تعداد بازدید : 3631
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۰/۶
کاربران آنلاین : 0
آسایش(140)
۱۳۹۴/۱۰/۱ ۱۱:۴۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۱۳:۴۵:۵۶

دردوسترس ازنزدیکی 94

(ویرایش)

سلام مطالب درمورد واژینیسموس خیلی ناخواناست منم خیلی به کمک احتیاج دارم تازه دوروزه که بااین آشناشدم

دلم قرصه چون خدابزرگه
۱۳۹۴/۱۰/۳ ۲۱:۴۹:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸
(ویرایش)

سلام عزیزم الان مشکلت چیه؟ترس از نزدیکی،ببین انقدر به من میگفتن درد داره.اما الکی بود نترس،اگه بترسی بدنت سفت میشه،اگه بدنت شل و راحت بگیری دردت نمیگیره و لذت میبری

من اومدم
۱۳۹۴/۱۰/۵ ۱۰:۳۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱ ۰۶:۵۳:۳۶
(ویرایش)

سلام عزیزانم آجی های گلم دلم براتون تنگ شده بود.دوستای گل منم بالاخره تونستم بانوبشم هوووووووووررررررررررااااااخیلی خیلی خوشحالم وازسلماجون مریم جون وباراناجون بی نهایت سپاسگذارم هرچقدرکه تشکرکنم کمه که به منی کمک کردن که قیدرابطه روزده بودم ومیخواستم طلاق بگیرم وتاآخرعمرباکره بمونم

خدایاشکرت من بانوی121شدم
۱۳۹۴/۱۰/۵ ۱۰:۴۳:۳۹
(ویرایش)
خدایاشکرت من بانوی121شدم
۱۳۹۴/۱۰/۵ ۱۰:۵۰:۰۱
(ویرایش)

واماگزارش کارم من بعدازتمرین باسایز13وراحت شدن بااون باخوشحالی رفتم برای اقدام وشوهرم خیلی راحت وآروم آلتش روگذاشت خانم هاااااآلت خییییییییییلی راحت ترازدیلاتوره این روبهتون قول میدم من اگه دیلاتورروبافشارمیبردم توولی آلت راحت میره

خدایاشکرت من بانوی121شدم
۱۳۹۴/۱۰/۵ ۱۰:۵۳:۵۱
(ویرایش)

وشوهرم اصلاباورش نمیشده بودهمش میگفت وای این تویی آلت رفته توبالاخره منم هم مزه سکس روچشیدم.ازاین حرفاش خیلی خوشحال شدم ان شاءالله شماهم خیلی زوداین مزه خوشبختی ولذت شوهرتون روبچشید

خدایاشکرت من بانوی121شدم
۱۳۹۴/۱۰/۵ ۱۰:۵۳:۵۹
(ویرایش)

وشوهرم اصلاباورش نمیشده بودهمش میگفت وای این تویی آلت رفته توبالاخره منم هم مزه سکس روچشیدم.ازاین حرفاش خیلی خوشحال شدم ان شاءالله شماهم خیلی زوداین مزه خوشبختی ولذت شوهرتون روبچشید

خدایاشکرت من بانوی121شدم
۱۳۹۴/۱۰/۵ ۱۷:۵۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۱۹:۵۱:۱۴
(ویرایش)
نفسم بسته به نفس ،نفسم
۱۳۹۴/۱۰/۵ ۱۷:۵۱:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۱۹:۵۱:۱۴
(ویرایش)

تبریک میگم خوش به حالت به منم بگیدچیکارکنم

نفسم بسته به نفس ،نفسم
۱۳۹۴/۱۰/۶ ۱۳:۵۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۲۳:۰۹:۴۴
(ویرایش)

خانما كمكم كنيييييييين😩من تقريبا ٢ماهى ميشه با ديلاتور تمرين كردم اما سايز بالا واقعااااا برام مشكله خيلى دردناكه ،،،اصلا پيشرفتى نداشتم هر دفه اون درد و سختى رو داره .با شوهرم كه امتحان ميكنيم از درد منفجر ميشم تازه با وجود اينكه ١ سانت كمتر دخول انجام ميشه.تمرينم هىچ فرقى به حالم نكرده خسته شديم ديگه بي خيال شديم😭😭😭😭😭😭😭

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران