تعداد بازدید : 14012
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۲/۱۰
کاربران آنلاین : 0
زهرا74
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۱۶:۱۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۱۸:۴۲:۴۸

تغییر جنسیت جنین در سونوگرافی

(ویرایش)

سلام دوستان گلم من در هفته 20بارداری رفتم سونو دکتر گفت به احتمال زیاد پسر ولی هفته23 گفت احتمالا دختر موندم برا سیسمونی چی بگیرم هر موقع میرم سونو میگه پاهاش بستس اگه برم سه بعدی پاهاش هم بسته باشه بازم میگن مشخص نیست؟almostcry

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۱۶:۳۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ ۲۲:۱۲:۲۷
(ویرایش)

سلام  شایسته جون از این نوع موارد هم داریم دیگه به نظر من اگه جنسیت هم مشخص باشه سیسمونیتو بزار برا ماه هفتم به بعد اینجوری بهتره عزیزم .دختر یا پسر سلامت باشه .

دوست من بچش پسر بود گفته بودن دختر همه چیشو دخترونه گرفته بود خلاصه بیچاره کلی ضرر کرد بیشتر وسایلو با نصف قیمت عوض کرد shysmile  عجله نکن خانومی.

“مادر” نوشته می شود ولی “فرشته” خوانده می شود …
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۱۷:۵۰:۵۸
(ویرایش)

دیشب هم از دو تا خانم شنیدم که این اتفاق براشون افتاده بود او نا هم بچشون رو گفته بودن دختر ولی وقتی به دنیا اومده بوده پسر بوده اینجوری زیاد پیش میاد که که بگن دختر بعد پسر بشه ولی بگن پسره ولی بعدش بگن دختر کم پیش میاد به دلیل شکل گرفتن دستگاه جنسیشون what

خودمم ذوق دارم برم سیسمونی بگیرم ولی نمیشه دیگه ماه های اخر هم که ادم اصلا نمیتونه راه بره من الان 6 ماهو یک هفتمه به سختی راه میرم وای به حال اخراش دوستم 11/5 هفتش بود گفتن بچش پسره اونوقت من 27 هفتمه هنوز نمیدونم ......cry

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۱۷:۵۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ ۲۲:۱۲:۲۷
(ویرایش)

خوب طفلی با حجب و حیا تشریف داره دیگه shysmile میتونی چیزایی که بین دختر پسر مشترکه بگیری بقیه شو بذاری برا وقتی که مشخص شدی ایشالا به سلامتی عزیزم

“مادر” نوشته می شود ولی “فرشته” خوانده می شود …
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۱۸:۰۱:۲۹
(ویرایش)

اون موقع که فکر میکردم بچم پسره هر چی سیسمونیه دخترونه بود قشنگ به نظرم میومد الان که گفتن احتمالا دختر هر چی پسرونس.....good

۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۲:۰۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۲:۱۰:۰۸
(ویرایش)

برای تعیین جنسیت جنین در هفته های 8 به بعدبارداری به سایت زیر مراجعه کنید. این سایت علاوه بر تعیین جنسیت nt تفسیر آزمایشات غربالگری  کواد و دبل را نیز انجام می  دهد.از تفسیر سونوگرافی تعیین جنسیت و آزمایشات خودتوسط افراد معمولی خودداری کنید.

برای ورود به سایت اینجا راکلیک نمایید

تفسیر سونوگرافی تعیین جنسیت nt
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران