تعداد بازدید : 1697
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۷/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۸/۲۴
کاربران آنلاین : 0
Mona2(488)
۱۳۹۴/۷/۲۵ ۱۶:۱۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۲۱:۳۵:۱۱

واژینسموس

(ویرایش)

من دوماهه ازدواج کردم ولی نمیتونم عمل دخول رو انجام بدم. دکتر رفتم گفته سعی کن میتونی. اما نیتونم. گفت اگه میخوای بیا با تیغ برات بزنم. اما شوهمرم نمیزاره. من یه خانم شاغلم و زیاد وقتی برای درمانهایی گه گفتید رو ندارم.
و شوهرمم همینطور . خیلی ساعت کاریمون زیاده درواقع مجبوریم. نمیتونیم از کارمونم بزنیم. چون مشکلات زیادی داریم. من روشهای درمانیتونو خوندم اما من علاوه براینکه وقت ندارم. مهمتراز همه اینه که من اصلا نمیتونم این کارایی که میگیدو انجام بدم. درواقع من اصلا جرات دست زدن به واژنمو ندارم. اصلا زیاد اطلاعاتی ندارم پرده کجاست و چجوریه.. نمیدونم چرا ولی من اصلا نمیتونم به کلیتوریسم خودم دست بزنم و حتی اجازه دست زدن به همسرم هم بدم. چون احساس میکنم خیلی حساسه و درد میکنه. در کل اصلا نمیتونم دست بزنم. دلیلشم نمیدونم.. در کل میخوام بگم من خودم محاله بتونم این ورزشها و کارهایی که میگیدو انجام بدم. نه انگشت، نه جسم خارجی و نه هیچ چیز دیگه. توروخدا کمکم کنید. من برای این زندگی بدبختی ها کشیدم تا جور شد. بخدا دلم مرگ میخواد با این وجود. چون الان تو زندگیم خیلی مشکلای دیگه هم هست. با اینکه اول زندگیمه ولی مشکلاتم زیاد. کمکم کنید.

khodaaaa
۱۳۹۴/۷/۲۵ ۱۶:۴۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۲ ۰۱:۵۷:۲۹
(ویرایش)
مونا جون امیدوار باش حتما درمان میشی. مطمئن باش فقط باید یکم وقت بذارین به
سلام خدا.........
من بانوی 85 ام هستم
خیلی ازت ممنونم. دوست دارم
۱۳۹۴/۷/۲۵ ۱۷:۴۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۷/۲۵ ۱۷:۴۷:۲۶
(ویرایش)

سلام عزیزم

امیدوارم مشکلاتت هرچه زودتر حل بشه

خانمب من وهمسرم هم همین مشکلو داشتیم اما 3ما بعد از ملاطفت وعشقولانه ای های زیاد و=دوتایی تونستیم حلش کنیم شما هم میتونی نگران نباش دوتاییتون باید بخواین میشه

۱۳۹۴/۸/۲۴ ۰۱:۳۴:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۷ ۱۵:۰۲:۲۲
(ویرایش)
عزیزم من چیزی به نام بوتاکس شنیدم که ظاهرا اخرین راه حل هست.با یه دکتر در موردش صحبت کن ببین چیه
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران