تعداد بازدید : 3926
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
mahya2525
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۲۱:۴۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۲۱:۵۸:۵۸

اقدامیا و منتظرای نی نی بیاین

(ویرایش)

منتظرای نی نی بیاین

خدایا هرآنچه که برای من بهتر است را برایم بخواه
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۲۱:۵۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۲۱:۵۸:۵۸
(ویرایش)

لینک نمیشه گذاشت اینجا

خدایا هرآنچه که برای من بهتر است را برایم بخواه
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۰۵:۱۷:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۸ ۱۱:۵۵:۳۳
(ویرایش)

من يك ساله ازدواج كردم ٩ ماه اقدام دارم ميكنم دو دفعه سقط داشتم ولي چون تو استراليا زندگي ميكنم تا ٣ تا نشه علت رو بررسي نميكنن خيلي ضربه خوردم ميترسم دوباره اقدام كنم خيلي ها ميگن به خاطر استرسه

به كوتاهي آن لحظه شادي كه گذشت غصه هم خواهد رفت ، آن چناني كه فقط خاطره اي خواهد ماند
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۰۹:۱۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

سلام ...من سارام ..37 سالمه و 5 ماه در اقدام هستم ...یه سقط دارم در اقدام دوم و فکر کنم این ماه هم خبری نباشه...می خوام از دکترم بخوام یا این ماه داروهام رو عوض کنه یا iui کنم...

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۰۹:۲۰:۲۰
(ویرایش)

سلام سارا جون ميشه بپرسم دكتر علت سقطت رو چي گفت؟

به كوتاهي آن لحظه شادي كه گذشت غصه هم خواهد رفت ، آن چناني كه فقط خاطره اي خواهد ماند
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۰:۱۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۱۸:۵۴:۳۹
(ویرایش)

سلام منم سها هستم 22سالمه.8ماهه اقدامم ولی تازه این ماه بطور جدی رفتم اقدام.ایشالله همه اونایی که بچه میخوان بهش برسن

عاشقتم همسری
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۳:۱۵:۰۳
(ویرایش)

عزیزم بهم گفتن دلیل خاصی برای سقطت وجود نداره .... تو ایران این سقط های بی دلیل برای خیلی ها پیش میاد...بیشتر برای پایین بودن کیفیت تخمک یا اسپرمه

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۳:۱۸:۲۷
(ویرایش)

sera-jan چند سالته ... با دارو باردار شدی ..؟

راستی من نمی تونم دقیقا زیر پیامها جواب بزارم باید چکار کنم؟anim2-65d6a5d6s

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۳:۲۳:۰۳
(ویرایش)

سلام نارگل جان...امیدوارم نی نیت سالم و سلامت به دنیا بیاد...برای من دعا کن ...من دیر ازدواج کردم لعنت به این درس و کار ..خیلی وسواس دارم  و تو این 4 و 5 ماه بیشتر از 4 تا دکتر رفتم ...البته من همیشه عجولمممم نی نی میخواممممممممممanim2-4d564ad6

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۴:۲۶:۲۶
(ویرایش)

سارا جون اينجام همينو ميگن . ميگن در طول روز انقدر ميان كه سقط كردن و سقط هااي دومشونه خيلي طبيعيه ، ولي تو ٩٩٪‏ أوقات سومي رو نگه ميدارن ولي من خيلي ميترسم خيلي ادم از نظر روحي داغون ميشه،من با دارو و اين چيزا باردار نشدم هيچي نميدن اينجا حتي ويتامين !!! من طبيعي باردار شدم ٣٣ سالمه . دكتراي ايران خيلي خوبن يه قرصي ميدن يه دارو ميدن ادم ديگه سقط نميكنه !!! دكترت به تو چه توصيه اي كرد واسه حاملگي بعديت؟

۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۵:۵۰:۳۴
(ویرایش)

seraعزیزم من از اون تاریخی که سقط کردم برای نظم در پریودم ( البته پریود من منظم بوده) و لانه گزینی و حمایت از رحم قرص دوفستون از روز 14 دوره به تعداد 10 عدد دادن...قرص خوبیه به همه هم میسازه...البته قرص خیلی معمولی به نام لتروزل هم بهم داد از 3 پریودم به مدت 5 شب هر شب دو عدد البته این قرص برای تحریک تخمک گذاری هستش و باید 11 هم برم برای سونو تا سایز تخمک هام مشخص بشه...البته این ماه آمپول hcg500 زدم متاسفانه روزهای نزدیکیم هماهنگ نبود ماموریت بودم anim2-sadان شاء الله ماه بعد ... راستی دوتا از دکترام گفتن چون قبلا سقط داشتی معلومه لوله هات بازه ...دکتر شما هم این نظر رو داره و نیاز به عکس رنگی نداری....؟

نگران نباش عزیزم اقدام کن اگر بار سوم شود حداقل بررسی می کنن...البته به نظر من به خودت و همسرت بررس بزار اگر مشکل کیفیت اسپرم یا تخمدان هست حل بشه...نمیدونم مثلا با مواد غذایی خشکبار مثل بادام و موز و انار برای همسرت یا ویتامین e  وc و  آهن خیلی موثره ..البته بدون مراحل تولید اسپرم هر 72-75 روزه یعنی از زمانی که قرص رو شروع می کنی یا مواد غذایی رو اولا باید مرتب باشه خوردنش دوما باید 72-75 روز بعد انتظار نتیجه داشته باشی...

نگران نباش تلاشت رو بکن بدون نگرانی و استرس به خودت و همسرت وقت بده...راستی همسرت آزمایش داده تا بررسی بشه...از نظر شکل اسپرم ها..؟

چقدر حرف زدم ...anim2-ot0837h0nn8zfqu8ult

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۵:۵۶:۲۸
(ویرایش)

seraعزیزم من از اون تاریخی که سقط کردم برای نظم در پریودم ( البته پریود من منظم بوده) و لانه گزینی و حمایت از رحم قرص دوفستون از روز 14 دوره به تعداد 10 عدد دادن...قرص خوبیه به همه هم میسازه...البته قرص خیلی معمولی به نام لتروزل هم بهم داد از 3 پریودم به مدت 5 شب هر شب دو عدد البته این قرص برای تحریک تخمک گذاری هستش و باید 11 هم برم برای سونو تا سایز تخمک هام مشخص بشه...البته این ماه آمپول hcg500 زدم متاسفانه روزهای نزدیکیم هماهنگ نبود ماموریت بودم anim2-sadان شاء الله ماه بعد ... راستی دوتا از دکترام گفتن چون قبلا سقط داشتی معلومه لوله هات بازه ...دکتر شما هم این نظر رو داره و نیاز به عکس رنگی نداری....؟

نگران نباش عزیزم اقدام کن اگر بار سوم شود حداقل بررسی می کنن...البته به نظر من به خودت و همسرت بررس بزار اگر مشکل کیفیت اسپرم یا تخمدان هست حل بشه...نمیدونم مثلا با مواد غذایی خشکبار مثل بادام و موز و انار برای همسرت یا ویتامین e  وc و  آهن خیلی موثره ..البته بدون مراحل تولید اسپرم هر 72-75 روزه یعنی از زمانی که قرص رو شروع می کنی یا مواد غذایی رو اولا باید مرتب باشه خوردنش دوما باید 72-75 روز بعد انتظار نتیجه داشته باشی...

نگران نباش تلاشت رو بکن بدون نگرانی و استرس به خودت و همسرت وقت بده...راستی همسرت آزمایش داده تا بررسی بشه...از نظر شکل اسپرم ها..؟

چقدر حرف زدم ...anim2-ot0837h0nn8zfqu8ult

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۷:۱۱:۱۶
(ویرایش)

سارا جون اينجا ميگن همه چي بايد طبيعي باشه ، بعضي وقتا شايد لازم نباشه اين همه دارو مصرف كني ، شايد اين همه دارو بيشتر باعث بشه كه پريودات و تخمك گذاريت به هم بريزه ،يكي از اشكال هاي دكتراي ايران اينه راه به واه قرص ميدن يه ماه اين قرص ها رو ول كن اگه حامله نشي هر چي دلت خاست بگو!!! 💪💪 اينجا ويتامين هم نميدن ميگن بيخوديه كااري نميكنه ! به من دكتر گفت رحمت رو چك كرديم مشكل خاصي نداره ! يه بار كه پريود بشي ميتوني اقدام كني ، منو شوهرم هيچ آزمايشي نداديم چون قبول نميكنن تا سه تا نشه ، ميگن دوتا طبيعيه اگه سه تا بشه غير طبيعيه ، ولي به قول تو حداقل سومي هم سقط بشه علتش مشخص ميشه و آزمايش ميكنن. ببينيم چي ميشه ! خدا بزرگه راستي اسمم رها ست 😜😜 

۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۷:۱۵:۱۲
(ویرایش)

البته ميدوني كه استرس هم خيلي نقش داره http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=262051 اين اينك رو ببين 

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۰۸:۴۹:۴۴
(ویرایش)

سلام sera jan  مشکل من با شما فرق می کنه من ذخیره تخمدانم بخاطر سنم پایینه و شوهرم هم ضعف در حرکت اسپرم داره باید از دارو هم استفاده کنم و در ضمن وقت زیادی ندارم ....تازشمممممم و دو تا نی نی می خوام پیش خودمون باشه من 4 تا می خوام اما می دونم وقتش رو ندارم anim2-sad

6 روز مونده به روز موعود ..میدونم بخاطر ناهماهنگی در اقدامم این ماه هم خبری نیست اما به لطف پروردگارم امیدوارم که اون به هر که بخواهد بی اندازه می بخشد...

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۰۹:۴۸:۰۴
(ویرایش)

والا من به همون يه دونه اش هم راضيم ، انشالله ماه ديگه هر دوتامون خبراي خوب به هم بديم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران