تعداد بازدید : 3531
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۰/۸
کاربران آنلاین : 0
خانم اکبری
۱۳۹۴/۱۰/۱ ۱۴:۰۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۲۲:۲۱:۱۱

کسی هست تو دوران بارداری آبله مرغون گرفته باشه؟توروخدا جواب بدید

(ویرایش)

من هفته ی نهم بارداری هستم و آبله مرغون گرفتم توروخدا اگه کسی چیزی میدونه یا کسی رو دیده و می شناسه که توی دوران بارداریش گرفته بوده به من کمک کنه، خییییلی استرس دارم البته دکتر هم رفتم

۱۳۹۴/۱۰/۱ ۲۱:۳۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ ۲۲:۱۲:۲۷
(ویرایش)

سلام خانمی متاسفم انشاالله که اتفاقی نیفتاده باشه خوب مگه قبلا نگرفتی ؟در غر اینصورت باید قبل بارداری واکسن میزدی حالا که کار از کار گذشته به امید خدا اتفاقی نمیفته یکی از دوستام آبله گرفتن که بچش کم وزن به دنیا اومد که بیچاره هنوز هم که هنوزه بچه بیشتر از دو سالشه داره باهاش کل کل میکنه حتما زیر نظر دکترت باش انشاالله جزء اون درصدی هستی که اتفاقی براشون نمیفته.

“مادر” نوشته می شود ولی “فرشته” خوانده می شود …
۱۳۹۴/۱۰/۳ ۱۰:۳۵:۴۶
(ویرایش)

agri  عزیز ممنون که جواب دادی، نه نگرفته بودم، قبل بارداری هم خیلی دنبال واکسنش گشتم گفتن توی ایران نیست، چند تا دکتر گفتن چون قبل از دوازده هفته هستی مشکلی پیش نمیاد، بعد از چهارماه خطرناکه ولی کمبود وزن از عوارضش نیست که، الان بچه دوست شما چند کیلو هست توی دو سالگی؟ فقط مشکل کمبود وزن دارن؟
،

۱۳۹۴/۱۰/۳ ۱۴:۲۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸
(ویرایش)

سلام عزیزم،من خبر ندارم .با دکترت اطمینان کن و سونوگرافیاتو انجام بده مرتب.به دکتر بگو برا جنینت آزمایش بنویسه اگر احتمال خطر وجود داره

من اومدم
۱۳۹۴/۱۰/۳ ۱۷:۳۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ ۲۲:۱۲:۲۷
(ویرایش)

نه گلم منظورم این نبود که از عوارضشه در کل گفتم بچش ضعیف به دنیا اومد درصد کمی از جنین ها دچار مشکل میشن ایشالا مال شم خوش شانسه میدونی عزیزم در کل یه مسئله فوق العاده حساسه بهتره برای درصد کم هم نگران باشیم اصلا به خودت استرس وارد نکن ولی خوب پیگیر باش واقعا خلق یه انسان حساستر از اونی هستش که ما بهش فکر میکنیم  به امید خدا دوتاتون سلامت باشین من خودم توکسوپلاسما داشتم موظفم قبل از اینکه بچه داشته باشم حلش کنم وگرنه یه عمر پشیمونی برام میاره عزیزم .ایشاااااااااااالا یه گوله نمک میاری سالم سرحال anim2-thanks

“مادر” نوشته می شود ولی “فرشته” خوانده می شود …
۱۳۹۴/۱۰/۶ ۱۶:۳۲:۱۶
(ویرایش)

ممنون AGRI عزیز از جوابت مهربون ایشالا شما هم مشکلتون حل بشه زودترvalentine

۱۳۹۴/۱۰/۷ ۱۵:۰۵:۰۲
(ویرایش)

شادی جان عزیز از شما هم ممنونم که جواب دادی برای شما هم آرزوی بهترینهارو دارم flower

۱۳۹۴/۱۰/۸ ۲۲:۱۴:۰۰
(ویرایش)

فدای شما بهار جون، خانم مهندس مهربوون و عزیز loveflower

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728