تعداد بازدید : 37363
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
کاربران آنلاین : 0
AGRI
۱۳۹۴/۱۰/۱ ۲۰:۰۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ ۲۲:۱۲:۲۷

سلام دوستای عزیز کیا از کلومیفن یا متفورمین جواب گرفتن ؟چندمین دورتون بوده چه علایمی داشتین؟!

(ویرایش)

دوستای گلی که نتیجه گرفتین بیایین به همدیگه کمک کنیم من دو دوره است که کلومیفن مصرف میکنم به گفته دکترم هم مشکلی ندارم دیگه بعد 1 سال اقدام که یه سقط هم اوایلش داشتم برا تحریک تخمدان دارو داد یعنی کسی که مشکل نداره  با دارو جواب میگیرهwonder

“مادر” نوشته می شود ولی “فرشته” خوانده می شود …
۱۳۹۴/۱۰/۱ ۲۳:۳۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸
(ویرایش)

سلام من دارم متفورمین میخورم تنبلی تخمدان خفیف دارم یک ماه خوردم

من اومدم
۱۳۹۴/۱۰/۱ ۲۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)

سلام من دارم متفورمین میخورم تنبلی تخمدان خفیف دارم یک ماه خوردم

من اومدم
۱۳۹۴/۱۰/۲ ۰۱:۱۰:۳۳
(ویرایش)

انشاالله که جواب میده من مشکل ندارم ولی باردار هم نشدم دیگه دکتر برام تجویز کرد کاش دوستان بیان نظر بدن anim2-21

۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۰:۱۹:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)

سلام دوستان منم بعد یه سال اقدام بی نتیجه کلومیفن و متفورمین مصرف کردم بعد دو دوره جواب گرفتم الان هفته 29 هستم و یه دخمل تو دلمه. ایشالا شما هم بزودی قسمتتون بشه.

««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۱:۰۸:۱۰
(ویرایش)

روژینا جان مبارکه انشاالله قسمت اونایی که ندارن،یه هفته به قاعدگی مونده دارم لحظه شماری میکنم شاید خدا خواست anim2-40

۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۲:۱۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ ۲۲:۵۶:۳۹
(ویرایش)

سلام. عزیز. من شش ماه خوردم. اما یکسال خوردم اما باردارنشدم. کلوگوفاژ دکترم بهم داد. باردارشدم. اما سقط شد.. 

۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۲:۱۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ ۲۲:۵۶:۳۹
(ویرایش)

روژیناجان. انشاالله زایمان راحتی داشته باشی. حضرت فاطمه زهرا پشت و پناه تو و دختره خوشگلت باشه. عزیز

۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۳:۳۹:۰۴
(ویرایش)

ممنون روزناز و آگری عزیز ایشالا روزی خودتون باشه. آگری خانم من ماه اول مصرف قرص ها چند روز عقب انداختم ولی ته دلم اصلا امید نداشتم ولی ماه دوم روز موعد پریود بی بی چکم مثبت شد یعنی خط دوم خیلی خیلی کمرنگ پیدا بود وقتی آز بتا دادم مثبت بود. امیدت به خدا باشه ایشالا برای شما هم جواب میده عزیزم anim2-a2d3

۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۳:۵۰:۱۳
(ویرایش)

ممنون گلم توکل به خدا ، ایشالا شما هم به سلامتی فارغ میشین و نی نی تو با عشق بغلت میگیریvalentine

۱۳۹۴/۱۰/۳ ۲۱:۴۷:۴۸
(ویرایش)

مبارکه روژینا بهم امید دادی.

من اومدم
۱۳۹۴/۱۰/۴ ۱۲:۰۵:۴۷
(ویرایش)

مرسی دوستان عزیز. اصلا ناامید نشید بچه ها فقط زندگی عادی خودتون رو داشته باشید درست وقتی که انتظار ندارید غافلگیرتون میکنه. هرچی بیخیال تر باشید بهتره این تجربه خودم بود.anim2-a2d3

۱۳۹۴/۱۰/۱۲ ۰۱:۰۶:۵۳
(ویرایش)

بی بی چکم مسبت شدهanim2-4d564ad6من دوماه شبی یک متفورمین و نصفی دگزامتازون خوردم،ویتامیین ایی و مولتی ویتامین هم خوردم و این دوماه ورزش سبک هم انجام دادم،بعد از 7ماه اقدام و دو دوره متفورمین باردار شدم.بچه ها روز 10پریودی تخمک گذاری کردم،همون موقع حسش کردم و رفتم اقدام،روز 23 پریودی یه هلو درد گرفتم که نتونستم چند دقیقه تکون بخورم و یکم خون کمرنگ اومد و الان روز 27 پریودیم هست ،دیروز بی بی چک گذاشتم مثبت شد،فردا میرم ازمایش خون،بچه ها این ماه فقط یک بار اقدام کردم واسباب کشی هم کردم کلی چیز بلند کردم،اما بیخیال بودم بر عکس هنیشه

من اومدم
۱۳۹۴/۱۰/۱۲ ۰۱:۰۹:۴۲
(ویرایش)

مثبت😂پهلو😮همیشهanim2-smilies-azardl2اشتباهات تایپیم

من اومدم
۱۳۹۴/۱۰/۱۳ ۲۱:۵۸:۳۲
(ویرایش)

مبارکه خانمی به سلامتی ایشالا flower

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران