تعداد بازدید : 77478
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۹/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۴/۲۹
کاربران آنلاین : 0
nazi-2
۱۳۹۴/۹/۲ ۰۹:۱۰:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲ ۱۳:۵۷:۱۲

ارگاسم

(ویرایش)
سلام خسته نباشید من زمانی که باشوهرم سکس میکنم دفعات زیادی ارضا میشم جوری که حتی دیگه حس ندارم چیکار کنم کمتر به ارگاسم برسم
۱۳۹۴/۹/۲ ۱۱:۳۸:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۶ ۱۳:۳۵:۵۸
(ویرایش)

نازی جوووووون منم مثل توام . 3 بار من 1 بار همسر . این واسه ما یه قانون شده. ایرادی نداره ....

پسرم عشق مامان
۱۳۹۴/۹/۶ ۰۱:۱۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۲ ۰۱:۵۷:۲۹
(ویرایش)
خدا رو شکر کنید من اصلا تا حالا ارگاسم نداشتم Wow!!!
سلام خدا.........
من بانوی 85 ام هستم
خیلی ازت ممنونم. دوست دارم
۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۱۰:۰۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۶ ۱۲:۴۷:۲۴
(ویرایش)

خوبه که ،، من اصلا نمیتونم با دخول به ارگاسم برسم و این برام معضل شده

همیشه چیز بهتری داره انتظارتو میکشه، پس رو به جلو...حرکت!
۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۱۰:۲۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۱ ۲۳:۴۹:۱۶
(ویرایش)

من هم موقع رابطه دفعات زیادی ارضا میشم و این موضوع برای همسرم لذت بخشه وبه قول خودش بیشتر حال میکنه چون میدونه که میتونه همسرشو به ارگاسم برسونه و راضیش کنه

در رندگی مهم نیست به کجا می رویم،

مهم آن است که با چه کسی سفر میکنید
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ ۰۴:۳۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۲۰ ۰۹:۳۹:۵۹
(ویرایش)

سلام بچه ها. نازی جون فسمیرا جون و مامان طاها شما با دخول 3 بار ارضا میشین؟ من چیکار کنم با دخول ارضا شم؟ من فقط با مالش و خوردن کلیتوریس توسط همسرم و یا نهایتا توسط مالش آلت همسرم به کلیتوریسم اونم حدود 10 دقیقه بعد ارضا میشم. پیشنوازی هم داریم. همون یه بار هم کافیه. اونایی که با دخول ارضا میشن در حین دخول کلیتوریسشون هم درگیره؟ یا میشه بدون اینکه کلیتوریس درگیر باشه و فقط دخول باشه به ارگاسم رسید؟آخه مدیر سایت میگه عضو اصلی شهوانی زن کلیتوریسه و اصلاً اونه که باعث ارگاسم میشه.  اندازه آلت همسرتون هم واسه ارگاسم به نظر خودتون تاثیر داره؟ ارضا که میشین ترشح هم میپاشه بیرون؟ چ جوری میشین؟

۱۳۹۴/۱۲/۱۹ ۰۴:۳۳:۲۳
(ویرایش)

من وقتی میخوام ارضا شم اول یه حس قلقلک خاصی اطراف کلیتوریسم میاد بعد کل بدنم یه جوری میشه و بعد یه جوری میشم که حتماً باید ناله کنم و جیغ بزنم. بعد هی خودمو جمع می کنم و از اونجا بعد کلیتوریسم حساس میشه و اصلاً نباید طرفش رفت. ولی اصلاً جوری نیست که انرژیم تحلیل بره(آخه شنیدم بعد ارگاسم انرژی تحلیل میره). من شنیدم ارگاسم زنان جوریه که کل بدن خصوصاً زانوها میلرزه ولی من همچین لرزشی حس نمیکنم. تازه شنیدم که موقع ارگاسم واژن و لگن زن حرکات ریتمیک و نبض مانند پیدا می کنه، این حالت رو خودم خیلی حس نمی کنم ولی شوهرم وقتی دست روی پرینه(بین واژن و مقعد) من میذاره میگه حسش میکنه ولی اگه انگشتش توی واژنم باشه حسش نمیکنه. به نظر شما من اصلآً این حالت من ارگاسمه؟ ارگاسم از طریق دخول کیفیتش با ارگاسم از طریق کلیتوریس چ فرقی میکنه؟ کدوما لذتش بیشتره؟ تکنیکش چیه که از راه دخول ارضا شم؟ من شنیدم بعد زایمان بهتر میشه از راه دخول ارضا شد و قبل زایمان اکثراً کلیتورال ارضا میشن. درسته؟

۱۳۹۴/۱۲/۱۹ ۰۸:۵۹:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۷ ۱۱:۵۸:۳۰
(ویرایش)

سلام منم ازراهه دخول اصلاارضانمیشم 

وفقط بامالش وتحریک بادست  وخوردن کلیتوریس توسط شوهرم فک میکنم حالم عوض میشه وخیلی کوتاه ویه لرزکمی حس میکنم بیشتربدنم رومیگیره که اینوفقط خودم حس میکنم وخیلی زودمیگذره 

این همون ارضاشدنه یانه چون خیلی زودتموم میشه شاید2یا3 ثانیه

اااااالهی293

شادی هستم
20ساله اخرین پری 23فروردین دوره30 روزه ومنظم
صبح25اردیبهشت بلاخره به ارزوم رسیدم و بی بی چک ام مثبت شد
30اردیبهشت ازدادم ازمامان شدنم مطمئن شدم
خیلی حس خوبیه ان شاالله قسمت همگیتون
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ ۱۲:۴۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۶ ۱۳:۳۵:۵۸
(ویرایش)

از طریق کلیتوریس هم درسته...

پسرم عشق مامان
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ ۱۳:۳۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۱ ۲۳:۴۹:۱۶
(ویرایش)

مستانه جون هرکس یجور ارضا میشه من خودم گاهی اصلا ارضا نمیشم گاهی بیش از7.8 بار ارضا میشم.پس نگران نباش که چرا هنگام دخول ارضا نمیشی.

میتونی وقتی دخول داری همش به لذتی که موقع مالش کلیتوریست فکر کنی.اونجوری هم ارضا میشی.

من وقتی دخول انجام میشه بعد ازچند بار عقب جلو کردن دور الت همسرم سفیدمیشه که اون مایع سفید همون ارضا شدنمه.اصلا پاچشی نداره.هرچی بیشتر ارضا شم اون مایع هم بیشتر میشه همین

در رندگی مهم نیست به کجا می رویم،

مهم آن است که با چه کسی سفر میکنید
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ ۱۶:۲۵:۰۴
(ویرایش)

بعید میدونم این که دور آلت همسرتون سفید میشه (اون مایع سفید)مربوط به ارضا شدنتون  باشه. اون همون مایه شهوت و ترشحات واژن شماست که بعد از تحریک ترشح میشه.(البته ترشحات من زمان تخمک گذاریم مثل سفیده تخم مرغ سفید و کمی چسبناکه، این شاید همون مایعه) مگه اینکه این مایع با جستن و حالت نبض مانند از واژنتون بریزه(یعنی همزمان با انقباضات واژن). ولی جالبه تو بعضی فیلمای پورنو مایع زیادی با فشار می پاشه بیرون.

من دوست دارم به حالتی دست پیدا کنم که همونطور که شوهرم داره دخول می کنه ارضا شم و شوهرم انقباضات واژنم رو از طریق آلتش حس کنه و همزمان ارضا شیم. ولی نمیشه که نمیشه.

۱۳۹۴/۱۲/۱۹ ۱۸:۴۲:۴۸
(ویرایش)

شماها هم بعد از اینکه با کلیتوریس ارضا شدین کلیتوریستون به طرز وحشتناکی حساس میشه و نباید دستش زد؟

بعد یه سوال دیگه: شماها که از راه دخول ارضا میشین همزمان با دخول ، خودتون کلیتوریستون هم مالش میدین؟

شماها هم حالتتون جوری عوض میشه که شوهرتون میفهمه دارین ارضا میشین یا خودتون بهش میگین ارضا شدین؟

۱۳۹۴/۱۲/۲۰ ۱۷:۴۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۱۰ ۱۲:۵۲:۳۵
(ویرایش)

سلام خوش بحالتون من که از وقتی باردارشدم تاحالاکه ۸ماهمه هربارکه سکس داشتیم ارضاع نشدم شمامیدونیدچرااینجوری شدم چکارکنم که مشکلم حل بشه شمامیتونیدکمکم کنید

۱۳۹۴/۱۲/۲۰ ۲۱:۵۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)
Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۴/۱۲/۲۰ ۲۲:۰۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
۱۳۹۵/۶/۲۱ ۲۳:۴۱:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۰۱:۵۵:۰۲
(ویرایش)

سلااااااام خانوما خیلی خوبه که مثل من هم خانومایی هستن...من با دخول ارضا نمیشم وشنیدم کسایی که با دخول ارگاسم نشن احتمال اینکه پسردار بشن کمه..اما من خیلی نی نی پسر دوست دارم..الان مشکل اول که ارضا نشدنمه یادم رفته غصه ی دوم اومده سراغم که اگر ربطی به پسر داری هم داشته باشه خیلی ناامید میشم راستی عیدتوووووووون مبااااارکflower

خداجون ممنونم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران