲/۸ ۰۹:۱۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۰:۰۸:۲۴
(ویرایش)
سلام مامان دونه ی عزیز،هروقت ضعف داشتی غذا بخورید،منم مثل شما بودم(هفته ششم)همیشه تو یخچال بودم،نگران چاقی نباش،کم بخور و همیشه بخور و غذاهای بی ارزش نخور،،من هفته به هفته مزاجم و خوراکم تغییر میکرد الانم که هفته ی یازدهم هستم دیگه ازون ضعفا زیاد خبری نیست و دارم به حالت عادیم برميگردم و چاقم نشدم
۱۳۹۴/۲/۸ ۰۹:۲۲:۴۵
(ویرایش)
مرسی ساناز جون. حتما به توصیه هات عمل می کنم، پس تا هفته یازده خوب میشم ، آخ جون.
۱۳۹۴/۲/۸ ۰۹:۲۳:۱۹
(ویرایش)
مرسی ساناز جون. حتما به توصیه هات عمل می کنم، پس تا هفته یازده خوب میشم ، آخ جون.
۱۳۹۴/۲/۸ ۱۳:۰۷:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۱۲ ۱۸:۳۰:۴۶
(ویرایش)
سلام عزیز.من هفته 11هستم .منم خیلی پر خوری میکنم تو این دوماه 5کیلو اضافه وزن دارم میترسم مشکلی پیش بیاد .ولی ضعف میکنم نمیشه چیزی نخورم:-)
۱۳۹۴/۲/۸ ۱۹:۳۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۷ ۰۶:۳۴:۱۳
(ویرایش)

سلام 

منم هفته نهم هستم . مادر شدن خیلی حس جالبیه . منم همش ضعف دارم و از بعضی غذاهام بدم  میاد هرچی هم میخورم بازم ضعف دارمsad

۱۳۹۴/۲/۹ ۰۰:۴۰:۵۳
(ویرایش)
واقعا این ضعف هم کلافه کنندس، بگیر نگیر هم داره، گاهی خوبم ولی گاهی یه دفعه حالم بد میشه از دل ضعفه. کاش یه راه حلی داشت. آخه ضعف می کنم و گرسنم میشه ولی هیچی هم دوست ندارم بخورم، زوری می خورم،
۱۳۹۴/۲/۹ ۰۰:۴۲:۱۵
(ویرایش)
من نمی دونم چرا هنوز حس مادر شدن ندارم، البته تازه هفته ششمم تموم شده . یعنی جلوتر برم این حس میاد؟
۱۳۹۴/۲/۹ ۱۲:۳۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۹ ۱۹:۵۸:۲۵
(ویرایش)
سلام من هفته یازده بارداری هستم ماهیچه های پام خیلی درد میکنه نمیدونم باید چیکارکنم 19 اردیبهشت وقت دکترمه برام دعاکنین
۱۳۹۴/۲/۹ ۱۲:۳۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۹ ۱۹:۵۸:۲۵
(ویرایش)
مامان دونه منم هنوز حسی ندارم بااینکه هفته یازدهم هستم بعضی وقتا فکرمیکنم اصلا باردار نیستم شاید توهمه فقط منتظرم برم سونوی غربالگری اونجا خیالم راحت شه
۱۳۹۴/۲/۹ ۲۱:۱۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۲/۱۰ ۱۸:۱۸:۰۰
(ویرایش)

من هم مامان آذر ٩٤ام 

خدايا شكرت 🙌
۱۳۹۴/۲/۱۰ ۰۹:۵۳:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۱۲ ۱۸:۳۰:۴۶
(ویرایش)
من دوهفته دیگه باید برم غربالگری..میترسم اخه منو شوهرم فامیلیم .البته تو فامیل مشکل خاصی نداشتیم منم هنوز حس مادری نداارم خخخخ
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران