تعداد بازدید : 1424
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۷/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۸/۱۴
کاربران آنلاین : 0
negar20
۱۳۹۴/۷/۲۵ ۱۷:۴۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۷/۲۵ ۱۷:۴۷:۲۶

منم اره

(ویرایش)

سلام خانمها منم الان 2ساله خونه خودم هستم بعد از نردیکی پریودام نامنظم شد بعد یه دوره درمان خوب شد وحالا با خوردن صبح عرق رازیانه وعصر بومادران پریودیام منظمه ودر حال اقدام هستم دوستان دعا کنین خدا به منم نی نی بده به شما هم اره انشالله

بای

۱۳۹۴/۸/۴ ۱۱:۲۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۱ ۰۰:۰۰:۲۰
(ویرایش)
نگار عزیز ایشااله ک امسال نی نی دار میشی.منم مثل شما منتظرم.دعا میکنم خدا ب هردومون یه نی نی سالم بده.
۱۳۹۴/۸/۱۰ ۱۴:۱۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۶ ۱۳:۴۱:۴۸
(ویرایش)

سلام دوستان خیلی دوران سختی و داریم میگذرونیم منم 7ماهه اقدامم شماها مشکلتون چیه؟ایشالا خدا به همه منتظران لطفشو عنایت کنه وماهم به زودی از این آزمایشش قبول کنه و فرزند نیک وصالح به هممون عنایت کنه .الهی آمین

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۱۰ ۱۴:۱۰:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان خیلی دوران سختی و داریم میگذرونیم منم 7ماهه اقدامم شماها مشکلتون چیه؟ایشالا خدا به همه منتظران لطفشو عنایت کنه وماهم به زودی از این آزمایشش قبول کنه و فرزند نیک وصالح به هممون عنایت کنه .الهی آمین

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۱۰ ۱۴:۱۰:۵۵
(ویرایش)

۱۳۹۴/۸/۱۰ ۱۴:۱۱:۰۴
(ویرایش)

۱۳۹۴/۸/۱۴ ۱۱:۱۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۶ ۱۳:۳۵:۵۸
(ویرایش)

اشالله بچه خوشگل خدا بهت میده . مشکل من اینه که شوشو صبخ با دست خواست منم نه گفتم و فعلا قیافه گرفته....

پسرم عشق مامان
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران