تعداد بازدید : 1016
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶
کاربران آنلاین : 0
پريسافرهادي
۱۳۹۴/۱۲/۱۶ ۰۲:۱۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۸ ۰۳:۳۵:۱۴

لطفا كمك هرچند ربطي نداره ب اينجا😞

(ویرایش)

سلام جاي ديگه سوالمو مطرح كردم كسي جواب نداد  اگه شما اطلاعاتي دارين ممنون ميشم،دوستان ترشحات سينه چ دليلي ميتونه داشته باشه يجا خوندم اگه تيره و از يكي از سينه ها باشه بايد ب پزشك مراجعه كرد اما من ترشحاتم از جفت سينس و فقطم وقتي خودم فشار ميدم هستش و مايعي سفيده مايل ب كرمه خيلي ام كم در حد چند قطره اونم وقتي خودم فشار بدم . ي ماهه اينجوري شدم ،بعدشم ي سوال ديگه ميشه باردار باشي و پريود هم بشي؟من تو سايت خوندم اصلا امكان نداره اما ديدم ك يكي تا پنج ماهگي پريود ميشده تجربياتي دارين عايا ممنون

اميدم👈🏻👈🏻👈🏻فقط خدا
۱۳۹۴/۱۲/۱۶ ۰۹:۳۶:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

سلام عزیزم

شما امکان داره پرولاکتینتون بالا باشه ...در این حالت ترشح سفید رنگی مثل شیر با فشار دادن خودتون از سینه بیرون میاد...بهتر به پزشک مراجعه کنید...اگر پرولاکتین بالا باشه باردار نمیشی..باید با قرص این مشکل حل بشه بعد باردار بشی...اما نگران نباش خیلی از خانم ها این مشکل رو دارن...

درباره سوال دوم باید بگم هر وقت فرد خونریزی داشته باشه یعنی عادت ماهانه به صورت کامل باشه بارداری رد میشه...اما بعضی از افراد لک بینی دارند که خودشون فکر می کنن عادت ماهانه شدن و این لک بینی یا بخاطر لانه گزینی جنینه یا در دوران بارداری این لک بینی براشون پیش میاد که اگر زیادتر بشه منجر به سقط میشه و خطرناک..

اگر قصد باردار شدن داری حتما برو دکتر و آزمایش پرولاکتین بده... اگر هم نداری باز برای درمانش اقدام کن که بعدا دچار مشکل نشی...

موفق باشی عزیزم

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۲/۱۶ ۱۲:۴۴:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۸ ۰۳:۳۵:۱۴
(ویرایش)

ممنونم عزيزم

اميدم👈🏻👈🏻👈🏻فقط خدا
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567