تعداد بازدید : 2065
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
کاربران آنلاین : 0
آتی
۱۳۹۴/۱۰/۱۸ ۱۷:۰۲:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ ۰۲:۲۸:۲۲

درمان واژنیسم

(ویرایش)

لتلبتبتب

8qqvi
۱۳۹۴/۱۰/۲۰ ۱۶:۳۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۹ ۱۴:۳۱:۱۰
(ویرایش)

سلام به دوستای خوبم من به توصیه و راهنمایی بارانای عزیزم امروز تمریناتو شروع کردم امیدوارم بتونم کنار شما دوستان خوبم بهبود پیدا کنم و درمان بشم:).امروز 2.3 تمرین کردم راستش تمرین با دستکش واقعا خوب بود من قبلا به توصیه پزشک زنان سعی کرده بودم با انگشت تمرین کنم اما فقط میتونستم سر انگشتمو وارد کنم شایدم نمیتونستم همونم وارد کنم چون اصلا نمیدونستم ورودی واژنم کجاست:) راستش از نگاه کردن به اون قسمت اصلا حس خوبی نداشتم انگار یه چیز پیچیده عجیب غریبه هنوزم البته یکم این حسو دارم اما امروز بالاخره با تمرین وارسی ورودیشو دیدم قبلا تمرینات کگلو انجام نداده بودم فقط در حده اینکه بتونم تشخیصشون بدم یعنی متوجه میشم کدوم قسمتو باید سفت و شل کنم.راستش اول تمرین خوب بود احساس بدی به دیلاتور نداشتم حس کردم میتونم باهاش کار کنم با انگشت یه حس افتضاحی بهم دست میداد اما دستکش اینجوری نبود اما بیشتر از یه بند انگشت شاید یکم بیشتر نتونستم راستش دقیق نمیدونم چقد رفت چون درست نمیتونستم تو آینه ببینم اما بعد 30 دقیقه خیلی خسته شدم....اما ادامه دادم اما متاسفانه نتونسم بیشتر داخل ببرم هرجا گیر میکردم کگل انجام میدادم بعد حس میکردم اون لحظه که از حالت انقباض خودمو رها میکنم در حالی که دیلاتور داخله راه باز میشه ولی فقط برای چند ثانیه خلاصه بعد 2:30 نتونستم پیشرفت چندانی کنم اومدم تاپیکای بچه هارو خوندم راستش بارانا جون وقتی تاپیکتو خوندم که روز اول موفق شدی سایز 1 و وارد کنی یه کم از خودم نا امید شدم....اما تلاشمو ادامه میدم .بازم از همه بچه ها مخصوصا بارانای عزیز و مدیر سایت تشکر میکنم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران