تعداد بازدید : 4617
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۳۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
کاربران آنلاین : 0
Mehrabon
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ ۲۱:۲۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۰ ۱۹:۰۸:۰۴

اونایی که از عید میخوان اقدام کنن تا مامان بشن

(ویرایش)

سلام به همگی من تازه عضو این سایت خوب شدم هر کی میخواد اقدام به بارداری کنه بیاد از تجربیاتش بگه 

خدایاااا دوستت دارم
۱۳۹۴/۱۲/۱ ۱۵:۴۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱ ۱۵:۴۹:۲۲
(ویرایش)

منم از عید میخوام اقدام کنم,نمیدونم چقدر طول بکشه,فقط خدا کنه برای هممون,تا نگران نشدیم اتفاق بیفته

۱۳۹۴/۱۲/۱ ۱۵:۴۵:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱ ۱۵:۴۹:۲۲
(ویرایش)

منم از عید میخوام اقدام کنم,نمیدونم چقدر طول بکشه,فقط خدا کنه برای هممون,تا نگران نشدیم اتفاق بیفته

۱۳۹۴/۱۲/۱ ۱۶:۲۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۲ ۰۲:۲۱:۳۳
(ویرایش)

سلام.من هم تازه عضو شدم و هم اینکه تازه این ماه اقدام کردم.

حالا باید تا 14 اسفند منتظر باشم.البته با این خونه تکونیا امیدوارم مشکلی پیش نیادhappy

مگه میشه باشی و تنها بمونم

27 ساله.2 سال و نیم ازدواج. بارداری پس از 3 ماه اقدام در فروردین 95.سیکلهای 26 روز.

این ماه دور غذاهای سرد رو خط کشیدم و بیشتر غذاهای گرم خوردم.روزی دو عدد خرما حتما میخوردم.برای شوهرم هم پنج دقیقه قبل از اقدام کیف یخ میذاشت تا باعث جهش بیشتر اسپرم بشه.با استفاده از کیت تخمک گذاری وقتی دو خط پررنگ شد دو روز پشت سر هم اقدام داشتم و بنا ب دلایلی دیگه نداشتم و نشد.این ماه اصلا فکر نمیکردم که اقدامای کمم جواب بده.برنامه ریزی میکردم برای ماه بعد ک خداروشکر جواب داد و روز ولادت حضرت علی سورپرایز شدم.

علائمم مثل همون پریود بود با این تفاوت ک زیرشکمم که درد میکرد نافمم درد میکرد ده روز بعد از اقدام.
موعد پریودم چندتا لکه کم و صورتی حدود چند ساعت دیدم. فردا بی بی زدم مثبت شد.4 روز بعد از تاخیر هم بتام بیشتر از 500 بود.
انشاالله همگی ب زودی باردار بشید.فقط سعی کنید گرمی و سردی رو تو اقدام رعایت کنید و همینطور عشق در رابطه حرف اولو بزنه نه نی نی.با رابطه گرم رحم گرم ب امید خدای مهربون نی نی زودتر میاد
۱۳۹۴/۱۲/۱ ۱۶:۲۵:۳۴
(ویرایش)

سلام.من هم تازه عضو شدم و هم اینکه تازه این ماه اقدام کردم.

حالا باید تا 14 اسفند منتظر باشم.البته با این خونه تکونیا امیدوارم مشکلی پیش نیادhappy

27 ساله.2 سال و نیم ازدواج. بارداری پس از 3 ماه اقدام در فروردین 95.سیکلهای 26 روز.

این ماه دور غذاهای سرد رو خط کشیدم و بیشتر غذاهای گرم خوردم.روزی دو عدد خرما حتما میخوردم.برای شوهرم هم پنج دقیقه قبل از اقدام کیف یخ میذاشت تا باعث جهش بیشتر اسپرم بشه.با استفاده از کیت تخمک گذاری وقتی دو خط پررنگ شد دو روز پشت سر هم اقدام داشتم و بنا ب دلایلی دیگه نداشتم و نشد.این ماه اصلا فکر نمیکردم که اقدامای کمم جواب بده.برنامه ریزی میکردم برای ماه بعد ک خداروشکر جواب داد و روز ولادت حضرت علی سورپرایز شدم.

علائمم مثل همون پریود بود با این تفاوت ک زیرشکمم که درد میکرد نافمم درد میکرد ده روز بعد از اقدام.
موعد پریودم چندتا لکه کم و صورتی حدود چند ساعت دیدم. فردا بی بی زدم مثبت شد.4 روز بعد از تاخیر هم بتام بیشتر از 500 بود.
انشاالله همگی ب زودی باردار بشید.فقط سعی کنید گرمی و سردی رو تو اقدام رعایت کنید و همینطور عشق در رابطه حرف اولو بزنه نه نی نی.با رابطه گرم رحم گرم ب امید خدای مهربون نی نی زودتر میاد
۱۳۹۴/۱۲/۲ ۱۱:۲۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۲ ۱۹:۰۲:۳۳
(ویرایش)

من ماه پیش اقدام کردم الان 4 روز میشه که فهمیدم باردارم!!! برام دعا کنید سالم باشه

۱۳۹۴/۱۲/۳ ۱۰:۵۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۳ ۱۰:۵۹:۳۵
(ویرایش)
خدایا به امید تو
۱۳۹۴/۱۲/۳ ۱۰:۵۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۳ ۱۰:۵۹:۳۵
(ویرایش)

سلام منم میخوام اقدام کنم خدا کنه دکترم اجازه بده 

آزمایش کلی دادم همه چی خوبه فقط قند ناشتا 98 بعد صبحونه 84 و بعد ناهار 83 نمیدونم مشکلی داره نه چون نوبت  ویزیتم فرداس

خدایا به امید تو
۱۳۹۴/۱۲/۴ ۱۷:۰۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۴ ۱۸:۵۴:۳۸
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز من هم امروز عضو سایت شدم  از آذر تو اقدامم  دیروز بعد 48 روز پری اومدcry

۱۳۹۴/۱۲/۴ ۱۷:۱۰:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۴ ۱۸:۵۴:۳۸
(ویرایش)

ملیکا جان برای منم دعا کن

۱۳۹۴/۱۲/۱۱ ۱۱:۰۳:۲۱
(ویرایش)

ملیکا25 عزیز برات ارزوی سلامتی دارم امیدوارم همیشه شاد باشی برای بقیه دعا کن زود این حس مامان شدن تجربه کنن

خدایاااا دوستت دارم
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ ۱۱:۰۴:۴۴
(ویرایش)

سمین جان بیا و خبر بارداریتو بهمون بده انشاا... این ماه بارداری عزیزم 

خدایاااا دوستت دارم
۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۰۵:۲۵:۳۴
(ویرایش)

مهربون جون این ماه قسمت نبود مامان بشم.دلیلش رو تو اقدامیهای بهمن نوشتم عزیزمsmileanim2-21

۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۰۵:۳۰:۲۷
(ویرایش)

و یه سوال.یه مشاوره میگفت که برای رابطه اگه واژن سفته از روغن بادام تلخ استفاده کنید هم مسکنه و هم اینکه هیچ ضرری نداره.دستش درد نکنه پیشنهادش عالی بود. اما یجایی خوندم روان کننده ها و روغنها برای اسپرم سم هستند. یعنی دیگه استفاده نکنم از روغن؟؟؟!!! anim2-wacsmiley

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران