تعداد بازدید : 2060
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۲/۶
کاربران آنلاین : 0
Ghazale
۱۳۹۴/۱۱/۲۷ ۱۸:۰۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ ۱۸:۰۶:۳۶

احتمال بارداری

(ویرایش)

سلام دوستان من تازه عضو شدم. 

من 5 ساله قرص جلوگیری میخوردم الان سه ماهه اقدام.کردم واسه بارداری. ماهه اول و دوم 6 روز پریودیم جلو افتاد. الان با توجه به شش روزه 5 روزه عقب انداختم. بیبی چکم منفی بود احتمال بارداریم هست؟ یک هفتست درد پریودی دارم و کمردرد و سرگیجه ولی از پری خبری نیست. 

۱۳۹۴/۱۱/۲۷ ۲۰:۴۵:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ ۱۲:۲۲:۵۲
(ویرایش)

عزیزم بعد از یک هفته عقب انداختن برو آزمایش تیتر بارداری بده. معلوم می شه. به منفی بی بی چک نمی شه اطمینان کرد.

زندگی یعنی همین لحظه.
۱۳۹۴/۱۱/۲۸ ۰۹:۳۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱ ۱۰:۴۹:۳۸
(ویرایش)

سلام عزیزم

منم دقیقا مثل تو بودم اما تاخیرم به خاطر کیست بود حتما اول آز بده و اگه پریود نشدی سونو هم بده.

خداجونم میدونم زودی من و مامان میکنی
عاشقتم.
۱۳۹۴/۱۱/۲۸ ۰۹:۳۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱ ۱۰:۴۹:۳۸
(ویرایش)

سلام عزیزم

منم دقیقا مثل تو بودم اما تاخیرم به خاطر کیست بود حتما اول آز بده و اگه پریود نشدی سونو هم بده.

خداجونم میدونم زودی من و مامان میکنی
عاشقتم.
۱۳۹۴/۱۲/۵ ۱۳:۳۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۷ ۱۸:۴۹:۴۲
(ویرایش)

سلام عزیزم منم تازه عضو شدم

امروز بی بی چک گذاشتم خط دوم یه هاله کم رنگ بود رفتم از دادم گفته مشکوکه حالا عصری گفته دوباره تکرار میکنن دعا کنید برام من دو ساله توی اقدامم

۱۳۹۴/۱۲/۶ ۱۰:۰۱:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۲ ۰۲:۲۱:۳۳
(ویرایش)

سلام.غزاله جون چی شد؟ باردار بودی عزیزم؟anim2-smilies-azardl2

مگه میشه باشی و تنها بمونم

27 ساله.2 سال و نیم ازدواج. بارداری پس از 3 ماه اقدام در فروردین 95.سیکلهای 26 روز.

این ماه دور غذاهای سرد رو خط کشیدم و بیشتر غذاهای گرم خوردم.روزی دو عدد خرما حتما میخوردم.برای شوهرم هم پنج دقیقه قبل از اقدام کیف یخ میذاشت تا باعث جهش بیشتر اسپرم بشه.با استفاده از کیت تخمک گذاری وقتی دو خط پررنگ شد دو روز پشت سر هم اقدام داشتم و بنا ب دلایلی دیگه نداشتم و نشد.این ماه اصلا فکر نمیکردم که اقدامای کمم جواب بده.برنامه ریزی میکردم برای ماه بعد ک خداروشکر جواب داد و روز ولادت حضرت علی سورپرایز شدم.

علائمم مثل همون پریود بود با این تفاوت ک زیرشکمم که درد میکرد نافمم درد میکرد ده روز بعد از اقدام.
موعد پریودم چندتا لکه کم و صورتی حدود چند ساعت دیدم. فردا بی بی زدم مثبت شد.4 روز بعد از تاخیر هم بتام بیشتر از 500 بود.
انشاالله همگی ب زودی باردار بشید.فقط سعی کنید گرمی و سردی رو تو اقدام رعایت کنید و همینطور عشق در رابطه حرف اولو بزنه نه نی نی.با رابطه گرم رحم گرم ب امید خدای مهربون نی نی زودتر میاد
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران