تعداد بازدید : 1272
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۲/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۲/۲۸
کاربران آنلاین : 0
salam
۱۳۹۴/۲/۲۸ ۱۴:۱۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۴/۵ ۲۲:۱۲:۰۴

ارضا شدن

(ویرایش)

باسلام
موقع دخول ارضا نمیشم و حسی ندارم. به نظر شما مشکل از کجاست؟ طبیعی است؟ (البته موقع دخول پاها رو هم سفت میکنم و خیلی اجازه دخول نمیدم)
من ایران نیستم و با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۰۱۴ نمیتونم تماس بگیرم. ممنون میشم برای تماس تلفنی راهنمایی کنید.
باتشکر

۱۳۹۴/۲/۲۸ ۱۵:۵۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۴/۲۰ ۱۸:۳۳:۵۱
(ویرایش)

دوست عزیز در کل منظورتون اینه که موقع دخول  حس خوبی ندارید؟چون گفتید پاهاتون رو سفت میکنید و حسی ندارید...این یعنی یک جور مقاومت ذهنی و در نهایت جسمی نسبت ب سکس..

اگر حسی ندارید پس ارضا نشدن کاملا طبیعیه.

اما یک نکته ای ک خیلی مهمه اینه که خانمها فقط از راه دخول ب ارگاسم نمیرسند .یکسری از خانمها از طریق تحریک نقطه کولیتوریس ارگاسم میشن..عده ای از طریق تحریک نقطه جی که هم میت.نه با دخول اتفاق بی افته و هم تحریک این نقطه با انگشت...و عده ای از هر دو راه...و تعدادی هم ک کلا ارگاسم رو تجربه نکردند.

در هرصورت فکر میکنم بهترین راه اینه که ب یک مشاور ک تخصص در زمینه سکس تراپی داره مراجعه کنید تا ببینید علت مقاومت شما در مقابل عمل دخول چیه.و بعد از رفع این گره ذهنی اونوقت ببینید ک واکنش بدنتون بیشتر تو کدوم قسمت هست برای ارگاسم.نقطه جی یا کولیتوریس...

۱۳۹۴/۲/۲۸ ۱۸:۱۶:۵۴
(ویرایش)

ممنونم از پاسخگویی.

دو تا نکته در مورد من هست:

۱. من موقع سکس پاهامو سفت میکنم و انگار یه جور مقاومت به همین دلیل اجازه دخول نمیدم و اگر هم دخول صورت بگیره با درد همرا ه هست و یا شاید ترس و هیچ حس لذتی نداره. احساس میکنم واژنم بسیار تنگ هست و این ممکنه به دلیل سفت کردن خودم باشه و یا ممکنه واقعا تنگ باشه

۲. حتی اگر دخول هم صورت بگیره برای من لذت بخش نیست که ممکنه به دلیل سفت کردن خودم باشه و یا اینکه از طریق دخول ارضا نمیشم ولی از طریق تحریک نقطه جی ارگاسم میشم

اگر همسرم تنها از طریق دخول ارضا بشه باید چه کار کرد؟

۱۳۹۴/۲/۲۸ ۲۱:۰۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۹ ۲۲:۰۵:۲۳
(ویرایش)

دوست عزیز ممکنه به احتمال زیاد مشکل شما واژینیسموس باشه. لطفا این تاپیک را نگاهی بیندازید . بارانا جان در مورد این مشکل و راه حلش مفضل توضیح دادند:

http://mamasite.ir/fa/forum/100629/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3(%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9%DB%8C)-_%D8%B3%D8%A7%D9%84139-

۱۳۹۴/۲/۲۸ ۲۱:۲۵:۳۰
(ویرایش)

ممنونم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728