تعداد بازدید : 4450
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۲/۶
کاربران آنلاین : 0
Mehrabon
۱۳۹۴/۱۲/۵ ۱۵:۴۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۰ ۱۹:۰۸:۰۴

خانومایی که زایمان اپیدورال یا اسپینال طبیعی داشتن لطفا بیان اونایی که از زایمان طبیعی میترسن راهنمایی کنن

(ویرایش)

دوستان اگه میشه تجربه هاتونو بگید اونایی که زایمان طبیعی اپیدورال داشتن تا بتونیم واسه ی زایمان خوب تصمیم گیری کنیم

خدایاااا دوستت دارم
۱۳۹۴/۱۲/۵ ۲۰:۰۵:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۸ ۰۳:۳۵:۱۴
(ویرایش)

سلام من چهارساله ازدواج كردمو مشكل واژينيسم دارم بكارتمو با جراحي برداشتم اما استرسم از بين نرفت و همچنان مشكلو دارم،تصميم گرفتم باردار شم تو سايتا خوندم ك بعضي افراد ك مشكل منو داشتن تونستن باردار شن ،منظورم طبيعي و بدون i u i هستش،ميخواستم ببينم با تعيين روز تخمك گذاري  توسط كيت  و ريختن مني تا دو سه سانت درون واژن ايا احتمال بارداري هس يا ن؟اگه ن چيكار بايد كرد واسه بارداري با همچين مشكلي ك من دارم ،بدون i u i  و اين روشها منظورمه،چون فعلا واژينيسم دامنگيرم هست اما بايد باردار شم دوستان اگه اطلاعاتي دارين ممنون ميشم

اميدم👈🏻👈🏻👈🏻فقط خدا
۱۳۹۴/۱۲/۶ ۱۲:۰۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

سلام عزیزم...

اول یه آزمایش شوهرت بده که مشخص بشه از نظر سرعت و تعداد اسپرم چه وضعیتی داره...تا اونجایی که من می دونم اگر هر دو سالم باشید و فولیکول غالب داشته باشی...مایع منی اگر در دو سه سانتی درون واژن رخته بشه هم باردار می شی...به نظر من بهتره وقتی مایع ریخته میشه و بعد اون هم پاهات بالا باشه...موفق باشی عزیزم

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۲/۶ ۱۹:۴۲:۱۲
(ویرایش)

ممنون عزيزم

اميدم👈🏻👈🏻👈🏻فقط خدا
۱۳۹۴/۱۲/۶ ۱۹:۴۲:۱۹
(ویرایش)

ممنون عزيزم

اميدم👈🏻👈🏻👈🏻فقط خدا
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×