تعداد بازدید : 3457
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۹/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۹/۲۶
کاربران آنلاین : 0
paria banoo
۱۳۹۴/۹/۲۳ ۱۳:۵۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۳:۴۸:۳۲

سوال خیلی اورژانسی ی ی ی

(ویرایش)

سلام.خسته نباشین.لطفا زود ج بدین.من در دوران عقد هستم.حدود ۱۲ روز پیش با نامزدم رابطه داشتم.که از پشت بود.دخول به واژن صورت نگرفته.از کاندوم هم استفاده شده بود.الان ۲ روز از پریودم میگذره.البته ماه قبل هم با ۶ روز تاخیر پ شدم.علایمی هم مثل سینه درد که همیشه قبل پ دارمو هم دارم.الان ممکنه حامله باشم؟نیازه برم تست؟با این اوصاف بارداری امکان داره؟کی برم تست اگه نیازه؟خواهشا زود ج بدین.

۱۳۹۴/۹/۲۳ ۱۴:۴۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۲۲:۲۱:۱۱
(ویرایش)

سلام، بی بی چک از داروخونه بگیر بزن، اصلا هم استرس نداشته باش حامله نیستی، من خودم در دوران عقد بیست تا بی بی چک زدم همه منفییی :-)

۱۳۹۴/۹/۲۳ ۱۴:۴۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۱۴:۰۶:۰۰
(ویرایش)

سلام پریا جونم اصلا ناراحت و نگران نباش اصلا اصلا ممکن نیست که با داشتن رابطه از پشت حتی اگه از کاندومم استفاده نکرده باشید و منی داخلش ریخته باشه ( که برا شما اینجوری هم نشده) باردار شده باشی درد سینه ام طبیعیه آخه وقت پریودته بعدشم خودت اشاره کردی که ماه پیشم دیر پریود شدی  من مطمئنم باردار نیستی البته اگه مطمئنی که مایع منی در واژنت نریخته باشی

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۴/۹/۲۳ ۱۴:۵۴:۰۲
(ویرایش)

سلام سعیده جون.نه بابا کاندوم هم بود.با وجود همهی اینا نگرانم.۲ روزه دارم زعفرون میخورم.اما انگار نه انگار.از  چند روز پیش گاهی یه دردایی تو شکمم میپیچه ها که همیشه قبل پریود اینجوری میشم.اما نمیدونم چرا نمیاد دیگه!واسم دعا کن

۱۳۹۴/۹/۲۳ ۱۴:۵۵:۱۲
(ویرایش)

سلام خانم اکبری.انشالا که نباشم.خیلی استرس دارم.دعا کنین واسم

۱۳۹۴/۹/۲۳ ۱۴:۵۷:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۱۴:۰۶:۰۰
(ویرایش)

نه عزیز جان اولا وقت پریودته به همین خاطر دوما تلقین کردی ناراحت نباش

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۴/۹/۲۳ ۱۵:۰۱:۲۷
(ویرایش)

اره شاید.شایدم بخاطر استرس عقب افتاده.نمیدونم.

۱۳۹۴/۹/۲۴ ۲۳:۴۱:۲۹
(ویرایش)

خیلی استرس دارم.خیلی.خیلی میترسم.با اینکه شرایط جوری بود که نمیشه اما میترسم.میگم نکنه مایع رفته من متوجه نسدم.واسم دعا کنین

۱۳۹۴/۹/۲۶ ۰۰:۱۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۶:۳۸:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان خسته نباشید من قرص نووژسترول 1.5دوتا خورده بودم در تاریخ 1اذر. در تاریخ 8اذر به مدت دو روز خونریزی داشتم بدلیل استفاده از قرص. ناه پیش24ابان پریود شدم اما این ماه از 8اذر که خونریزی داشتم به مدت دو روز. در واقع 24این ماه هم باید پریود میشدم اما امروز که 26اذره دو روز عقب انداختم چیکار کنم نگرانم ممنون میشم کمک کتید از خانم دکتر هم پرسیدم فعلا جواب ندادن

۱۳۹۴/۹/۲۶ ۰۲:۲۴:۵۵
(ویرایش)

دوستان ممنون میشم جواب منو هم بدید

۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۲:۳۳:۴۱
(ویرایش)

نگرانم النا جون نمیدونم چیکار کنم اخه دوتا نووژسترول1.5خوردم 8اذر به مدت دو روز خونریزی داشتم مثل پریودی 

۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۲:۳۶:۰۵
(ویرایش)

و اینکه سه روز پیش از راه مقعد برای اولین بار رابطه داشتم منی ریخته نشده اما پیشاب احتمالا یکم ریخته شده در مقعدم از اینم نگرانم که شاید بخاطر رابطه مقعدم پریود نمیشم 

۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۵:۵۵:۴۴
(ویرایش)

میشه کمکم کنین

۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۶:۳۰:۳۹
(ویرایش)

به خانم دکتر هم پیام دادم جواب ندادن 😔😔😔😔😔

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج