تعداد بازدید : 3225
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
آرشیداااا
۱۳۹۴/۱۱/۲۶ ۰۲:۰۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ ۰۲:۱۹:۰۱

این روزها عجیییییییب دلم میخاد بمیرم

(ویرایش)

سلام بچه ها من چن روزه به نت دسترسی نداشتم،من نمیتونم با این روش درمان شم،من هنوز باکره م،و همسرم یه آدم ایده آل گراست،نمیتونه قبول کنه که پرده مو ،خودم با دیلم پاره کنم،و همچنان خودشو ناتوان میبینه،اگه میخواین راهنمایی کنین که سایت و بهش نشون بدم،اون اصلا همکاری نمیکنه،الانم خیلی از هم  از لحاظ احساسی دوریم،دیگه حتی با هم حرف نمیزنیم،خنده از خونه ی ما خیلی وقته رفته،5 سال کم نیس،حالم خرابه،توانه  انجام هیشکاریو ندارم،از خودم و از این زندگی حالم بهم میخوره،برای همتون خوشحالم ک انقد قوی و با پشتکارین

یاد خدا آرام بخش دلهاست.
۱۳۹۴/۱۱/۲۶ ۰۶:۳۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت. اگر انسان به خودش و توانایی هاش ایمان نداشته باشه یعنی مرده نیاز نیست آرزوی مرگ کنه.

آرشیدا جون. اول اینکه در حضور همسرت زنگ بزن به خانم خیابانی. حرف بزنین و مشکلتون را مطرح کنین. از تمرینات اولیه شروع کنین شاید تونستین دخول اولیه را داشته باشین که بعد از بین رفتن این پرده که واقعا هیچی نیست جز یک تصور غلط راحت بشین. ولی با رفتن پرده هم باز مجبوری این تمرینات را انجام بدین که بتونین رابطه داشته باشین. اگر میخواین مثل 150 نفر بقیه از زندگیتون لذت ببرین باید تلاش کنین.

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۴/۱۱/۲۶ ۱۲:۰۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ ۰۱:۴۷:۴۰
(ویرایش)

آرشیدا جونم ناراحت نباش برو گروه درمان واژینیسموس ها  توی همین سایت بارانای عزیز و سلما جون و مریم جون راهنماییت میکنن اینجا هر کی بره درمان میشه راستی میتونی بوتاکس کنی چون با بیحسی دیگه درد احساس نمیکنی همسرت اول دخول کنه پرده به وسیله همسرت بره شاید با بوتاکس درمان شدی اگه که درمان نشدی باز چیزی ار دست ندادی چون همسرت پرده رو خودش زده و تو هم بیا همین سایت تا با کمک بچه ها درمان بشی اگه همسرت مخالف با این درمان هست به دور از چشم همسرت با این گروه راه درمان رو ادامه میدی و چون قبلش پرده رو همسرت میزنه تو دیگه استرس پرده رو هم نخواهی داشت خدا خیلی دوست داره که اینجارو پیدا کردی پس ناراحت نشو دیگه عزیزم

قلبم برای تو
۱۳۹۴/۱۱/۲۶ ۱۸:۱۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

اره بوتاکس هم روش خوبیه در این شرایط 👍

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۴/۱۱/۲۷ ۰۲:۰۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۰ ۱۱:۰۹:۴۸
(ویرایش)

آرشیدای عزیز، حالت رو میفهمم، منم چهار سال با این مشکل دست و پنجه نرم کردم و درست زمانی که در شرف طلاق بودم با این سایت آشنا شدم، من قبل از ازدواج برگه صحت بکارت گرفته بودم اما تو این چهار سال هیچ وقت خونی ندیده بودم که نشونه از دست دادن پرده باشه و همسر منم دوست داشت خودش بکارتم رو برداره، حتی سه سال پیش که دکتر گفت عمل کنم و با جراحی بکارت رو بردارن مخالفت کرد و نذاشت، وقتی با این سایت آشنا شدم یک ماهی بود که با همسرم حرف نمیزدم وقهر بودیم و هر کدوم دنبال وکیل میگشتیم 

من بعد از آشنایی با سایت بدون اینکه به همسرم بگم تمرین رو شروع کردم، تا دیلاتور 7سانت هم تمرین کردم بعد به همسرم گفتم، وقتی همسرم فهمید و دید که منی که حتی یک انگشت رو بعد چهارسال نمیتونستم تحمل کنم خیلی راحت میتونم با دیلاتور تمرین کنم کلی خوشحال شدم و کمک کرد و بعد سه روز با کمک و تشویق همسرم بانو شدم، تو این یک ماه زندگیم رنگ و بوی تازه ای گرفته، انگار تازه ازدواج کردیم، ماه پیش واقعا احساس میکردم دیگه هیچ عشق و علاقه ای بینمون نیست اما الان دوباره عاشق شدیم

شاید راضی. کردن همسرت به نظرت سخت باشه اما تلاشتو بکن و بدون ارزششو داره

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران