تعداد بازدید : 24657
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۹/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۹/۲۶
کاربران آنلاین : 0
سعیده-3
۱۳۹۴/۹/۲۴ ۱۵:۵۰:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۱۴:۰۶:۰۰

بعد چند ماه اقدام باردار شدید

(ویرایش)

سلام دوستان من برا اولین بار بعد چهار سال این ماه اقدام به بارداری کردم ولی نتیجه نگرفتم خیلی ناراحت شدم شاید الان دارید به من می خندید که اولین بار خیلی زوده چه خبرمه؟؟؟؟؟ ولی پیش خودم میگم اگه بار دوم و سوم و .... نتیجه نگرفتم چیکار کنم؟ این پست باز کردم تا شماها چه اونایی که باردارید و چه اونایی که مثل من درحال اقدام هستن با هم در ارتباط باشیم و بگید برا شماها که باردارید بعد جند ماه باردار شدید و شماها که شروع کردید چند ماه شروع کردید اینجوری فک کنم یه خورده از استرسم کم بشه
 ممنون میشم اگه در حقم خواهری کنید و باهم در ارتباط باشیم

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۴/۹/۲۴ ۲۰:۱۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۱ ۰۰:۰۰:۲۰
۱۳۹۴/۹/۲۴ ۲۳:۵۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸
(ویرایش)

سلام عزیزم،من با این ماه شد ماه8 اقدام.میگن تا6ماه طبیعیه بعد از 6ماه برو چکاب و شوهرتم آزمایش اسپرم بده،من درکت میکنم.انشالله زود باردار بشی.ورزش بکن و اسید فولیک یادت نره

من اومدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۰۰:۰۴:۱۲
(ویرایش)

من پارسال بچه میخواستم،عفونت گرفتم 6ماه طول کشید خوب بشم.امسال دچار تنبلی خفیف تخمدان شدم.لاغر هستم اما ازمایش خون دادم و هورمون دی هیدرو تستسترونم بالا بود .صورتم پر از جوش شده که اصلا خوب هم نمیشه.قبلا پوستم مثل آینه بود اما الان پر از جوش😩چند وقته خیلی تنبل شدم،از جام تکون نمیخورم،چندروز ورزش رو شروع کردم،گفتم شاید بخاطر تنبلی خودم،تخمدوناهم تنبل شدن😂😂😂😂

من اومدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۰۰:۵۳:۳۵
(ویرایش)

شادی جونم بارداری یا بازم دارید اقدام میکنید؟

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۱۱:۲۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۲۲:۲۱:۱۱
(ویرایش)

شادی جون من شنیدم تنبلی تخمدان میتونه به خاطر بالا بودن هورمون استرس که کورتیزول هست هم باشه پس سعی کن آروم باشی عزیزم و درمان کن ویوگا برو، غذاهای گرم برای تقویت تخمدان و رحمت بخور، کیسه ی آب گرم هم بذار

سعیده ی عزیز شما هم خیلی استرس داری ها، من تجربه ی شیش نفر رو میگم: زن داداش اولیم دو سال طول کشید به خاطر زخم رحم و استرس 2) زن داداش دومیم نه ماه طول کشید که باردار شد به خاطر عمل واریکوسل برادرم 3) زن داداش سومیم بار اول باردار شد، باور کنید ایقدددد آدمم بی خیالیه که نگووو 4) خواهرم بار دوم 5) دوستم  بار هفتم که دو بار آخر رو دو دوره کلومیفن خورد، و خودم بار سوم  ولی من خیلی غذاهای گرم خوردم و همش روی تخمدانام کیسه ی آب گرم میذاشتم که واقعا فعالش کرده بود. امید به خدا همه دیر و زود میشن

۱۳۹۴/۹/۲۵ ۱۴:۳۷:۳۷
(ویرایش)

سلام عزیزم.من پارسال تنبلی تخمدان نداشتم،اما امسال فوق العاده تو استرس و ناراحتی بودم طوری که رفتارای تهاجمی داشتم و از استرس دستو پاهام میلرزید،خدا خیر نده خواهرشوهرو مادرشوهرمو که خیلی اذیتم کردن.الان که ازشون دورم آروم ترم. من هنوز تو اقدامم

من اومدم
۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۰:۴۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۲:۱۷:۳۷
(ویرایش)

بچه ها اگهخ بخوایم براحاملگی اقدام کنیم قبلش برای اینکه از سلامتیمون مطمئن شیم چه ازمایشاتی رو پیشنهاد میدین

هنوز هم نمیدانم اینجا چه فصلی ایست که من کال ماندمو بتو نرسیدم
۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۵:۲۵:۱۵
(ویرایش)

سلام سامی جون باید بری پیش دکترت ازش بخوای یه چکاب کامل برا خودت بنویسه باید چندماه حداقل یک ماه قبل فولیک اسید بخوری البته من به دکتر گفتم چه واکسنی صلاح میدونید بزنم یپشنهاد داد کزاز بزنم بعدشم علاوه بر فولیک اسید مولتی ویتامین هم داد اینارو مخصوصا فولیک اسید بخور بعد اقدام کن موفق باشی راستی شماهم مثل ماها چون داری اقدام به بارداری میکنی بیا تو پست ( مامانهایی که تازه برا بارداری اقدام میکنن) باهم باشیم و اطلاعاتمونو بیشتر در اختیار همدیگه بذاریم

خدایا شکرت که باردار شدم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران