تعداد بازدید : 6627
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۳/۱۱
کاربران آنلاین : 0
مامان دونه
۱۳۹۴/۲/۲۹ ۲۳:۳۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۱۹ ۰۲:۱۸:۱۱

به نظرتون دختره یا پسر؟

(ویرایش)
سلام، من هفته دهم هستم و خیلی کنجکاوم زودتر بدونم جنسیت بچم چیه! لطفا از علائمتون بگید ببینیم میشه پیش بینی کرد؟
۱۳۹۴/۲/۲۹ ۲۳:۵۱:۱۲
(ویرایش)
خودم ، زیاد حالت تهوع ندارم، البته گاهی صبحها با بوی بعضی چیزا حالم بد میشه ولی گلاب به روتون تاحالا بالا نیاوردم، علاقه به گوجه سبز و مخصوصا خیار با نمک دارم، از بوی گوشت یا جوجه که دارن کباب می کنن حالم بد میشه و ازش متنفرم، اصلا از کباب و جوجه بدم اومده مخصوصا اگه موقع درست کردنش بالا سرش باشم، کلا گوشت زیاد دوست ندارم دیگه، خیلی زود خسته میشم و به نفس نفس میفتم. عاشق خیار شدم و اگه کم کم روزی دوتا نخورم حالم بد میشه. گاهی انقدر چیزای سرد می خورم که مجبور میشم یه تیکه نبات بزارم گوشه لپم که حالم بهتر بشه. خوابم شبا خوبه اما کلی تا صبح خواب میبینم، تو طی روز به خواب عمیق نمیرم انگار همشو بیدارم.... صدای ضربان قلبش هم تو هفته هشتم 174 بود ....فعلا همین اگه چیزی بود بازم میگم
۱۳۹۴/۲/۳۰ ۰۷:۱۸:۲۰
(ویرایش)
راستی با خوردن چیزای شیرین مثل کلوچه یا بیسکوییت یا خرما دهنم بد مزه میشه، یه مزه تقریبا شیرین . خیلی بده، یه چیز ترش می خورم بهتره حالم ولی اینجوری هم نیست که بگم عاشق ترشی هستم، فقط با خوردن شیرینی جات دهنم بد مزه میشه.
۱۳۹۴/۲/۳۰ ۰۷:۱۹:۲۰
(ویرایش)
پس کجاااااایید، بیاید یه چیزی بگییییید ....
۱۳۹۴/۳/۱ ۱۸:۰۱:۲۸
(ویرایش)
پس چرا هیچکس هیچی نمی گه.... :-(
۱۳۹۴/۳/۱۱ ۱۵:۵۷:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ ۲۳:۳۵:۵۱
(ویرایش)

مامان دونه من هفته ١٦ بارداري ام  خيلي حالتهام شبيه شماست همه ميگن دختره ٢ هفته ديگه ميرم براي تعيين جنسيت

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران