تعداد بازدید : 3938
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۱۲:۱۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

ان شاء الله ...هر وقت نی نی آوردی برام پیام بزار خوشحال میشم عزیزم...anim2-28

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۱۶:۰۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۱۶:۲۷:۵۶
(ویرایش)

سلام 

منم برای دومی یکسال و پنج ماهه اقدام کردم اما نشده ماه قبل کلومیفن خوردم و هاش سی جی زدم فولیکولام17و27بود اما باوجود تزریق امپول بازهم نشد کسی اینجوری بوده؟

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۱۶:۱۴:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۱۶:۲۷:۵۶
(ویرایش)

من دوره قبل پریودم هجده روز عقب افتاد درحالی که هیچ سابقه ای برای عقب انداختن نداشتم حتی یک روز هنوز برام جای سواله چرا اینجوری شده حتی سونو دادم خوب بود و مشکلی نداشتم این ماه هم حجم پریودم کم شدو دو سه روزی عقب افتاد

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۱۸:۴۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۸ ۱۱:۵۵:۳۳
(ویرایش)

والا ميخام به بچه ١ سال فكر نكم يك سال از زندگيم لذت نبردم همه يك سال اول ازدواجشون رو لذت ميبرن من همش يا تو فكر حامله شدن بودم يا سقط شدن ، زندگي كه با بچه خلاصه نميشه اوناي كه بچه ندارن خوشبخت ترن والااااااااا🙄🙄🙄🙄

به كوتاهي آن لحظه شادي كه گذشت غصه هم خواهد رفت ، آن چناني كه فقط خاطره اي خواهد ماند
۱۳۹۴/۱۲/۱ ۱۶:۵۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۲ ۰۲:۲۱:۳۳
(ویرایش)

سلام.منم 27 سالمه.دو سال و نیم ازدواج کردم. این ماه تازه اقدام کردم حالا هرچی خدا بخواد.انشاالله خدا تا آخر امسال به همه نی نی سالم و صالح و خشکلشو بده مخصوصا اونایی که خیلی وقته منتظرند

مگه میشه باشی و تنها بمونم

27 ساله.2 سال و نیم ازدواج. بارداری پس از 3 ماه اقدام در فروردین 95.سیکلهای 26 روز.

این ماه دور غذاهای سرد رو خط کشیدم و بیشتر غذاهای گرم خوردم.روزی دو عدد خرما حتما میخوردم.برای شوهرم هم پنج دقیقه قبل از اقدام کیف یخ میذاشت تا باعث جهش بیشتر اسپرم بشه.با استفاده از کیت تخمک گذاری وقتی دو خط پررنگ شد دو روز پشت سر هم اقدام داشتم و بنا ب دلایلی دیگه نداشتم و نشد.این ماه اصلا فکر نمیکردم که اقدامای کمم جواب بده.برنامه ریزی میکردم برای ماه بعد ک خداروشکر جواب داد و روز ولادت حضرت علی سورپرایز شدم.

علائمم مثل همون پریود بود با این تفاوت ک زیرشکمم که درد میکرد نافمم درد میکرد ده روز بعد از اقدام.
موعد پریودم چندتا لکه کم و صورتی حدود چند ساعت دیدم. فردا بی بی زدم مثبت شد.4 روز بعد از تاخیر هم بتام بیشتر از 500 بود.
انشاالله همگی ب زودی باردار بشید.فقط سعی کنید گرمی و سردی رو تو اقدام رعایت کنید و همینطور عشق در رابطه حرف اولو بزنه نه نی نی.با رابطه گرم رحم گرم ب امید خدای مهربون نی نی زودتر میاد
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران