تعداد بازدید : 1843
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷
کاربران آنلاین : 0
gozal
۱۳۹۴/۱۰/۱۵ ۱۹:۵۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ ۱۹:۵۷:۰۷

خانوادہ شوھر

(ویرایش)

سلام دوستان خوشحالم با شما آشنا شدم منم ھم درد شماھا ھستم خانوادہ شوھرم شدن معضل زندگیم نمیدونم باید چیکار کنم

۱۳۹۴/۱۰/۱۶ ۱۱:۳۳:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۱۴ ۱۲:۵۵:۳۹
(ویرایش)

سلام gozal خانم  چرا خانواده  شوهر برات شدن معضل؟anim2-21خانواده شوهر من که خیلی خوب و مهربونن و از همشون راضیم .خداروشکرanim2-4d564ad6

۱۳۹۴/۱۰/۱۶ ۱۶:۱۲:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۵ ۱۸:۰۱:۳۳
(ویرایش)

سلام عزیزم خوبی؟ باید نحوه ارتباط رو یاد بگیری. اگر احترام میذارن احترام بذار.درغیر اینصورت زیاد قاطی نشو.واگر از چیزی ناراحت شدی خیلی منطق و با ملایمت ناراحتیتو مطرح کن.سخته ولی ممکنهanim2-thumbsupsmileyanim

موفق باشی

۱۳۹۴/۱۰/۱۶ ۲۱:۵۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸
(ویرایش)

خونواده شوهر من هیلی بدن،من نمیشناختمشون،اولش خوب بودن ولی بعد خودشونو نشون دادن،دوستان خوب و بد نداره،فاصلتون رو حفظ کنین ،بعضیاهم زیادی بهشون احترام میذاری،بیشخصیت میشن

من اومدم
۱۳۹۴/۱۰/۱۷ ۰۹:۱۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۵ ۱۳:۵۵:۲۴
(ویرایش)

آره راست میگه شادی باید فاصله رو حفظ کرد من اوایل خیلی به خانواده شوهررم محبت بی جا میکردم روزی ده تا پیامک فقط به خواهر شئهرم میدادم قربون صدقه مادر شوهرم میرفتم ولی دیدم کارم به جاهای باریک رسید و جواب خوبی رو با بدی گرفتم تا جایی که اونا فک میکردن من حتما یه مشکلی دارم که زن پسرشون شدم و اینقدر هلاکشونم . ولی یک سالی میشه کلا نه خیلی  تحویل میگیرمشون نه بی احترامی میکنم تا سوال نپرسن حرفم نمیزنم یعنی سنگین شدم . هرچند برام سخته ولی خودشون باعث شدن . البته بازم تیکه هاشون سرجاشه ولی خوب حواسشونو لااقل جمع میکنن.

۱۳۹۴/۱۰/۱۹ ۱۱:۴۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ ۱۱:۴۶:۳۰
(ویرایش)

سلام . روز خوبی داشته باشین . باید در حد و اندازه ای احترام و محبت بزاری ک فکر نکنن وظیفه است . من خودم خانواده شوهرم خودشون خیلی احترام میزارن خیلی با محبت صحبت میکنن . هیچ کاری هم ب کارما ندارن .ماهم با محبت و احترام باهاشون صحبت میکنیم.

من از تمام دنیا تو را میخواهم.
۱۳۹۴/۱۰/۱۹ ۱۱:۴۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ ۱۱:۴۶:۳۰
(ویرایش)

سلام . روز خوبی داشته باشین . باید در حد و اندازه ای احترام و محبت بزاری ک فکر نکنن وظیفه است . من خودم خانواده شوهرم خودشون خیلی احترام میزارن خیلی با محبت صحبت میکنن . هیچ کاری هم ب کارما ندارن .ماهم با محبت و احترام باهاشون صحبت میکنیم.

من از تمام دنیا تو را میخواهم.
۱۳۹۴/۱۰/۲۶ ۱۸:۳۶:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ ۲۲:۱۲:۲۷
(ویرایش)

.

“مادر” نوشته می شود ولی “فرشته” خوانده می شود …
۱۳۹۴/۱۰/۲۶ ۱۸:۳۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ ۲۲:۱۲:۲۷
(ویرایش)

چقدر من حرف زدم anim2-smiliess

“مادر” نوشته می شود ولی “فرشته” خوانده می شود …
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۱۰:۴۲:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ ۱۴:۰۹:۱۷
(ویرایش)

سلام. من خانواده شوهرم خوبن ولی خودم فاصله رو باهاشون حفظ کردم. هم احترام هم شوخی بین ما هست اما هر کدوم سر جای خودش. مادرشوهرم بهم میگه تو مثل دخترخودم باش ولی من میخوام جای خودمو داشته باشم(عروس خانواده) مگه عروس بودن بده؟؟؟ من شاید مثل دختراش باهاش شوخی نکنمو باهاش صمیمی نباشم ولی عروس بدی هم نیستم. من رابطه رو تا حدودی حفظ میکنم که شان و منزلت هر دو طرف حفظ بشه.شاید اگه من مثل دختراش باهاش شوخی کنم ازم ناراحت بشه (ولی از دختراش نمیشه) که مطمئنم همینطوره. برای همین احترامو حفظ میکنم.

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۱۰:۴۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ ۱۴:۰۹:۱۷
(ویرایش)

البته روش رفتار با خانواده شوهر بستگی به خودشون داره و من در مورد خانواده شوهر تو شناختی ندارم. به نظر من از اول هیچ رفتار خاصی نداشته باشید تا یه مدت که بشناسیدشون بعد با سیاست خوب رفتار کنید. که نه دخالتشون وارد زندگیت بشه نه روابط سرد بشه.

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۱۲:۵۵:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۵ ۱۵:۵۶:۱۷
(ویرایش)

آآای وآی وآای بحث خواهرمادرشوهری داغ

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728