تعداد بازدید : 4262
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۸/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۸/۲۹
کاربران آنلاین : 0
شادی-2
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۴:۳۱:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸

من نی نی میخوام.خیلی زود

(ویرایش)

سلام .من6 ماهه نی نی میخوام ولی نشده هنوز.

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۲۲:۰۳:۲۱
(ویرایش)

کیا طاقتشون کمه؟چکار کنیم اخه؟6ماه روز بروزشو میشمرم،روزی که قرار پریود بشمsadنمیدونین چقدر امیدوارم،اما بعدش.....

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۰۹:۲۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۶ ۱۳:۴۱:۴۸
(ویرایش)

سلام شادی عززززززیزززم چرا انقد غصه میخوری گلم الهی بگردم منم مثل شما چشم انتظارم 7 ماهه تنبلی تخمدان دارم عزیزم عکس رنگیم نرمال بود آز شوهرمم نرمال بود ولی این و بدون تو کار خدا یه حکمتی هست شاید هنوز وقتش نشده که ما مادر بشیم عزیزم تو تنها راهت اینکه بدون هر استرسی زیر نظر دکتر بری که داروی محرک تخدان بهت بده و اقدام داشته باشی و به اقداماتون به چشم زناشویی همیشگیتون نگاه کنی .پوزیشنتون برای نزدیکی حالت سجده ای باشه بعد ارضا شدن همسرت ده دقیقه به همون حالت باش بعد به پشت بخواب و پاهاتو نیم ساعت بالا بگیر زیر کمرتم بالش بذار چند ساعت اصلآ دستشویی نرو.توکل کن به خدا خیلیا شرایط ما رو دارن اما روحیشون و نباختن عزیزم و به راهشون با امید زیاد ادامه دادن و خدا اولاد سالم قسمتشون کرده تازه ما که مشکلامون اصلآ خداروشکر حاد نیست کسایی هستن با یه لوله باز نتیجه گرفتن کسایی هستن که شوهرشون مشکل وخیم داشته ولی لطف خدا شامل حالشون شده وکسی بوده که حتی با نصف یدونه تخمدان بخاطر مشکلی که داشته یک تخمدان ونصفیشو برداشته بوده ولی بعد از بیست سال خدا بهش لطفشو عنایت کرده وباردار شده .پس از خدا از رحمتش نا امید نشو ولی تنها کار برای اینکه به حاجت دلت برسی اینکه استرس نداشته باشی

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۰۹:۳۵:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۶ ۱۳:۴۱:۴۸
(ویرایش)

زنی  زیبا ونازا پیش پیامبر زمانش میرود ومیگوید از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر وقتی دعا میکند و وحی میرسد  او نازا خلق کردم.زن میگوید خدا رحیم است ومیرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید نازا و عقیم است.زن اینبار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر وقت زن را با کودکی در آغوش میبیند با تعجب از خدا میپرسد :بارالها  چگونه کودکی دارد او که نازا خلق شده بود!!!!؟ وحی میرسد:هر بار گفتم عقیم است او باور نکرد و مرا رحیم خواند.رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت.

چه خوب بود اگر غمها را در برابر رحمت الهی باور نمیکردیم....توکلت علی الله با دعاسرنوشت تغییر میکند....از رحمت الهی نا امید نشوید اینقدر به درگاه الهی بزنید تا در باز شود....

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۵:۵۰:۰۳
(ویرایش)

anim2-40چه قشنگ بود

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۹ ۱۹:۰۵:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۴ ۱۳:۰۴:۴۸
(ویرایش)

گریه م گرفت .خدایا  دامن همه منتظرارو به موقعش سبزکنcry

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403