تعداد بازدید : 1930
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۳/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۳/۲۵
کاربران آنلاین : 0
rozbeh
۱۳۹۴/۳/۲۳ ۱۸:۲۳:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۳/۲۳ ۱۹:۴۵:۳۷

مشکل ارگاسم،درخواست تجربه و نظر شخصی خانم ها

(ویرایش)

سلام

من  آقایی 23 ساله هستم که  با همسرم که 19 ساله میباشد مدت دو ماهی هست ازدواج کرده ام و در دوران عقد هستیم

ایشان نه مشکل خاصی دارند و نه وسواس هستند و نه دچار افسردگی و خوش خنده البته با روحیه یکم حساس وحوزوی

من در هنگام همبستری با همسرم  با این که باهم رابطه عاطفی خوبی داریم همچنین مقدمات برای رسیدن به ارگاسم یک زن را حدود یک ساعت از جملات عاطفی و ماساژ قسمت های مختلف بدن همسرم رو انجام میدهم ،ایشان ادعا دارند که از این همبستری لذتی نمی برند و بنا به گفته خانمم این کار ها برایش بی تفاوت هست و اصلا معنی لذت جنسی را نه میداند چیست و نه حس میکند!!!

البته ترشح ماده لزج به مقدار قابل توجهی از واژن ایشان خارج میشود(به اندازه شاید 30 تا 40 سی سی  به اندازه یک سانت  ته استکان) و همچنین موقعی که کلیتوریس ایشان را با دست به آرامی تحریک میکنم دچار انقباض و درد در ناحیه لگن میشوند و حس لذت ندارند حتی صورت خود را هم ترش میکند.

ولی در کل در حین رابطه بیشتر چشمان خود را بسته و مثل یک انسان بی تفاوت رفتار میکند.البته منظور از رابطه منظور نوازش و سایر کار ها به غیر از دخول می باشد.

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید من چون شدیدا گرم مزاج هستم و از این قضیه واقعا اذیتم هستم.

از سایر دوستان خانم یا آقا لطفا تجربه خود را بیان کنند،این که حس لذت در زنان یعنی چه نشانه هایی دارد،و چه پیشنهاد یا نظری دارند.

ممنون میشم اگه بی پاسخم نگذارید.

۱۳۹۴/۳/۲۳ ۲۱:۵۴:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۴ ۰۱:۰۰:۴۷
(ویرایش)

بهشون زمان بدید

دختر خانوم ها مخصوصا کسانی که تجربه ی دوستی یا رابطه با جنس مخالف رو به هر نحوی نداشتن دیر تر با حس لذت کنار میان

یعنی یه جورایی ناخودآگاه دلشون نمی خواد لذت ببرن که یه وقت به نظر طرف مقابلشون بی بند و بار و... به نظر نیان

بهشون زمان بدید سعی کنید از تمایلاتش بیشتر بشنوید

باهاش حرف بزنید و از علایقش بشنوید

کم کم درست میشه

اگر نشد اونوقت می تونید به ماشوره یا پزشک رو بیارید

۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۳:۳۸:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

http://movafaghbashi.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B5%D9%88%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C.html

لطفا به این سایت مراجعه کنید مطالب مفیدی توش هست. اگه فیلتر بود از فیلترشکن استفاده کنید. براتون ارزوی موفقیت میکنم

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران