تعداد بازدید : 10723
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۹/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
کاربران آنلاین : 0
سعیده-3
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۰۱:۰۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۱۴:۰۶:۰۰

مامانایی که تازه برا بارداری اقدام میکنید بیایین باهم باشیم

(ویرایش)

سلام بچه ها اونایی که برا بارداری در حال اقدام هستن و اونایی که تازه شروع کردن مثل من بیایین باهم باشیم مثل خواهر همدیگه رو راهنمایی کنیم فقط خواهشا در پستتون قید کنین که از چه موقعی در حال اقدام هستید. برا قبل از بارداری و در حین اقدام جیکار میکنید؟ چه دارویی مصرف میکنید؟ چه تغذیه ای رو رعایت میکنید؟ راستی یه پست دیگه الان باز میکنم با اسم (هوررا.... من مامان شدم) هرکی تو این گروه باردارشد بره تو اون پست با خبرهای شاد شاد مارو باخبرکنه

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۰۱:۲۱:۲۴
(ویرایش)

خوب اول از خودم شروع کنم من بعد از 4 سال پیشگیری (به علت درس و دانشگاه) تازه این ماه برا بارداری اقدام کرده بودم که متاسفانه نشد که نشد خیلی امیدورار بودم که بشه ولی پریود شدم خیلی برنامه ریزی داشتم آهن میخورم به تغذیه ام میرسیدم باردار نشدم که هیچی بدتر نزدیک5 کیلو هم چاق شدمanim2-25r30wi

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۰۱:۲۳:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۱ ۰۱:۱۲:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان خوشحالم که اینجا پیش شمام

۱۳۹۴/۹/۲۵ ۰۱:۲۵:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۱ ۰۱:۱۲:۰۲
(ویرایش)

منم بعد دو سال اقدام کردم.الان سه ماهه تو اقدامم.ولی خیلی پیگیر نیستم راستش

۱۳۹۴/۹/۲۵ ۱۴:۵۵:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸
(ویرایش)

یلام دوسی خوبحالت چطور5کیلو اضاف کردی من48 کیلو هستم حتی تیم کیلو هم نمیتونم اضاف کنم

من اومدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۱۹:۰۵:۵۱
(ویرایش)

خوش اومدی نیلا جان من تازه یک ماهه اقدام کردم امیدوارم با خبرهای خوش بیایی راستی  بعد دخول به مدت 45 دقیقه پاهاتونو بالا نگه دارید و زیر کمرتون بالش بذارید بعدش بلند شید اگه هم بعد بلند شدن باز مایع منی ریخت نگران نباشید طبیعیه

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۱۹:۱۰:۴۹
(ویرایش)

سلام شادی جون خوبی چون قبل از بارداری بهتره آجیل مخصوصا پسته و انجیر خشک و بادام بخوری منم میخوردم آخه آجیل چاق میکنه به شوهراتونم بدید مخصوصا بادام و انجیر خشک که اسپرم قوی میکنه راستی نگفتی چند وقته اقدام کردید

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۲۰:۳۰:۳۵
(ویرایش)

شادی جان شرمنده یه سوالی دارم اگه احساس کردی وارد حریم شخصیت شدم جواب نده میگم حالا که 8 ماه اقدام داشتی چیکار میکنی دکتر داروی خاصی داده برا شوهرت هم آزمایش داده میخوام اطلاع کسب کنم اگه منم تا 6 یا 8 ماه نشدم اقدام کنم عزیزم

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۲۰:۳۸:۵۴
(ویرایش)

خانم اکبری شما که میگید خوردنی با طبع گرم بخورم برا بارداری مثلا چی بخورم
یکسه آب گرم ضرر نداشته باشه بذارم رو شکمم یا بذارم رو پهلوها هرروز بذارم یا هفته ای چند روز؟؟ راستی خیلی خوشحالم کردم در مورد ماههایی که طول کشیده زن داداشات باردار شدن امیدورا شدم نگرانیم کم شد راستی شمام باردارید؟ برا همسرم چی بدم بخوره تا قمدار اسپرمش زیاد بشه؟؟؟؟

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۲۰:۵۹:۳۰
(ویرایش)

سعیده من رفتم عطاری برا شوشو خرنوب گرفتم،بعد از سه ماه اثرشو متوجه میشی.خودمم ورزش میکنم.این چندماه خیلی استرس داشتم با خانواده شوهرم موشکل پیدا کرده بدم.اما الان آروم شدم. استرس خیلی بده.هم عروسم تنبلی تخمدان شدید داشت .با امپول پریود میشد،صورتشم پر از موی زائد بود وزنشم خیلی بالا بود اما داروهاشو مصرف کرد الان دو هفتس بچش بدنیا اومده. 

من اومدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۲۱:۰۱:۱۶
(ویرایش)

سلام سعیده جون،من 6ماه اقدام کردم دیدم جواب نگرفتم.رفتم دکتر یه آزمایش اسپرم نوشت.که حرکت شوهرم35%بود بهش ویتامیین ایی و سلنیوم و ویتامین سی داد.

خودمم رفتم دکتر گفت تنبلی خفیف تخمدان دارم و بهم متفورمین داد و ویتامیین ایی و دگزامتازون. 

ولی تو نگران نباش تازه اقدام کردی.انشالله زود نتیجه میگیری.

من اومدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۲۱:۰۳:۳۶
(ویرایش)

سعیده من دکتر رفتم بهم متفورنین و ویتامیین ایی و دگزامتازون شبی نصفی داد.دکترم خیلی خوبه خداروشکر،من منتظر میمونم تا داروها روم اثر بزارن

شوهرمم آزمایش اسپرم داد که حرکتش35%بود.باید بالای50 درصد باشه.دکتر اورولوژی بهش ویتانیین ایی و سی و سلنیوم داد

من اومدم
۱۳۹۴/۹/۲۵ ۲۱:۳۹:۵۱
(ویرایش)

شادی جان خرنوب چیه؟ پودره؟ برا افزایش اسپرم خوبه؟ برم عطاری بگیرم؟ هفته ای چند روز و چه طوری بخوره؟ شادی جونم به امید روزی که تو پست هورا ... مامان شدم خوشحالمون کنی عزیزجان

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۴/۹/۲۷ ۱۰:۵۹:۴۷
(ویرایش)

سلام سعیده عزیز مرسی فدات😉خرنوب یه گیاه برای افزایش تعداد و حرکت اسپرم هست.من هر روز صبح قبل از صبحانه و شب قبل از خواب میدام شوشو بخوره.2تا دونشو میشکوندم تو اب میذاشتم 8ساعت بمونه بعد 5 دقیقه میذاشتم تو اب گرم قل بخوره.بعد میدادم شوشو.یه گیاه کمیاب هست.بعضی عطاریا دارن.

من اومدم
۱۳۹۴/۹/۲۷ ۲۱:۴۱:۲۱
(ویرایش)

شرمنده شادی جونم شوهر شما میخورد فرق کرد؟ تا کی ادامه بده؟

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۴/۹/۲۷ ۲۳:۰۳:۴۸
(ویرایش)

اره فرق کرد بهتر شد بعد از 3ماه تو ظاهر....مایع....... مشخصه .شوهرم یک ماه خورد وقتی تمام شد دیگه نخریدم.اما شما اگه شوهرت اسپرمش خوبه نمیخواد بهش بدی بخوره.

سعیده جون من روز دهم تخمدان سمت چپم تیر میکشید همون صبح روز دهم هم ترشحاتم زیاد و کشسان شد.بعد از 5 یا6 ساعت هم درد تخمدانم خوب شد.من همون موقع که تخمدانم درد گرفت اقدام کردم،امیدوارم تخمک گذاری بوده باشه😎البته من پریودام حدود 28 روز هست قائدتا باید روز14 تخمک گذاری میکردم اما چون علائمش رو دیدم دیگه گفتم شاید قرار این ماه 24 روزه پریود بشم.بعد از روز اقدام هم ترشحاتم کم  و سفت شد ،دیگه تمام علائم نشون میداد تخمک گذاری روز دهم بوده.  من دیگه اسباب کشی دارم روز13 و14 فرصت اقدام ندارم،اگه نشد میزارم برا ماه دیگه اقدام میکنم

من اومدم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران