تعداد بازدید : 2380
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۵/۲
کاربران آنلاین : 0
nonanona
۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۲:۱۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۴ ۰۸:۳۱:۵۷

قارچ واژینال

(ویرایش)

با سلام کتر مهربان 
من 32 سالمه و دوسال رفتم خونه خودم ولی چون دچار واژنیسم بودم نتونستم کار بکنم-الان 2 ماه تحت درمانم وتا مرحله ورود یکسایز قبل اسپکولوم پیشرفتم-ولی بخاطر ناراحتی های روانی واسترس این دوسال مشکل کلیه هم پیدا کردم (iga نفروپاتی = دفع پروتین وخون در ادرار) دو ماه تحت درمانم دکتر کلیه به من قرص نیزوپرد 5 (کورتن) یک روز درمیان 3 تا وروزای دیگه قرص ماهی دادن -که عوارض کورتن خیلی زیاد ولی مهمتراینکه همش دچار قارچ واژن میشم و ورودی واژن ملتهب هست هر دارویی که استفاده میکنم فایده نداره ودر حال تمرین با وسایل درمانواژنیسم هم هستم دردم بیشترشده -پماد های قارچی و قرص فلوکونازول خوردم ولی باز برمیگرده-لطفا راهنمایی کنید.ممنونم.

۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۲:۴۵:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۵ ۱۵:۵۶:۱۷
(ویرایش)

والله من قارچ داشتم ولی یه کرم دادنداستفاده کردم. گفتن خوب شدم.

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ ۰۹:۵۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۴ ۰۸:۳۱:۵۷
(ویرایش)

مرسی سلمای عزیز من چون قرص کورتن میخورم و سیستم ایمنی بدنم ضعیف میشه واسه همین تندتند قارچ میگیرم وخوب نمیشه- ومجبورم با وجود قارچ تمریناتم رو انجام بدم-لطفا بگو چیکارکنم *چرا نمیشه از لیدوکایین استفاده کرد؟الان دورتادور قطر دیلاتوری که استفاده میکنم 5 سانته یعنی قطرش 2/5 سانته .در حالتی که قارچم خوب میشه درد ندارم ولی موقعی که ملتهب میشه انگار زخمه واصلا هیچکارنمیتونم بکنم -ب خانم خیابانی هم پیام دادم هنوز جواب ندادن-ترخدا به من روحیه بدین-

۱۳۹۴/۱۱/۶ ۱۵:۰۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸
(ویرایش)

سلام عزیزم،همه اولش میترسن.بنظر من این مساله درد فقط ذهنی هست،یعنی چون میترسی خودتو سفت میگیری دردت میاد.باور کن تو حالت عادی اگه نترسی درد اصلا اصلا نداره.اصلا همین که میگی قارچ داری،احتمال زیاد درد مال عفونت هست وگرنه خود اون کار درد نداره

من اومدم
۱۳۹۴/۱۱/۶ ۱۵:۱۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸
(ویرایش)

قارچ و باکتریهای مفید به صورت طبیعی تو  واژن وجود دارن،اما عدم رعایت بهداشت یا مصرف بعضی داروها مثل انتی بیوتیک باعث به هم خوردن تعداد باکتری ها و قارچ ها میشه. من هر وقت انتی بیوتیک میخورم قارچ میگیرمanim2-65d6a5d6sدارو استفاده میکنم خوب میشم اما دوباره بر میگرده،خودتو خشک نگه دار  و هر روز لباس زیرتو عوض کن،باید بدنتو قوی کنی تا بتونه به صورت طبیعی با قارچ مقابله کنه.من مولتی ویتامین میخورمanim2-smilies-azardl3یه پماد کلوتریمازول خارجی هم گرفتم،هر وقت یکم خارش بگیرم استفاده میکنم،از وقتی این کارارو کردم دیگه قارچ نگرفتمanim2-4d564ad6

من اومدم
۱۳۹۴/۱۱/۶ ۱۵:۵۸:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

شادی جان بد نیست یک نگاه به تاپیک انجمن درمان واژنیسموس بندازی. ما دوستانی داریم سالهاست این مشکل را دارن . این واقعا یک بیماریه که در جهان میلیونها زن باهاش درگیر هستند و نیاز هست که درمان بشن چون علت عدم دخول انقباض غیر ارادی عضلات واژنه. با یک شل کردن ساده حل نمیشه. خیلی ها حتی پزشکان ما اطلاع کافی ازین بیماری در ایران ندارند. گفتم شما هم اطلاع داشته باشید شاید با موردی برخورد کردید 😀

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۵/۲ ۱۸:۵۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۱:۴۲:۱۶
(ویرایش)

عزیزم استرس و نگرانی سیستم ایمنی بدن رو ضعیف می کنه، لطفا سیستم ایمنی بدنت رو تقويت کن از راه تغذيه مناسب و با استفاده صحیص از گیاهانی مثل زنجبیل و .... تو می تونی برای اینکار اول استرس و تشویشهای ذهنیت رو کنترل کنی و به خودت مسلط باشی  و بعد با مطالعه در سایتهای طب سنتی و شناخت مزاجها، طبع و بدن خودت رو بهتر بشناسی و بتونی با رعایت تعادل و طبق اصول خوراک مناسب خودت رو پیدا کنی. اگر به دکترت اطمینان داری مسایل پزشکی و درمانیت رو به ایشون بسپار و به خودت برس.

smile

www.tabaye.ir/exam

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران